Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Σε αυτό το θέμα θα μπορούμε να γράψουμε όλες τις σχολές που δηλώσαμε στο μηχανογραφικό και τη σειρά με την οποία τις δηλώσαμε.Κάνω την αρχή.

1)Ιατρική Αθήνας
2)Ιατρική Πάτρας
3)Ιατρική Θεσσαλονίκης
4)Ιατρική Ιωαννίνων
5)Ιατρική Λάρισας
6)Ιατρική Ηρακλείου
7)Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8 )Πολιτίκοί Μηχανικοί ΕΜΠ
9)Πολιτικοί Μηχανικοί ΑΠΘ
10)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
11)ΗΜΜΥ ΑΠΘ
12)Επιστήμης Διαιτολογίας και διατροφής Χαροκοπείου
13)Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
14)Φαρμακευτικής Αθήνας
15)Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης
16)Οδοντιατρικής Αθήνας
17)Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
18 )Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ
19)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
20)Χημικών Μηχανικών Πάτρας
21)Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών επιστημών ΕΜΠ
22)Πληροφορικής ΟΠΑ
23)Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Αθήνας
24)Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου
25)Φυσικοθεραπείας Αθήνας

και τώρα αρχίζουν τα καλά:P

26)Οινολογίας και Τεχνολογίας ποτών Αθήνας:P
27)Επιχειρηματικού σχεδιασμού και πληροφοριακών συστημάτων Πάτρας(μου άρεσε το όνομα:P)
28 )Ενεργειακής τεχνολογίας Αθήνας
29)Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλου Λάρισας(Καρδίτσα):P:D(δεν ήξερα οτι οι μαραγκοί το έχουν σπουδάσει κιόλας)
30)Κλωστουφαντουργίας Πειραιά

και τέλος.....

31)Ιχθυοκομίας-Αλιείας ΗΠΕΙΡΟΥ(Ηγουμενίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
λολ.:lol:
πόσα έβαλες ρε παιδί μου??? έγώ βαριέμαι να σημειώσω τόσα..........
αν και, αν , δεν περνούσα πουθενά θα μου άρεσε να βρεθώ στο οινοποιίας!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
1.Νομική Αθήνας
2.Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Αθήνας
3.Νομική Θεσσαλονίκης
4.Νομική Θράκης(Κομοτηνή)
5.Φιλολογία Αθήνας.

Η δεύτερη επιλογή μου φανερώνει την ανασφάλειά μου να μη φύγω από την Αθήνα σε περίπτωση που δεν περάσω στην πρώτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πραγματικά αναρωτιέμαι τι θα πεί ο υπάλληλος στη δευτεροβάθμια όταν δεί τη βεβαίωση πρόσβασης και μετά από λίγο του πώ οτι έχω δηλώσει στο τέλος οινολογία αλλά και τεχνολογία ξύλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Θα σε βρίσει,εδώ εμένα μου είπε να δηλώσω μόνο νομική αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Θα σε βρίσει,εδώ εμένα μου είπε να δηλώσω μόνο νομική αθήνας.

Ωχ λές?Καλά δεν πειράζει,θα τον ξαναδώ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Α, δε ξέρω.Αλλά για εκδίκηση μπορεί να σου βάλει πρώτη επιλογή την οινολογία.Τι βαθμό πρόσβασης γράφει η βεβαίωσή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Χαχα!Λές να θέλει να με εκδικηθεί?Να το ξανασκεφτώ τότε...

Η Βεβαίωση Πρόσβασης γράφει:

ΓΕΝΙΚΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ "ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΒΔΟΜΗΝΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ" (19,70)

(για να είμαι και απόλυτα ακριβής!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κι εμένα ακριβώς αυτό έγραφε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
1) Στατιστικης Οικονομικου Πανεπιστημιου
2) Στατιστικής & Αναλογιστικών - Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Σάμου
3) Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠΑ.ΠΕΙ.
4) Μαθηματικό Αθήνας
5) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6) Μαθηματικό Θεσσ/νίκης
7) Μαθηματικό Ιωαννίνων
8) Μαθηματικό Κρήτης
9) Μαθηματικό Πάτρας
10) Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Προς Ειμαρμένη:Δυσκολεύτηκες και εσύ ε?Και ειδικά από Θεωρητική είναι μεγάλο κατόρθωμα να βγάλεις τόσο,γιατί στα δικά σας μαθήματα που είναι κατα βάση υποκειμενικά το 100αρι δε γράφεται εύκολα!Μπράβο και πάλι μπράβο!

Κανένας άλλος που έχει κάνει το μηχανογραφικό του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Προς george_k214:Ό,τι μπορούμε κάνουμε:P.Πιστεύω ακράδαντα ότι με περισσότερη ψυχραιμία θα μπορούσα να έχω ακόμα καλύτερο βαθμό(πράγμα που δε με απασχολεί ιδιαίτερα).Πάντως δεν έγραψα πουθενά 100,μόνο 99,5:P.Αυτό το ΄χω ακόμα καημό.Συγχαρητήρια και σ'εσένα και καλή τύχη σου εύχομαι από εδώ και πέρα:).

Εγώ δεν το έκανα απλά, το κατέθεσα κιόλας από τους πρώτους, πρωί πρωί με την αυγούλα προχθές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν το κατεθεσα ακομα, αλλα δεν προκειται να το αλλαξω

1) Φαρμακευτικης Αθηνας
2) Φαρμακευτικης Θεσσαλονικης
3) Φαρμακευτικης Πατρας
4) Βιολογιας Αθηνας
5) Βιολογιας Θεσσαλονικης
6) Βιολογιας Πατρας
7) Βιολογιας Κρητης (Ηρακλειο)
8) Χημειας Αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλό βόλι Χρήστο!(Αποφασιστικό σε βρίσκω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγω θα δηλωσω τα εξης τμηματα

1) Οικονομικης επιστημης ΟΠΑ
2) Οικονομικων επιστημων Αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eχουμε και λεμε:

1) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Θεσσαλονικης (περισσοτερο για χαρη των δικων μου, εγω Αθηνα ηθελα, αλλα ουτως η αλλως δεν την πιανω...:()
2) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αθηνας
3) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Ιωαννινων (αν ανεβει λιγοτερο απο 95 μορια, πραγμα απιθανο:'(, περναω)
4) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Πατρας
5) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης (μαλλον εκει θα ειμαι)
6) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Κρητης (Ρεθυμνο)
7) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Ροδου
8) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Βολου (το αφησα απο τα τελευταια γιατι ειναι διπλα στη Λαρισα και θελω να φυγω μακρια:P:P)
9) Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Φλωρινας (δε θελω με τιποτα να παω στη Φλωρινα)
10) Εκπαιδευτικης και Κοινωνικης Πολιτικης Θεσσαλονικης (ΠΑΜΑΚ)
11) Παιδαγωγικο Ειδικης Αγωγης Βολου
12) Ψυχολογια Παντειου
13) ΦΠΨ (Προγραμμα Ψυχολογιας) Αθηνας (Καποδιστριακο Πανεπιστημιο)
14) Ψυχολογιας Θεσσαλονικης
15) Ψυχολογιας Κρητης (Ρεθυμνο)
16) Φιλολογιας Αθηνας
17) Φιλολογιας Θεσσαλονικης
18) Ιστοριας και Αρχαιολογιας Αθηνας
19) Ιστοριας και Αρχαιολογιας Θεσσαλονικης
20) Νοσηλευτικης (ΑΕΙ) Αθηνας
21) Φυσικοθεραπειας Αθηνας
22) Διατροφης και Διαιτολογιας Θεσσαλονικης
23) Φυσικοθεραπειας Θεσσαλονικης
24) Λογοθεραπειας Πατρας
25) Λογοθεραπειας Ιωαννινων
26) Νοσηλευτικης (ΤΕΙ) Αθηνας
27) Νοσηλευτικης (ΤΕΙ) Θεσσαλονικης

Βεβαια με τη σειρα που τα χω βαλει, τα μισα τα ακυρωνω, αλλα δεν πειραζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Εγω θα δηλωσω τα εξης τμηματα

1) Οικονομικης επιστημης ΟΠΑ
2) Οικονομικων επιστημων Αθηνας
ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
1) HMMY ΕΜΠ
2) Μηχανολόγων μηχανικών ΕΜΠ
3) Ναυπηγών Μηχανολόγων μηχανικών ΕΜΠ
4) Χημικών μηχανικών ΕΜΠ
5) Μηχανικών Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ
6) Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
7) Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ (ε ρε γέλια:lol:)
8) Μαθηματικών Αθήνας
9) Φυσικής Αθήνας
10) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
11) Μηχανολόγων μηχανικών ΑΠΘ
12) Μαθηματικών ΑΠΘ
13) Φυσικής ΑΠΘ
14) Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
15) Πληροφορικής ΟΠΑ
16) Πληροφορικής Χαροκοπείου
17) Πληροφορικής ΑΠΘ
18) Στατιστικής ΟΠΑ
19) Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
20) Χημικό Αθήνας
21) Χημικό ΑΠΘ
22) Γεωλογικό Αθήνας
23) Γεωλογικό ΑΠΘ
24) Μηχανολόγων και αεροναυπηγών Πάτρας
25) ΗΜΤΥ
26) ΗΜΜΥ ΔΠΘ
27) Μηχανικών Η/Υ και πληροφορικής
28) Μαθηματικών Πάτρας
29) Φυσικής Πάτρας
30) Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλίας
31) Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτικής Μακεδονίας
...
...
...
232) ΤΕΙ ιχθυοκαλλιέργειας
233) Πολιτικών μηχανικών Πάτρας (ε ρε γέλια:lol:)
234) Πολιτικών μηχανικών Θεσσαλίας (ε ρε γέλια:lol:)
235) Πολιτικών μηχανικών ΔΠΘ (ε ρε γέλια:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δικαιουσαι να βαλεις και σχολη απο την οποια εχεις αποφοιτησει; :P

Σ' αυτη που θα περασεις θα γραφτεις κιολας; Ακομα κι αν ειναι το ΤΕΙ Ιχθυοκαλλιεργειων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
1) HMMY ΕΜΠ
2) Μηχανολόγων μηχναικών ΕΜΠ
3) Ναυπηγών Μηχανολόγων μηχανικών ΕΜΠ
4) Χημικών μηχανικών ΕΜΠ
5) Μηχανικών Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ
6) Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
7) Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ (ε ρε γέλια:lol:)
8) Μαθηματικών Αθήνας
9) Φυσικής Αθήνας
10) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
11) Μηχανολόγων μηχανικών ΑΠΘ
12) Μαθηματικών ΑΠΘ
13) Φυσικής ΑΠΘ
14) Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
15) Πληροφορικής ΟΠΑ
16) Πληροφορικής Χαροκοπείου
17) Πληροφορικής ΑΠΘ
18) Στατιστικής ΟΠΑ
19) Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
20) Χημικό Αθήνας
21) Χημικό ΑΠΘ
22) Γεωλογικό Αθήνας
23) Γεωλογικό ΑΠΘ
24) Μηχανολόγων και αεροναυπηγών Πάτρας
25) ΗΜΤΥ
26) ΗΜΜΥ ΔΠΘ
27) Μηχανικών Η/Υ και πληροφορικής
28) Μαθηματικών Πάτρας
29) Φυσικής Πάτρας
30) Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλίας
31) Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτικής Μακεδονίας
...
...
...
232) ΤΕΙ ιχθυοκαλλιέργειας
233) Πολιτικών μηχανικών Πάτρας (ε ρε γέλια:lol:)
234) Πολιτικών μηχανικών Θεσσαλίας (ε ρε γέλια:lol:)
235) Πολιτικών μηχανικών ΔΠΘ (ε ρε γέλια:lol:)
To χημικων μηχανικων ΑΠΘ. που ειχες πει προχθες, που ειναι?? Δεν το δηλωσες τελικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top