Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης & Διερμηνείας (Κέρκυρα)

Alex F-17

Νεοφερμένος

Ο Alex F-17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
LOL! Αυτό ήθελα να το ρωτήσω! Ειναι αλήθεια δλδ , ότι στη σχολή φοιτούν κυρίως κορίτσια?! Παραξενο ακούγεται , αλλά όχι άσχημο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
LOL! Αυτό ήθελα να το ρωτήσω! Ειναι αλήθεια δλδ , ότι στη σχολή φοιτούν κυρίως κορίτσια?! Παραξενο ακούγεται , αλλά όχι άσχημο:P
κοιταξε εγω την πρωτη μερα που πηγα στις 16 ρωτησα τις συμφοιτητριες για το ποσα κοριτσια και ποσα αγορια περασαν και μου ειπαν πως ηταν 2 αγορια, τωρα θα σε γελασω. εγω πηγα και ειδα οτι ειμασταν μονο κοριτσια. τωρα θα δειξει!! αντε αντε τυχεροι εσεις οι δυο!!:):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1kous

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
γραφτηκα εψες...ολα μια χαρα...και τα αγορια για φετος ειμαστεεεε..............5!!!!!
να μου κανετε τη χαρη τσουπρες και να αφησετε τα αγορια των αλλων σχολων ησυχα γτ κι μεις καλα παιδια ειμαστε!!!νταξ τωρα μπορει να ειστε 16 προς εναν αλλα μη στραφειτε στους αλλους...παντως η κερκυρα ειναι τελειααααααα!!!και ο χειμωνας που ερχεται θα ναι ακομη τελειοτερος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
γραφτηκα εψες...ολα μια χαρα...και τα αγορια για φετος ειμαστεεεε..............5!!!!!
να μου κανετε τη χαρη τσουπρες και να αφησετε τα αγορια των αλλων σχολων ησυχα γτ κι μεις καλα παιδια ειμαστε!!!νταξ τωρα μπορει να ειστε 16 προς εναν αλλα μη στραφειτε στους αλλους...παντως η κερκυρα ειναι τελειααααααα!!!και ο χειμωνας που ερχεται θα ναι ακομη τελειοτερος!!!
αντε καλε φτασατε τους 5?κατι ειναι και αυτο!! οσο για τα παιδια των αλλων σχολων τι ανησυχειτε? δεν συγκρινεστε!! τελος!!:P:Pαλλα βρε παιδια τι θα γινει που ειστε μονο 5? καποιες θα περισσεψουν.:D για ελα να συγκεντρωθουμε λιγο, εμπρος διαβασμα, τι ειναι αυτα? τα κεφαλια μεσα!!:lol::lol::lol: καλα, αστιευομαι ετσι!! οτι ειναι να γινει θα γινει!:P:):):) και προς θεου μην ξεχναμε τον στοχο μας!! αντε καλη μας επιτυχια.(αληθεια ποσες φορες το εχω πει:xixi:??):):):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
αντε καλε φτασατε τους 5?κατι ειναι και αυτο!! οσο για τα παιδια των αλλων σχολων τι ανησυχειτε? δεν συγκρινεστε!! τελος!!:P:Pαλλα βρε παιδια τι θα γινει που ειστε μονο 5? καποιες θα περισσεψουν.:D για ελα να συγκεντρωθουμε λιγο, εμπρος διαβασμα, τι ειναι αυτα? τα κεφαλια μεσα!!:lol::lol::lol: καλα, αστιευομαι ετσι!! οτι ειναι να γινει θα γινει!:P:):):) και προς θεου μην ξεχναμε τον στοχο μας!! αντε καλη μας επιτυχια.(αληθεια ποσες φορες το εχω πει:xixi:??):):):D


χαχα!παντωσ το καλο που τουσ θελω ασ περιοριστουν στο μεταφραστικο γιατι αλλιωσ θα γινει χαμος:P!κ τι δε συγκρινονται καλε?συγκρινεις τωρα τα αγορια του μεταφραστικου με αυτα του τμ.μ.σπουδων που ειναι μαλλιαδες ροκαδες με ωραια φωνη! lol lol lol πλακα κανω ε!
ξεφυγα μου φαινεται !ας επανελθω λοιπον!αυτο ειναι το group της σχολης μας στο facebook https://www.facebook.com/group.php?gid=5194858558&ref=ts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
χαχα!παντωσ το καλο που τουσ θελω ασ περιοριστουν στο μεταφραστικο γιατι αλλιωσ θα γινει χαμος:P!κ τι δε συγκρινονται καλε?συγκρινεις τωρα τα αγορια του μεταφραστικου με αυτα του τμ.μ.σπουδων που ειναι μαλλιαδες ροκαδες με ωραια φωνη! lol lol lol πλακα κανω ε!
ξεφυγα μου φαινεται !ας επανελθω λοιπον!αυτο ειναι το group της σχολης μας στο facebook https://www.facebook.com/group.php?gid=5194858558&ref=ts
α ναι εχω γινει μελος εδω και καιρο. αληθεια βρε παιδια τι κουβεντα ειναι αυτη που ανοιξαμε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τελεια!!! φυσικα και ηταν η πρωτη μου επιλογη. εσενα? πηγα στις 16 και γραφτηκα. βρηκα και σπιτι. ασε δεν μπορεις να φανταστεις ταλαιπωρια. παναγια βοηθα!!!:(:(τελοσπαντων τελος καλο ολα καλα. τωρα γυρισα παλι αθηνα και θα φυγω στις 6 οκτωβριου για τα μαθηματα γιατι ξεκινανε 12. εσυ γραφτηκες? αντε να εχουμε καλη αρχη!!! α γνωρισα μονο 2 κοριτσια απο τα γερμανικα ολα τα υπλοιπα ηταν γαλλικα. δεν πειραζει θα ειναι ακομα πιο ενδιαφερον!!! να εχουμε καλη επιτυχια !!!:D:D:D:D:D:D:iagree::iagree::iagree::iagree:
-----------------------------------------

να δεις που θα σε συναντησα. πως σε λενε? εμενα αθηνα. ηρθες την πρωτη μερα? τα κοιταξα και εγω τα φυλλαδια αλλα πιστευω πως δεν μαθαινουμε τη γλωσσα μονο την ιστορια της. δεν ξερω καθολου ομως. μπορεις να ρωτησεις τη γραμματεια. να σε ρωτησω? τα συγγραματα που πρεπει να δηλωσουμε απο το ιντερνετ τι ειναι και ποσα μπορουμε να διαλεξουμε? α και η προθεσμια για τη δηλωση των μαθηματων και συγγραματων ποτε ληγει? ευχαριστω. να εχεις καλη αρχη σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!:D:D:iagree:

Γειά σου Αθηνά!! Μάλλον δε με συνάντησες γιατί πήγα τη δεύτερη μέρα! Και δε σε θυμάμαι.... Με λένε Ελένη όπως μπορείς να καταλάβεις και έχω πάρει γαλλικά. Τελικά έμαθα πως ιαπωνικά και κινέζικα δε διδάσκονται ακόμα, γιατί δεν υπάρχει καθηγητής. Η διδασκαλια τους θα αρχίσει σε 2 ακαδημαικά έτη, με την ίδρυση του τμήματος Ασιάτικων Σπουδών.

Μην ανησυχείς ακόμα για τα συγγράματα, οι δηλώσεις δεν έχουν αρχίσει καν!! Θα έχουμε πολύ καιρό μέχρι να τα δηλώσουμε και άλλο τόσο μέχρι να τα πάρουμε στα χερια μας χε χεεεεε.....:P

Ελπίζω να τα πούμε στην Κέρκυρα και από κοντά!! Αν επιτρέπεται, πότε θα πας στο νησί; Γιατί εγώ θα αργήσω κάπως λόγω εστίας.:bye:
-----------------------------------------
θα περασουμε τελεια συμφοιτητρια !ειμαι σιγουρη!
οντωσ καλε τοσα πμ ανταλαξαμε κ δεν σου ειπα πωσ με λενε!?
δαφνη ειναι το ονομα μου :)

και εγω ειμαι ο Νίκος....:bye:

Γεια και σε σας παιδιά μετά τον χαιρετισμό μου προς την Αθηνά!!!!:bye:

Ελπίζω έστω κι ένας από εσάς να έχει δηλώσει για εστία γιατί εννοείται ότι προσωπικά δεν έχασα αυτή την υπέροχη ευκαιρία!!!:no1: Βέβαια δεν ξέρω κανέναν άλλο απ το τμήμα ως στιγμής που να έχει δηλώσει.!!!:(

Όσο για τα ποσοστά αγόρια-κορίτσια, τα κορίτσια είναι τόοοοοοοοοσα πολλά που το τμήμα από ΤΞΓΜΔ που είναι το λένε Τμήμα Ξενέρωτων Γυναικών Με Διαστροφες!!!... Έλεος! Ξενέρωτες αμφιβάλλω αν είμαστε, αλλά εχουμε τη διαστροφή με τις ξένες γλώσσες σίγουρα!

Θα τα πούμε σε λίγες μέρες στη Φοιτητική Γη Της Επαγγελίας (Κέρκυρα και πάλι Κέρκυρα)!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Γειά σου Αθηνά!! Μάλλον δε με συνάντησες γιατί πήγα τη δεύτερη μέρα! Και δε σε θυμάμαι.... Με λένε Ελένη όπως μπορείς να καταλάβεις και έχω πάρει γαλλικά. Τελικά έμαθα πως ιαπωνικά και κινέζικα δε διδάσκονται ακόμα, γιατί δεν υπάρχει καθηγητής. Η διδασκαλια τους θα αρχίσει σε 2 ακαδημαικά έτη, με την ίδρυση του τμήματος Ασιάτικων Σπουδών.

Μην ανησυχείς ακόμα για τα συγγράματα, οι δηλώσεις δεν έχουν αρχίσει καν!! Θα έχουμε πολύ καιρό μέχρι να τα δηλώσουμε και άλλο τόσο μέχρι να τα πάρουμε στα χερια μας χε χεεεεε.....:P

Ελπίζω να τα πούμε στην Κέρκυρα και από κοντά!! Αν επιτρέπεται, πότε θα πας στο νησί; Γιατί εγώ θα αργήσω κάπως λόγω εστίας.:bye:
γεια σου ελενιτσα, καλως ορισες λοιπον στην κερκυρα. εγω βεβαια ειμαι αθηνα τωρα αλλα θα φυγω γυρω στις 7 οκτωβριου μετα τις εκλογες. σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια σχετικα με τα συγγραματα. τηλεφωνησα και στη γραμματεια και μου ειπαν οτι θα το ανακοινωσουν στη σελιδα τους,οποτε παει και αυτο!σιγουρα θα συναντηθουμε στη κερκυρα και με εσενα και τμε τη δαφνουλα(midnigtsun), και με το νικο και με οποιον εχω ξεχασει να αναφερω. φιλακια σε ολους. ελπιζω να περασουμε 4 αξεχαστα φοιτητικα χρονια στη κερκυρα!!!:P:P:D:D:bye::bye::bye:
----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

n1kous

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
θα περασουμε τεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
θα περασουμε τεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καλα τωρα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimikats

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χαιρετώ το forum του μεταφραστικού!

Κανένας πρωτοετής της χρονιάς 2009-10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1kous

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Χαιρετώ το forum του μεταφραστικού!

Κανένας πρωτοετής της χρονιάς 2009-10?


read above...γεια σου μελλοντικη συμφ!!!τα λεμε σιγουρα στις 12 του μηνα εαν δε διασταυρωθουν οι δρομοι μας στα κερκυραιικα καντουνια:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Χαιρετώ το forum του μεταφραστικού!

Κανένας πρωτοετής της χρονιάς 2009-10?
οπως θα καταλαβαινεις εδω ειμαστε οι πρωτοετεις... αν δεν κανω λαθος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalida

Νεοφερμένος

Η dalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς που γίνονται τα γερμανικά και αν χωριζόμαστε απο την αρχή σε όσους έχουν διαλέξει γερμανικά ή γαλλικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ θα πάω μάλλον Σάββατο γιατι τα δωμάτιο απ όσο ξέρω τα παίρνουμε απο 10 και μετα΄οπότε αν ΄πάω νωρίτερα θα κοιμηθώ σε παγκάκι.Αν μπορούσε βέβαια θα εφευγα και τώρα αλλά τέλος πάντων υ΄πομονή!Μήπως ξέρει κανείς που γίνονται τα γερμανικά και αν χωριζόμαστε απο την αρχή σε όσους έχουν διαλέξει γερμανικά ή γαλλικά??
αχ, πες μου οτι εισαι γερμανικα να χαρω:D. αληθεια τα γερμανικα γινονται στο πρωην γαλλικο ινστιτουτο ή στο κτιριο καλυψω?α και κατι αλλο,την πρωτη μερα σε ποιο κτιριο θα συγκεντρωθουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalida

Νεοφερμένος

Η dalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι, ναι γερμανικά είμαι!!!!
και εσύ είσαι η δεύτερη κοπέλα που γνωρίζω και είναι στα γερμανικά
γιατί οι περισσότεροι είναι των γαλλικών!!Μας τρώνε λάχαμο δλδ!
Για το που θα κάνουμε μάθημα δεν έχω ιδέα και βασικά δεν ξέρω τίποτα από Κέρκυρα....αν μάθεις ΄, πές μου και μένα.Εσύ που θα μείνεις??
Νοίκιασες σπίτι ή έκανες αίτηση για εστία.?Α και για όσους δεν κληρώθηκαν να ξέρετε ότι τα αποτελέσματα για τα ξενοδοχεία θα βγουν την Πέμπτη.Ετσι μου είπαν σήμερα που πήρα τηλέφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ναι, ναι γερμανικά είμαι!!!!
και εσύ είσαι η δεύτερη κοπέλα που γνωρίζω και είναι στα γερμανικά
γιατί οι περισσότεροι είναι των γαλλικών!!Μας τρώνε λάχαμο δλδ!
Για το που θα κάνουμε μάθημα δεν έχω ιδέα και βασικά δεν ξέρω τίποτα από Κέρκυρα....αν μάθεις ΄, πές μου και μένα.Εσύ που θα μείνεις??
Νοίκιασες σπίτι ή έκανες αίτηση για εστία.?Α και για όσους δεν κληρώθηκαν να ξέρετε ότι τα αποτελέσματα για τα ξενοδοχεία θα βγουν την Πέμπτη.Ετσι μου είπαν σήμερα που πήρα τηλέφωνο.
τελεια!!! και εγω αλλο ενα κοριτσι ξερω για γερμανικα.εγω εχω κανει αιτηση και για εστια και για ξενοδοχειο αλλα δεν με πηρα στην εστια. για το ξενοδοχειο δεν ξερω ακομα, αν και δεν θα εχω προβλημα γιατι εχω νοικιασει σπιτι. αληθεια το αληθινο σου ονομα ειναι δαλιδα? πολυ σπανιο αλλα υπεροχο. αντε συμφοιτητες και συμφοιτητριουλες θα τα πουμε πολυ πολυ συντομα!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
ναι, ναι γερμανικά είμαι!!!!
και εσύ είσαι η δεύτερη κοπέλα που γνωρίζω και είναι στα γερμανικά
γιατί οι περισσότεροι είναι των γαλλικών!!Μας τρώνε λάχανο δλδ!
Για το που θα κάνουμε μάθημα δεν έχω ιδέα και βασικά δεν ξέρω τίποτα από Κέρκυρα....αν μάθεις ΄, πές μου και μένα.Εσύ που θα μείνεις??
Νοίκιασες σπίτι ή έκανες αίτηση για εστία.?Α και για όσους δεν κληρώθηκαν να ξέρετε ότι τα αποτελέσματα για τα ξενοδοχεία θα βγουν την Πέμπτη.Ετσι μου είπαν σήμερα που πήρα τηλέφωνο.


Εγώ νόμιζα ότι στη κέρκυρα πρώτα ήταν τα ιταλικά λαι μετά τα γαλλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalida

Νεοφερμένος

Η dalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Νικε Γιωργε
λυπάμαι έχασες:Pτα γαλλικά είναι η γλώσσα με την μεγαλύτερη απήχηση φαίνεται και μάλιστα απ όσο ξέρω στο τμήμα της ιταλίκής φιλολογίας φέτος είναι μόνο έξι άτομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μάλλον με χαροποιεί το γεγονός:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top