Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Να και το δικό μου μηχανογραφικό:
1) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΕΛΟΣ

με 19.033 μόρια (με αδικίες στη βαθμολόγηση στην ΑΕΠΠ - 91/98 - ο ένας βαθμολογητής δεν κατάλαβε τον τρόπο :rtfm: - και στην έκθεση 84/94 - γιατί ο ένας έπαθε την πλάκα του με αυτά που έγραψα και ο άλλος δεν κατάλαβε μία - και με απροσεξία σε ένα αστείο ερώτημα στη Φυσική) μάλλον με το ζόρι μπαίνω :D αν σκεφτούμε ότι πέρσι είχε βάση 16.322 :P.

Για πρώτος δύσκολο μου φαίνεται... πιθανόν 3ος με τις ατυχίες και τις απροσεξίες... Θα δείξει.

Στη Θεσ/νίκη υπολογίζονται περίπου 15 άτομα πάνω από 19.000 στην τεχνολογική και οι περισσότεροι πάνε πολυτεχνείο. Εγώ απορώ πάντος, γιατί όλοι δηλώνετε ένα μάτσο σχολές; Δεν έχετε συγκεκριμένους στόχους στη ζωή σας; Άντε 2-3 σχολές εντάξει αλλά βλέπω κάποιους να δηλώνουν 10+ σχολές. :/:

1ον ) Αδικία ως προς τους άλλους μπορει να έκανε αυτος που σε βαθμολόγησε καλα, τόσο στο ΑΕΠΠ, οσο και στην έκθεση. Πόσο μαλλον οταν τα μαθηματα είναι σχετικά στη βαθμολόγηση. Θυμάμαι είχα 99-94 Προγραμματισμό αλλα είχα ενημερωθεί οτι υπάρχουν τύποι που κόβουν επειδή δεν διέκρινες κάθε πιθανή περίπτωση σφάλματος, καθε λεπτομέρεια που προφανώς δεν είχε ζητηθεί, ή επειδη δεν παπαγάλισες την θεωρία.

2ον ) Η σειρά δεν εχει σημασία πόσο μάλλον σε μια σχολή πληροφορικής. Καλο είναι ενας προγραμματιστής να έχει καλή σχέση με μαθηματικά πέραν του προγραμματισμού.

3ον ) Απροσεξίες είχαν όλοι. Εαν μπαίνεις σε αυτό το τρυπάκι θα δεις οτι εν τέλει κανεις δε δίνει σημασία στις δικές σου απροσεξίες οπότε δεν λαμβάνεις περισσότερη αξία μέσα απο μια τέτοια δήλωση. Προσωπικά στη φυσική έκανα κατι παραπάνω απο τον μέσο μαθητή και αυτο είχε ως αποτέλεσμα να χάσω το 100 σε ερώτημα με ατελή διατύπωση. Στα μαθηματικά έκανα λάθος Σ-Λ σε τύπο παραγώγισης που το ήξερα και εχασα 80 μορια. Και αλλα τοσα. Όμως ενας νους που υφίσταται {6,7}*3 ώρες διακριτών βιασμών, δεν νοείται να είναι αλάνθαστος. Άρα να ευχαριστείς που είχες μονον "αβλεψιές" στη φυσική όταν άλλοι χάσανε σχολές απο πράγματα που γνωρίζαν. Εκτος και εαν έγινε ρομπότ, κατι που για μένα δεν επιδεικνύει κάποιο ταλέντο :whistle: . Η ζωή δεν είναι τρίωρη εξέταση.

4ον ) Καλό ταξίδι

Τελικά το άλλαξα στις 2:02 (!!!!!!) το μηχανογραφικό μου και έβαλα πρώτη επιλογή ΗΜΜΥ ΑΠΘ, ενώ την ΗΜΜΥ ΕΜΠ την έβγαλα τελείως. Ορίστε το τελικό μου μηχανογραφικό (με 19.195 μόρια):

1. ΗΜΜΥ ΑΠΘ
2. ΗΜΜΥ ΒΟΛΟΥ
3. ΗΜΤΥ ΠΑΤΡΑΣ
4. ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗΣ
5. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΠΘ
6. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ
7. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΠΘ

Άντε τυχεροί όσοι δηλώσατε (και θα περάσετε τελικά) ΗΜΜΥ στη Θεσσαλονίκη, σας έρχομαι!!!

Γιατι να το κάνεις αυτο στον εαυτό σου; :hmm: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Βασικα εχω διλημα....
1η περιπτωση
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑ.ΜΑΚ.
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΠΘ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΠΘ
Ολες αυτες οι σχολες με ενδιαφερουν αρκετα απλα εχω μια κλιση σε φυσικη/μαθηματικα οποτε η δευτερη επιλογη μου θα ηταν
ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1.Ψυχολογία ΕΚΠΑ
2.Ψυχολογία Παντείου
3.Ψυχολογία Θεσσαλονίκης
4.Ψυχολογία Κρήτης
5.Βιολογικό Κρήτης
6.Βιολογικών Εφαρμογών Ιωαννίνων
7.Φυσικοθεραπεία Αθηνών
8.Φυσικοθεραπεία Θεσσαλονίκης
9.Φυσικοθεραπεία Πατρών
10.Φυσικοθεραπεια Λαμιας
11.Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών
12.Ιατρικών Εργαστηρίων Θεσσαλονίκης
13.Ιατρικων Εργαστηριων Λαρισας
14..Ιστορια-Αρχαιολογια Ιωαννινων
15.ΦΚΣ Κρητης
16.Κοινωνικης Εργασιας Κρητης
17.Κοινωνιολογιας Κρητης
18.Πολιτικων Επιστημων Κρητης
19.Ιστορια Κερκυρας
20.Τεχνων Ηχου και εικονας Κερκυρα

Ο,τι να ναι θα πειτε ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Μάλλον, θα δείξει αν τις φτάνω:

1) Ιατρική ΑΠΘ
2) Ιατρική Αλεξανδρούπολης
3) Ιατρική Λάρισσας
4) Ιατρική Πάτρας
5) Ιατρική Κρήτης
6) Ιατρική Ιωαννίνων
7) Ιατρική Αθήνας
8) Οδοντιατρική ΑΠΘ
9) Οδοντιατρική Αθήνας
10) Φαρμακευτική ΑΠΘ
11) Φαρμακευτική Πάτρας
12) Φαρμακευτική Αθήνας
13) Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Αλεξανδρούπολης
14) Βιολογικό ΑΠΘ
15) Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
16) Χημικών Μηχανικών Πάτρας
17) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
18) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ

Εναλλακτικά, αν είμαι κάτω από 17500:

1) Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
2) Χημικών Μηχανικών Πάτρας
3) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
4) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
5) Χημικών ΑΠΘ
6) Φυσικό ΑΠΘ

Και μετά... Ξανά το 2015.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Αυτός που έφτιαξε το θέμα έβαλε πρώτα Ιατρική,μετά λίγο Πολυτεχνείο και το έκλεισε με Πληροφορική και Φυσικοθεραπεία.Μιλάμε για επαγγελματικά προσανατολισμένο άτομο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αυτός που έφτιαξε το θέμα έβαλε πρώτα Ιατρική,μετά λίγο Πολυτεχνείο και το έκλεισε με Πληροφορική και Φυσικοθεραπεία.Μιλάμε για επαγγελματικά προσανατολισμένο άτομο :D:D:D

Αποτελεσμα του εξαιρετικου επαγγελματικου προσανατολισμου στο ελληνικο σχολειο. Τι δεν καταλλλαβαινεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αυτός που έφτιαξε το θέμα έβαλε πρώτα Ιατρική,μετά λίγο Πολυτεχνείο και το έκλεισε με Πληροφορική και Φυσικοθεραπεία.Μιλάμε για επαγγελματικά προσανατολισμένο άτομο :D:D:D

Αααχ,αυτό ήθελα να το σχολιάσω εδώ και πολύυυυ καιρό.
Μου αρεσει που ο αλαζονας λεει το θεικό: ''δεν το ξερα οτι οι μαραγκοι σπουδαζουν κιολας''.
Η πλακα θα 'ταν να περασει εκει και να μαθει οτι σπουδαζουν μπαχαχαχαχ.
Ντουβαρρρρρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πρωτα οδοντιατρικη ΕΚΠΑ ή ΑΠΘ,φαρμακευτικη,χημικων μηχανικων, βιολογικο και μετα τις επομενες θα τις σκεφτω..Πάντως αν δεν ανεβουν οι βασεις και γραψω φυσικη οσο περιμενω , πιστευω ειμαι μεσα στις πρωτες επιλογες μου..Θα δείξει...Τα αποτελεσματα μαλλον απο ιντερνετ,δεν μπορω σχολείο θα καταρρεύσω από το άγχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτός που έφτιαξε το θέμα έβαλε πρώτα Ιατρική,μετά λίγο Πολυτεχνείο και το έκλεισε με Πληροφορική και Φυσικοθεραπεία.Μιλάμε για επαγγελματικά προσανατολισμένο άτομο :D:D:D
Πάντως ο θεματοθέτης πέρασε Ιατρική Αθήνας. https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1622037&postcount=138 Είχε 19.682 μόρια άρα είχε τη σχολή του στο τσεπάκι του. Τις υπόλοιπες σχολές μάλλον τις έβαλε για χαβαλέ.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
μπραβο του βασικα :)
καλα εκανε που δεν κολλησε μονο σε μια σχολη και να λεει οτι αν δν περασει εκει ηρθε η συντελεια του κοσμου. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
μπραβο του βασικα :)
καλα εκανε που δεν κολλησε μονο σε μια σχολη και να λεει οτι αν δν περασει εκει ηρθε η συντελεια του κοσμου. ...
Ναι, το θέμα είναι ότι πολλοί δηλώνουν κι ακυρες σχολές που δεν τους αρέσουν κι ούτε πρόκειται να παρακολουθήσουν και το πιθανότερο είναι ή να ξαναδώσουν ή να πάνε εξωτερικό κτλ. Πολλοί δηλώνουν κι "άσχετες" χαμηλόβαθμες σχολες μονο για τις παροχές, πάσο κτλ. με αποτέλεσμα να τρώνε τη θέση απο κάποιον που όντως ήθελε να περάσει σε συγκεκριμένη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ο σωστος τροπος συμπληρωσης μηχανογραφικου ειναι ΠΡΟ-ΠΟ. Βαζουμε σχολες στην τυχη και ξεκιναμε απο αυτες που εχουν μεγαλα ονοματα ή ειναι πιασαρικες (μερικες και τα δυο). Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων Εθνικου Μετσοβιου Πολυτεχνειου (ο δεικτης γαματοσυνης μολις χτυπησε κοκκινο), Μηχανολογων Μηχανικων και Αεροναυπηγων, Εφαρμοσμενων Μαθηματικων και Φυσικων Επιστημων κ.ο.κ. Τις λες και γεμιζει το στομα σου, το ακουνε και οι παππουδες/θειοι σου και νομιζουν οτι πηρες το Νομπελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Eγώ πάντως θα βάλω Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Πολιτικών Μηχανικών και Μαθηματικό. Για πόλεις βλέπουμε, μόλις βγουν οι βαθμοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Για πληροφορικη με κοβω εμενα, πρωτη επιλογη κατα 99% CSD στο Ηρακλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Και εγώ σκεφτόμουν ως εναλλακτική τα μαθηματικά αλλά δεν θέλω να γίνω καθηγητής και δεν ξέρω αν τα μαθηματικά σκέτα προσφέρουν κάτι παραπάνω/καλύτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ(σε σημείο τρέλας) η εγκληματολογία αλλά στην Ελλάδα δεν υπάρχει κάποιο σχετικό πανεπιστήμιο.Οπότε θα δηλώσω αστυνομία και μετά στη σχολή βλέπουμε τις ευκαιρίες που θα έχω για να ασχοληθώ με αυτή την επιστήμη.

Πραγματικά δεν μου αρέσει τίποτε άλλο.

Συνεπώς το μηχανογραφικό μου θα είναι κάπως έτσι:

1)Αξιωματικών Αστυνομίας
2)Αστυφυλάκων

Τέλος.!

Υ.Γ. 2. Αν το θύμα της πράξης η οποία αναφέρεται στην προηγούμενη παράγραφο είναι οικείος του υπαιτίου, το δικαστήριο μπορεί να απαλλάξει τον υπαίτιο από κάθε ποινή, αν πεισθεί ότι λόγω της ψυχικής οδύνης που υπέστη από τις συνέπειες της πράξης του δε χρειάζεται να υποβληθεί σε ποινή. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Και εγώ σκεφτόμουν ως εναλλακτική τα μαθηματικά αλλά δεν θέλω να γίνω καθηγητής και δεν ξέρω αν τα μαθηματικά σκέτα προσφέρουν κάτι παραπάνω/καλύτερο..

Εμένα ο στόχος μου είναι καθαρά η αρχιτεκτονική, αλλά αγαπάω και τα μαθηματικά. Και εγώ το ίδιο με εσένα σκέφτομαι,δεν θέλω για κανένα λόγο να γίνω καθηγήτρια. Σε περίπτωση που τα πάω χάλια και δεν περνάω ούτε πολιτικούς μηχανικούς, τότε θα πάω μαθηματικό μόνο και μόνο επειδή μ'αρέσουν πολύ τα μαθηματικά και μετά θα δω τι θα γίνει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
^Το CSI: Miami δεν είναι πιστή απεικόνιση της πραγματικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
^Το CSI: Miami δεν είναι πιστή απεικόνιση της πραγματικότητας.

Το γνωρίζω, το έχω ψάξει πολύ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ στην αρχή της χρονιάς σκεφτόμουν λογιστική-χρηματοοικονομικα ή γενικά κάποα σχολή σχετική με οικονομικα.Τώρα όμως έχω αρχίσει να σκέφτομαι τη γεωπονία!Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον κλάδος αν και έχω τους ενδοιασμούς μου.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top