Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγω ειμαι παντως απο εκεινα τα ατομα που διαβαζουν βραδυ...δεν ξερω γιατι αλλα διαβαζω καλυτερα τοτε,τα καταλαβαινω καλυτερα...το μεσημερι παλι δεν μπορω να διαβασω με τπτ...
και εγω ρε..λειτουργω καλυτερα!!!επικρατει απολυτη ησυχια στο σπιτι και συγκεντρωνομαι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Και εγω ειμαι παντως απο εκεινα τα ατομα που διαβαζουν βραδυ...δεν ξερω γιατι αλλα διαβαζω καλυτερα τοτε,τα καταλαβαινω καλυτερα...το μεσημερι παλι δεν μπορω να διαβασω με τπτ...(βασικα οχι απλα διαβαζω αργα..το ξεφτυλιζω θα ελεγα.. :P:D)


τα καλυτερα διαβασματα μου τα εχω ριξει βραδυ :D!! και γω λειτουργω ΠΟΛΥ καλυτερα τις προχωρημενες ωρες...το μεσημερι οσο να πεις...βαριεσαι.. βεβαια,αν νυσταζω, με τιποτα δεν θα χασω τον υπνο μου για να κατσω να διαβασω...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πολύ σπάνια... Αν δεν είχα χρόνο να διαβάσω την υπόλοιπη μέρα ή αν γράφω κάποιο διαγώνισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και γω βασικα εχω διαβασει και βραδυ...βεβαια ποτε επειδη επρεπε να τελειωσω ολα τα μαθηματα. αν ημουν κουρασμενος πηγαινα για υπνο ακομα και αν ημουν αδιαβαστος.(ο λογος που δν εκανα καμια ασκηση στην εκθεση για το σχολειο) εχω φτασει να λυνω ασκησεις μαθηματικων μεχρι τις 3 σαββατο βραδυ-κυριακη ξημερωματα επειδη ειχα πωροθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως εγω δεν αφηνω ΤΙΠΟΤΑ και ΚΑΝΕΝΑΝ να χαλασει τον υπνο μου (προσπαθω τουλαχιστον)! Ο υπνος ειναι ιερο πραγμα για μενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εγώ σχεδόν ποτέ δε διαβάζω βράδυ...κοιμάμαι όρθια....με βολεύει πολύ το μεσημέρι...αλλά ως ηλίθια κάθομαι εδώ:P...τεσπα λόγω κούρασης το αποφεύγω να διαβάσω....καλύτερα να ξυπνήσω νωρίς το πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω ότι τις προχωρημένες ώρες είμαστε καλύτερα συγκεντρώμενοι γιατί νοιώθουμε την ανάγκη να τα τελειώσουμε...Ενώ το μεσημέρι όλοι μας λένε "Δε βαριέσαι, θα τα κάνω μετά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εγώ ούτε την μέρα δεν διαβάζω! Φοιτητική ζωή!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ξενυχτούσα πολύ συχνά και αυτό ήταν που με κούρασε περισσότερο.Τώρα που είμαι πλέον φοιτητής πάλι ξενυχτάω αλλά για άλλους λόγους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εγω...μικρος ειμαι ακομα σε 4-5 χρονια, μπορει:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω...μικρος ειμαι ακομα σε 4-5 χρονια, μπορει

Το ίδιο ακριβώς θα έλεγα κι εγώ :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι, μπορω να πω πως εχω κατσει 1, 2 φορες... αλλα δεν αποδιδω... μετα τις 10 ειμαι στο Off... δεν λειτουργω! :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,921 μηνύματα.
Όποτε διάβαζα στα σχολικά χρόνια, συνήθως ήταν βράδυ (ενώ όλη την υπόλοιπη μέρα, είτε είχα μάθημα, είτε χάζευα) :D



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Σπάνια. Προσπαθώ να το αποφεύγω.

Ποπο αυτό είναι ακόμα χειρότερο ρε.. Δεν θα το έκανα ποτέ.

Κι όμως, ίσως αυτό είναι καλύτερο από το ξενύχτι. Εκτός κι αν το κάνεις καθημερινά, οπότε δε θα έχει καμία διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντα διάβαζα βράδυ, και από τα 16 και μετά ξενυχτούσα συχνότατα διαβάζοντας. :zilia:
Αυτό που ανέφεραν μερικοί ότι είχαν τα μαθήματα τους έτοιμα μέχρι τις 6 το απόγευμα το πολύ, δεν το κατάφερα ποτέ σε όλη μου τη σχολική "καριέρα". :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ ξενυχτάω καθημερινά δεν σταματάω ποτέ πριν τη 1 αλλά με έχει πάρει και 2-3. Είναι λογικό βέβαια γιατί τελειώνω πάντα 9 τα φροντιστήρια. Πάντως είναι μονο συνήθεια τπτ παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σιγα μην ξενυχτισω για να διαβασω... Το πολυ πολυ να κατσω μεχρις της 12-1...(αν και δεν εχω κατσει ποτε μεχρι τοσο αργα... )

Του χρονου ισως αναγκαστω καμια φορα να δαιβασω πιο πολυ, αλλα οχι και ξενυχτη πια.. Ανθρωπινα πραγματα για να μπορω και να αποδωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτό που ανέφεραν μερικοί ότι είχαν τα μαθήματα τους έτοιμα μέχρι τις 6 το απόγευμα το πολύ, δεν το κατάφερα ποτέ σε όλη μου τη σχολική "καριέρα". :zilia:
Κι εγω δεν τα ειχα ετοιμα ΠΟΤΕ μεχρι τις 6 το απογευμα! Εκεινη την ωρα περιπου αρχιζα! :P Αλλα μεχρι 10-11 το πολυ τελειωνα...
Σε περιπτωση που δεν τα προλαβαινα ολα, ειτε προτιμουσα να παω αδιαβαστος σε κανενα πιο δευτερευον μαθημα, ειτε ξυπναγα απο τις 5-6 το πρωι (με τα χιιιιλια ζορια :P) για να συνεχισω. Και να θελω, το μυαλο μου μετα τις 11 το βραδυ απλα ΔΕΝ αποδιδει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω ναι παιδια αρκετες φορες μπορω να πω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μέχρι τις μια.

Μέχρι τη μία όχι μέχρι τις μία !!! :nono:

Πέρα από την πλάκα ...
Εγώ μία αρχίζω να διαβάζω ... και κατά 2.30 τον παίρνω τον υπνάκο μου ... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top