Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έγω χθες πρώτη φορά έκατσα το βράδυ και άντεξα μέχρι τις μια.
Αλλά μετά ΖzZzZ.
Πρόλαβα και έλυσα 8 ασκήσεις μαθηματικών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ποτέ δεν το χω κάνει και δεν βρίσκω το νόημα.
Μετά τις 10 δεν γουστάρω να διαβάζω. Είναι ώρα ψυχαγωγίας από κει και μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όχι ποτέ δεν έχω κάτσει αργά το βράδυ για να διαβάσω... Εγώ όταν δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μαθήματα της επόμενης ημέρας ή έχω ένα αρκετά σημαντικό διαγώνισμα κάνω το εξής : κοιμάμαι κατά της 10.30 και μετά ξυπνάω κατά τις 4 για να διαβάσω.......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
10 το βράδυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολύ σπάνια, μόνο αν είναι μεγάλη ανάγκη (πχ παραδίδω άσκηση την άλλη μέρα και δεν την έχω τελειώσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
10 το βράδυ ;

Ναι άλλα ξυπνάω 4 το πρωί.....
Θυμάμαι μία φορά που είχα ξυπνήσει και 2.30....
Α και το 10 σχετικό.... καμία φορά αυτό το 10.30 γίνεται 11... 12 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ποτέ διαβάζοντας...:Pμόνο ακούγοντας μουσική μέχρι τη 01.00:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Όχι ποτέ δεν έχω κάτσει αργά το βράδυ για να διαβάσω... Εγώ όταν δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μαθήματα της επόμενης ημέρας ή έχω ένα αρκετά σημαντικό διαγώνισμα κάνω το εξής : κοιμάμαι κατά της 10.30 και μετά ξυπνάω κατά τις 4 για να διαβάσω.......:P

Ποπο αυτό είναι ακόμα χειρότερο ρε.. Δεν θα το έκανα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ποπο αυτό είναι ακόμα χειρότερο ρε.. Δεν θα το έκανα ποτέ.
Κια 'γω το 'χω κάνει.
Σε τελικό γερμανικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ποπο αυτό είναι ακόμα χειρότερο ρε.. Δεν θα το έκανα ποτέ.

α ποτέ μην το λές....... εγώ απορώ πως μπορούν μερικοί να διαβάζουν το βράδυ - βράδυ....... πως μπορούν και συγκεντρώνονται...Μετά από μία κουραστική ημέρα με σχολείο - φροντηστήρια - τρέξιμο και όλα τα σχετικά είμαι αρκετά κουρασμένη και δεν μπορώ να συγκενρωθώ για να διαβάσω..Για αυτό σηκώνομαι το πρωί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το κανώ και αυτό καμμιά φορά αλλά ας μην ξεχνάμε ότι πάω τρίτη λυκείου!
Αλλά άτομα 2 λυκείου για ποιον λόγο να ξενυχτήσουν???Έλεος...
Πάντως αυτό που είπες Σοφία καλό μου ακούγεται,θα το δοκιμάσω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ ποτέ. Το αργότερο μάθημα που έκανα ποτέ στη ζωή μου, ήταν 9 η ώρα το βράδυ, όταν ήμουν στην πρώτη δημοτικού. Συνήθως φροντίζω να έχω έτοιμα τα μαθήματά μου πριν από τις 6 το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
τι? Εγώ κοιμάμαι πάντα μετά της 1 αλλά εννοείται ότι εχω κοιμηθεί για μεσημέρι αλλιώς από της 12. Και νομίζω ότι είναι καλύτερα να διαβάζει κάποιος μαθήματα όπως τα μαθηματικά μετά της 12 γιατί τότε υπάρχει απόλυτη ησυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ποτε δεν εχω ξενυχτησει στη ζωη μου διαβαζωντας...Συνηθως μεχρι τις 10 το αργοτερο τα εχω τελειωσει!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω σχεδόν πάντα μετά τις 10,30 εδώ και πολλά χρόνια. Δε μπορώ να διαβάσω απόγευμα ή μεσημέρι. Συχνά διαβάζω 1-2 το βράδυ γιατί ούτως ή άλλως δεν κοιμάμαι και πολύ. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτές τις ώρες είμαι ήρεμος για τέτοιες εργασίες. Νύστα νιώθω σπάνια όταν διαβάζω. Πιο εύκολα μπορεί να νυστάξω σε μάθημα παρά στο διάβασμα, ό,τι ώρα και να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ συνηθως διαβάζω το μεσημέρι και ότι βαριέμαι το μεσημέρι το κάνω το βράδυ πριν πάω για ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σήμερα πάλι θα πορσπαθήσω και θα σας πώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lagiator

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγώ τα έχω τελειώσει όλα μέχρι τις 10..

Εγώ διαβάζω σχεδόν πάντα μετά τις 10,30 εδώ και πολλά χρόνια. Δε μπορώ να διαβάσω απόγευμα ή μεσημέρι. Συχνά διαβάζω 1-2 το βράδυ γιατί ούτως ή άλλως δεν κοιμάμαι και πολύ. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτές τις ώρες είμαι ήρεμος για τέτοιες εργασίες. Νύστα νιώθω σπάνια όταν διαβάζω. Πιο εύκολα μπορεί να νυστάξω σε μάθημα παρά στο διάβασμα, ό,τι ώρα και να ναι.

Και εγώ μετά τις 11 είμαι αρκετά ήρεμος αλλά βαριέμαι να διαβάσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καθε Πεμπτη μεχρι τις 2 περιπου, γιατι εχω δυσκολο προγραμμα..κατα ταλλα προσπαθω να κοιμαμαι οσο νωριτερα μπορω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Το κάνω κι εγώ,αλλά πολύ σπάνια,συνήθως στις τελικές εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου και σε εξαιρετικά δύσκολα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top