Μηνιάτικο

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εμένα το σπίτι μου είναι 60 τμ και πληρωνω 15 ευρω κοινοχρηστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγω μενω σε 18αρι και την βγαζω μια χαρα, ακομα και φιλους καλω και αραζουμε. Εχω οσα χρειαζομαι, μπανιο, κουζινα και σαλονι με εχει καναπε-κρεββατι τραπεζακι και μια μικρη βιβλιοθηκη με χωρο για TV.

Πραγματικα, ο φιλος που ειπε για 75τ.μ. πρεπει να νιωθει σαν βασιλιας :thanks:

Κοινοχρηστα μου ερχονται 15ευρω το καλοκαιρι και 20-23 το χειμωνα (φυσικο αεριο).
Το σπιτι ομως ειναι δικο μου και δεν πληρωνω νοικι :jumpy:
Να συμπληρωσω οτι δεν εχω τηλεφονω σταθερο (το καλο ειναι οτι οι γονεις δεν ξερουν αν ειμαι σπιτι ή οχι οταν με παιρνουν τηλ. στο κινητο) και οσο για το Internet, επειδη μενω διπλα σε πλατεια χρησιμοποιω το wireless του δημου (6-8 mbps, παει σφαίρα). Αυτα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγω μενω σε 18αρι και την βγαζω μια χαρα, ακομα και φιλους καλω και αραζουμε. Εχω οσα χρειαζομαι, μπανιο, κουζινα και σαλονι με εχει καναπε-κρεββατι τραπεζακι και μια μικρη βιβλιοθηκη με χωρο για TV.

Πραγματικα, ο φιλος που ειπε για 75τ.μ. πρεπει να νιωθει σαν βασιλιας :thanks:

Κοινοχρηστα μου ερχονται 15ευρω το καλοκαιρι και 20-23 το χειμωνα (φυσικο αεριο).
Το σπιτι ομως ειναι δικο μου και δεν πληρωνω νοικι :jumpy:
Να συμπληρωσω οτι δεν εχω τηλεφονω σταθερο (το καλο ειναι οτι οι γονεις δεν ξερουν αν ειμαι σπιτι ή οχι οταν με παιρνουν τηλ. στο κινητο) και οσο για το Internet, επειδη μενω διπλα σε πλατεια χρησιμοποιω το wireless του δημου (6-8 mbps, παει σφαίρα). Αυτα ειναι.
Μια χαρα σε βρισκω, μπραβο:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εγω μενω σε 18αρι και την βγαζω μια χαρα, ακομα και φιλους καλω και αραζουμε. Εχω οσα χρειαζομαι, μπανιο, κουζινα και σαλονι με εχει καναπε-κρεββατι τραπεζακι και μια μικρη βιβλιοθηκη με χωρο για TV.



:jumpy:

πλακα κανεις υπαρχει σπιτι 18 τμ? ρε φιλε μηπως μενεις στον κορυδαλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγω μενω σε 18αρι και την βγαζω μια χαρα, ακομα και φιλους καλω και αραζουμε. Εχω οσα χρειαζομαι, μπανιο, κουζινα και σαλονι με εχει καναπε-κρεββατι τραπεζακι και μια μικρη βιβλιοθηκη με χωρο για TV.

Πραγματικα, ο φιλος που ειπε για 75τ.μ. πρεπει να νιωθει σαν βασιλιας :thanks:

Κοινοχρηστα μου ερχονται 15ευρω το καλοκαιρι και 20-23 το χειμωνα (φυσικο αεριο).
Το σπιτι ομως ειναι δικο μου και δεν πληρωνω νοικι :jumpy:
Να συμπληρωσω οτι δεν εχω τηλεφονω σταθερο (το καλο ειναι οτι οι γονεις δεν ξερουν αν ειμαι σπιτι ή οχι οταν με παιρνουν τηλ. στο κινητο) και οσο για το Internet, επειδη μενω διπλα σε πλατεια χρησιμοποιω το wireless του δημου (6-8 mbps, παει σφαίρα). Αυτα ειναι.

:wow::wow: :D

Κι εγω σε δικο μου σπιτι θα μεινω (πρωτα ο Θεος) του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Βασικα ειναι 25αρι, αλλα τα 18 ειναι το κυριο μερος και τα αλλα 7 ειναι η αποθηκη.
Μπορει να "σοκαρει", ομως ειναι βολικα και αρκετα ανετο:)
Δηλαδη φαντασου ειμαι 1.89 και βολευομαι μια χαρα, γενικα νομιζω πως σπιτι >30τμ για φοιτητη που μενει μονος ειναι απλα πλεονασμος.

Φοιτητης ειμαι, οχι οικογενειαρχης που να χρειαζεται 2-3 υπνοδωματια και αλλα τοσα μπανια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κοίτα εγώ και η αδερφή μου νικιάσαμε ενα σπιτάτι 95τμ:( και μου φαίνετε πολύ μικρό!!! Άσε που εχει και 1 μονο μπάνιο:mad::mad: Ελπίζω να μήν χρειαστεί να μετακομίσουμε του χρόνου εάν δεν χοράνε οι καλεσμένοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Kαι οι δύο πιστεύω είστε υπερβολικοί.Από την μία σε 95 τμ βολευεται άνεται μια 4μελής οικογένεια και εσείς δεν μπορείτε αν βολευτείτε 2 άτομα?Άλλωστε σε πόσα διαμερίσματα έχουν 2 μπάνια?Τώρα αν πιο πριν μένατε σε βίλα που είχε 5-6 δωμάτια και 5-6 μπάνια τότε όντως θα στριμώχνεσαι.
Από την άλλη δεν πιστεύω ότι είναι πλεονασμός >30τμ σπίτι για ένα άτομο.Δηλαδή και εγώ τον χρόνο μου σε ένα δωμάτιο τον περνάω αλλά κοιμάμαι στο δίπλα που έχει πάντα καθαρό περιβάλλον,ανεξάρτητα από το πόσα άτομα ήταν πριν στο σαλόνι και τι κάνανε.Μετά τα μεγαλύτερα από 30τμ σπίτια συνήθως δεν είανι τόσο βολικά όσο τα μικρά.Ας πούμε το δικό μου έχει κουζίναι μπάνιο χωλ και αποθηκούλα που είναι γύρω στα 30τμ και άλλα δυο δωμάτια που είναι γύρω στα 25-30.
Τεσπα ο καθέανς όπως βολεύεται.όχι ότ ιδεν θα βολευόμουν σε μικρότερο σπίτι,αλλά δεν θα ήταν απαραίτητα και καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγώ στα 65 τετραγωνικά έχω άπλα...μπορώ να βάλω και συγκάτοικο αν θέλω γιατί έχει 2 δωμάτια απο τα οποία προς το παρόν το ένα το έχω γραφείο και το άλλο υπνοδωμάτιο...μεγάλο είναι τα 65 νομίζω οτι γύρω στα 55 είναι καλά για φοιτητή!αλλά αυτο το σπίτι που βρήκα δεν το αλλάζω με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγω 45 άρι .. σαλονοκουζίνα δωματιο μπανιο... αρχοντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω νοίκιασα γκαρσονιέρα 370 ευρω στα ιωάννινα. μπορεί να μου πεί κανείς πόσα περίπου θα πρέπει να υπολογίζω μόνο για τα προσωπικά μου έξοδα(έξοδοι, καφέδες μετακινήσεις κλπ)? το φαγητό θα έρχεται μάλλον απο το σπίτι και τη γιαγία μου που μένει εκεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
370ε για γκαρσονιερα ειναι παρα πολλα... ποσα τμ ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
370ε για γκαρσονιερα ειναι παρα πολλα... ποσα τμ ειναι;

Σιγά τα πολλά !
Οι γκαρσονιέρες κυμαίνονται 280-400 ? και ανάλογα τα τ.μ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι γιαυτο ρωταω ποσα τμ ειναι. Οταν βεβαια μπορεις να βρεις δυαρια με τα ιδια λεφτα τοτε ειναι κοροϊδια να δωσεις τοσα για γκαρσονιερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
370ε για γκαρσονιερα ειναι παρα πολλα... ποσα τμ ειναι;
είναι γύρω στα 25-30 τ.μ. αλλα είναι καινούργια, πρώτη εγω θα μείνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω νοικιασα γκαρσονιερα στο κεντρο της λαρισας 25-30τ.μ οχι καινουρια αλλα σε πραγματιακα καλη κατασταση 1ο οροφο 200ε! στη λαρισα τα ενοικια ειναι πολυ οικονομικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
είναι γύρω στα 25-30 τ.μ. αλλα είναι καινούργια, πρώτη εγω θα μείνω...


Είναι πάρα πολλά τα λεφτά...Γενικά στα Γιάννενα γίνεται χαμός.Εγώ Φλώρινα σε καινούρια πολυκατοικία 3 ετών, 1ο όροφο στο κέντρο της πόλης δίνω 200.Η φίλη μου σε μιά μεγάλη περίπου 35-40 τετραγωνικά γκαρσονιέρα στα Γιάννενα πληρώνει 450 ευρά...Έλεος! ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑ!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Είναι πάρα πολλά τα λεφτά...Γενικά στα Γιάννενα γίνεται χαμός.Εγώ Φλώρινα σε καινούρια πολυκατοικία 3 ετών, 1ο όροφο στο κέντρο της πόλης δίνω 200.Η φίλη μου σε μιά μεγάλη περίπου 35-40 τετραγωνικά γκαρσονιέρα στα Γιάννενα πληρώνει 450 ευρά...Έλεος! ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑ!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Μην ξεχνας οτι οι τιμη δεν ειναι αναλογη με τα τμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Mα ούτως ή άλλως το σπίτι που βρήκε δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. 5 χρονών οικοδομή είναι, κλασσικό σπίτι που δεν μοιάζει καθόλου φοιτητικό,ελλειπώς επιπλωμένο και...Δεν ξέρω. Αυτό που είδα δεν ανταποκρίνεται στην τιμή που άκουσα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μην ξεχνας οτι οι τιμη δεν ειναι αναλογη με τα τμ.
Οντως παιζει ρολο και η τοποθεσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top