Κοροϊδία στο σχολείο

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Νομίζω ότι όλοι μας έχουμε υποστεί λεκτική βία(γιατί εγώ έτσι την παίρνω). Άλλος για τα κιλα του,άλλος για τα ρούχα του,άλλος για τους φίλους του κτλ... αυτά υπήρχαν και θα υπάρχουν και μάλιστα σε άλλες χώρες(βλ.ΗΠΑ) οι καταστάσεις είναι πιο τρομακτικές
Έχεις απόλυτο δίκιο. Αλλά εκεί έχουν άλλα καλά. Το θέμα είναι να αλλάξει ο τρόπος σκέψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rubi Rubi

Νεοφερμένος

Η Rubi Rubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μη μασάτε ρεεεεεε!! Ψηλά το κεφάλι !! ( " το σύνθημα μου " )... : )

εσύ και μια παλιά καθηγήτρια γερμανικών που όποτε με βλέπει στο δρόμο και μου ανοίγει την κουβέντα αυτό θα μου το πει στο τέλος!Ψηλά το κεφάλι!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω θυμαμαι στο λυκειο που με πειραζαν γιατι εχω τρελο κολλημα με ιαπωνια(anime,manga κτλ :P)με φωναζαν απο μακρυα:EEE ΙΩΑΝΝΑΑΑ mitsubishiii toyotomiiii chin chooon :P εγω παλι γελαγα δεν με πειραζε καθολου!απλα ξερουν ολοι οτι ειμαι japan addict και ειμαι περηφανη γιαυτο ειναι το κολλημα μου βρε αδελφε γιατι να νοιωσω ασχημα?:P το κορυφαιο που μου ειπε ο αδελφος μου: ''και σκ@το ιαπωνα να βρεις θα το κανεις κορνιζα και θα το προσκυνας καθε μερα!'' χαχαχαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Νομίζω ότι όλοι μας έχουμε υποστεί λεκτική βία(γιατί εγώ έτσι την παίρνω). Άλλος για τα κιλα του,άλλος για τα ρούχα του,άλλος για τους φίλους του κτλ... αυτά υπήρχαν και θα υπάρχουν και μάλιστα σε άλλες χώρες(βλ.ΗΠΑ) οι καταστάσεις είναι πιο τρομακτικές

Ευτυχώς που δεν έχουμε ακόμα φτάσει το επίπεδο της ηπα σε βια/εγκληματικότητα στα σχολεία! Εκεί παίρνουν ένα καλάσνικοφ χαλαρά από το mall τους και πάνε και καθαρίζουν λυκειόπαιδα, γιατί ένιωθαν κάπως ή τους κορόιδευαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εγω πιστευω πως σε μια μικρη κοροιδια ο καθενας πρεπει να το παρει εντελως χαλαρα το θεμα και να γελασει κ αυτος ετσι κατι τετοιο δεν θα παρει πιο σοβαρες δια στασεις και θα φανει αρκετα φιλικος και καλος χαρακτηρας σε αυτον που τον <<κοροιδεψε>>...τωρα για πιο σοβαρες περιστασεισ θα πρεπει ν υπαρξει ψυχραιμια γιατι μπορει να ξεφυγει η καταστασει στα ακρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iiloulouii

Νεοφερμένος

Η iiloulouii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πείραζέ τους και εσύ! ;) Χτύπα τους (στη πλάκα βέβαια) εκεί που τους πονάει περισσότερο και θα δεις για πότε θα σταματήσουν!! :hmm: Το τελευταίο μεταφορικά ε; :P (δοκιμασμένο, πιάνει)
Αν σου έχουν σπάσει τα νεύρα πάρα πολύ, μη διστάσεις να είσαι σκληρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..


Ολοι τα'χουμε περασει αυτα....Ξερεις κατι ομως; Δεν φταις εσυ που αυτα τα κομπλεξικα παιδια δεν εχουν κατι να ασχοληθουν και κοροιδευουν εσενα η' τον οποινδηποτε! Αυτο που θελουν ειναι προσοχη! Οσο εσυ ασχολεισαι μαζι τους και νιωθεις ασχημα, αυτοι το καταλαβαινουν και συνεχιζουν να σε πειραζουν. Αν εσυ τους αγνοησεις καποια στιγμη θα παψουν να σε ενοχλουν! Μην τους δινεις σημασια, γραψ'τους κανονικα και μην σε νοιαζει τι κανουν! Συνεχισε εσυ να κανεις την αδιαφορη και ολα θα πανε καλα!
Ελπιζω να σε βοηθησα!:):angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..

Tι είδους σχολιασμούς δηλαδή; Εγώ πχ στο γυμνάσιο φορούσα γυαλιαμπούκες και σιδεράκια, είχα και φουντωτά μαλλιά και με φωνάζα Μαρία η άσχημη (ήταν και της μόδας το σίριαλ τότε). Αφορούν την εμφάνισή σου ή κάτι άλλο;

Μετά έβγαλα τα σιδεράκια και είχα μαμάτα ίσια δόντια και έβαλα και φακούς και δεν ξαναματαμίλησαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Το μόνο που έχω να πω σε όσους κοροϊδεύουν είναι ότι η φύση τιμωρεί και μάλιστα άσχημα. Είναι εκπληκτικό το πόσο αλλάζει ο ανθρώπος. Βλέπεις τα ασχημόπαπα να γίνονται κύκνοι και οι κύκνοι ασχημόπαπα :devil:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..
Αν σε πειράζουν συγκεκριμένοι, αγνόησε τους, μην τους μιλάς. Η αντίδραση φέρνει αντι-αντιδραση.
Αν σε πειράζουν πολλοί, μάλλον έχεις πέραση.

(Το προβλημα το είχα κι εγώ στο δημοτικό. Ειπα όμως:« προσεξε πως φέρεσαι στα φυτά γιατί μια μέρα θα δουλεύεις για αυτά» και αυτο ηταν!:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..
μην ανησυχεις πολλοι τα εχουν περασει αυτα ...αν δεν δινεις μεγαλη σημασια σε οσα γινονται το προβλημα θα μειωθει.... και εγω ειχα ενα παρομοιο προβλημα στην 3η γυμνασιου πιο πολυ με ενα παιδι που με ενοχλουσε αφνταστα συνεχως οσπου μια μερα πλακωθηκαμε στο ξυλο!!απο τοτε ομως σταματησε να με πειραζει και να ασχολειται μαζι μου....τωρα πλεον ειμαστε καλοι φιλοι βεβαια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα.. :(
Στο σχολείο όλο με πειράζουν με αποτέλεσμα να νίωθω άσχημα και να γίνομαι ρεζίλι..αυτο ξεκίνησε
απο την 3η γυμνασίου και δεν ξέρω τον λόγο...φοβάμε οτι τώρα που θα πάω 1 λυκείου θα το συ-
νεχίσουν και θα αρχίσουν και τα μεγαλύτερα παιδία τους σχολιασμούς...Όμως στα παιδία που το
ξεκίνησαν τους είπα να σταματίσουν αλλά μάταια..έκανα την αδίαφορη άλλα πάλι τίποτα...βοηθειστε με παιδιά δεν μπορώ άλλο..

εγώ θα σου πρότεινα να αλλάξεις σχολείο (και ιδιαίτερα να πας σε ιδιωτικό). το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ και σε καταλαβαίνω απόλυτα.
μόλις άλλαξα σχολείο άλλαξε η ζωή μου προς το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Πραγματκά είναι ό,τι πιο ηλίθιο έχω συναντήσει μέχρι τώρα. Απλά έχω μάθει να μη χαλιέμαι για κανέναν! Δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλους και όλα βασίζονται σε προσωπικές απόψεις. Δηλαδή αν ο άλλος είναι κακόγουστος, εγώ φταίω; :P
Πέρα απο την πλάκα, όμως, αυτοί που θα σε κρίνουν είναι πάντα χειρότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ θα σου πρότεινα να αλλάξεις σχολείο (και ιδιαίτερα να πας σε ιδιωτικό). το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ και σε καταλαβαίνω απόλυτα.
μόλις άλλαξα σχολείο άλλαξε η ζωή μου προς το καλύτερο
σιγα μην αλλαξει το παιδι σχολειο για μερικους μαλακες ( συγνωμη για την εκφραση ) . Εαν εχεις φιλους μαζευτητε και κανονιστε τους. Θα γινει τρελο μακελιο αλλα μετα θα εχεις respect. Τρομοκρατια στην τρομοκρατια ρε!!!.Ουτε να πας σε διευθυντες και βλακειες . Αυτη ειναι η συμβουλη μου ακολουθησε την .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
αν δεις ότι συνεχίζεται, απάντησε ως εξής: "μιλάς κι εσύ, που είσαι η ζωντανή απόδειξη ότι ο θεός έχει χιούμορ;"(ανάλογα με τα πρόσωπα προσαρμόζεις και τον αριθμό σε ενικό ή πληθυντικό!) το είχα πει μια φορά πριν κάτι χρόνια κι έπιασε! ;) γενικά, αν βλέπεις ότι η αδιαφορία δε βγάζει πουθενά, πέτα ατάκες τέτοιου είδους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Το μόνο που έχω να πω σε όσους κοροϊδεύουν είναι ότι η φύση τιμωρεί και μάλιστα άσχημα. Είναι εκπληκτικό το πόσο αλλάζει ο ανθρώπος. Βλέπεις τα ασχημόπαπα να γίνονται κύκνοι και οι κύκνοι ασχημόπαπα :devil:.

να ηξερες ποσο δικιο εχεις. εχω περασει και τις δυο φασεις. στο δημοτικο κοροιδευα ενα κοριτσι με τον πιο απαισιο τροπο. μετα μου τυχε κατι και 3η γυμνασιου βρεθηκα στη θεση της. ηταν εφιαλτης. εχασα και την καλυτερη μου φιλη. μετα που η εμφανιση μου επανηλθε ειχα μαθει ομως το μαθημα μου. οντως o καθενας τις μαλακιες του τις βρισκει μπροστα του.

α και loulou τσεκαρε τα προσωπικα σου μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρακι26

Νεοφερμένος

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγώ αντιμετωπίζω καθημερινά άσχημη συμπεριφορά από κάποια συγκεκριμένα άτομα αλλα πλέον έχω κουραστεί και να ασχολούμαι.... αλλα φταίω και εγώ... με το που πήγα στο γυμνάσιο άρχισαν να με θεωρούν φυτό (χωρίς καν να με ξέρουν αλλα εξαιτίας ενός παλιού μου συμμαθητή από το δημοτικό που και με αυτόν δεν είχα ποτε κάτι προσωπικό ) και ούτε καν 19 δεν έχω και ούτε διαβάζω πολύ για την ακρίβεια δε διαβάζω καθόλου σχεδόν :P .. τώρα που πάω πρώτη λυκείου ακόμα με πειράζει συνεχεια με κάνει ρεζίλι πολλές φορες αλλα έχω βαρεθεί να ασχολούμαι σχολιάζει ότι και να κάνω δηλαδή τι να πω πια! και γενικά στην τάξη "η κλίκα" της τάξης ας τους πω ας πούμε οι πιο δημοφιλής δεν με χωνεύουν απλώς και μονο επειδή δεν με ξέρουν έχω δείξει κάποιες φορες περίεργη συμπεριφορά αλλα ποτε δεν έχω ενοχλήσει κανέναν! δεν ξέρω τι τους έχω κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pligomeni 4ixi

Νεοφερμένος

Η pligomeni 4ixi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ όταν ήμουνα δημοτικό με κορόιδευαν κάποιες φορες τα αγόρια αλλα πολύ σπανια.. τα χρονια μου στο δημοτικό ήταν γαλήνια .. όλα άρχισαν στην 1 γυμνασίου .. που μάλωνα με κάτι συμμαθητές μου.. με τα στη 2 γυμνασίου με έλεγαν άσχημη και μου έβγαζαν παρατσούκλια και "ας πουμε" εγώ δεν έχω κάτι:/ είμαι 15 χρόνων και είμαι σε κανονικά κιλά είμαι ψηλή και είμαι άκρως φυσιολογική είμαι από τη περιοχή που είναι και αυτή τα πάντα είναι φυσιολογικά δεν ξέρω γιατί με κοροϊδεύουν:/ και μου έμεινε ψυχικό τραύμα και όπου πηγαίνω νομίζω ότι με κοροϊδεύουν και με σχολιάζουν δεν ξέρω τι να κάνω:/ θέλω να σταματήσουν να με λεν άσχημηηη και να με κοροϊδεύουν ενώ υπάρχουν άλλες πολύ χειρότερες μου στη τάξη μου .. και συγκεκριμένα όλα τα κάνει μια παρεούλα και βάζει και τους άλλους πάνω.. ειδικά ένα αγόρι ... συνεχεια με κοροϊδεύει.. δεν ξέρω τι να κάνω θέλω να σταματήσουν:/ όταν πήγα 3 γυμνασίου με κοροϊδεύουν πάλι και δεν θέλω να με κοροϊδεύουν και στο λύκειο .. βοηθήστε με να τους κάνω να σταματήσουν:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αλητήριοι, σε ζηλεύουν. Αγνόησε τους. Το διάβασμα κάνει θαύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top