Κάπνισμα

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μην γινεστε γελοιοι,με ενα και δυο τσιγαρα δεν υπαρχει πιθανοτητα εξαρτησης.Ουτε με 1 πακετο.Μιλαμε για ποσοτητες και για μεγαλα χρονικα διαστηματα.
εννοω οτι μπορει να κανει ενα τσιγαρο και να της αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανέναν που να του άρεσε το πρώτο του τσιγάρο.
Γενικά ο πρώτος καπνός που μπήκε στο στόμα δηλαδή, αν το πάω έτσι, για να μπορώ να μιλάω και για προσωπική εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανέναν που να του άρεσε το πρώτο του τσιγάρο.

:redface:
:loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανέναν που να του άρεσε το πρώτο του τσιγάρο.
Γενικά ο πρώτος καπνός που μπήκε στο στόμα δηλαδή, αν το πάω έτσι, για να μπορώ να μιλάω και για προσωπική εμπειρία.
Εμένα προσωπικά μου άρεσε, γι'αυτό και το ξεκίνησα...
Χάουζ, ενημερωμένο σε βρίσκω! Καπνίζουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανέναν που να του άρεσε το πρώτο του τσιγάρο.
????

μπορεις να βρεις πολλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και εγω καπνιζω και το εχω γυρισει στα στριφτα !! ετσι επειδη ειμαι ατομα που βαριεται την ζωη του κανω 4 το πουλυ 7 την ημερα γιατι βαριεμαι ελεεινα να στριβω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μου άρεσε, γι'αυτό και το ξεκίνησα...
Χάουζ, ενημερωμένο σε βρίσκω! Καπνίζουμε; :P


Μονο οταν με καλει το μυστηριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Λολ, τι ακριβώς σας άρεσε;
Η σκηνή κάθε φορά είναι βήχας, πνίξιμο, και πολύ φτύσιμο, και την έχω δει πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λολ, τι ακριβώς σας άρεσε;
Η σκηνή κάθε φορά είναι βήχας, πνίξιμο, και πολύ φτύσιμο, και την έχω δει πολλές φορές.
ε λοιπον σε εμενα δεν ηταν ετσι. οταν εκανα για πρωτη φορα τσιγαρο το εκανα σα να ηξερα πως το κανουν. ουτε εβηξα, ουτε πνιχτηκα ουτε εφτυσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανέναν που να του άρεσε το πρώτο του τσιγάρο.
Γενικά ο πρώτος καπνός που μπήκε στο στόμα δηλαδή, αν το πάω έτσι, για να μπορώ να μιλάω και για προσωπική εμπειρία.

Αυτό που σου μπαίνει στο στόμα γενικά,δεν νομίζω ότι λέγεται καπνός :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λολ, τι ακριβώς σας άρεσε;
Η σκηνή κάθε φορά είναι βήχας, πνίξιμο, και πολύ φτύσιμο, και την έχω δει πολλές φορές.

Γκαζον καπνιζουν?

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αυτό που σου μπαίνει στο στόμα γενικά,δεν νομίζω ότι λέγεται καπνός :P :P :P

Και το χόρτο όταν καίγεται καπνό βγάζει ρε κεφτέ ))
Και ξέρω ότι δεν εννοούσες αυτό, αλλά εγώ αυτό έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γενικά, βλέπω συμμαθητές μου όταν καπνίζουν, να φτύνουν σε κάθε τζούρα. Με κάνει να γελάω, πάντως:hehe:

Δε βλέπω το λόγο να καπνίσεις. Γενικά, θεωρώ αδύναμους χαρακτήρες όσους καπνίζουν, ειδικά με τον τρόπο που καπνίζουν οι συμμαθητές μου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Γενικά, βλέπω συμμαθητές μου όταν καπνίζουν, να φτύνουν σε κάθε τζούρα. Με κάνει να γελάω, πάντως:hehe:

Δε βλέπω το λόγο να καπνίσεις. Γενικά, θεωρώ αδύναμους χαρακτήρες όσους καπνίζουν, ειδικά με τον τρόπο που καπνίζουν οι συμμαθητές μου:hehe:
επιτέλους ένας άνθρωπος που διατύπωσε τη σκέψη μου χεχεχε
Θυμάμαι στην 1η λυκείου οι δικοί μου ξεκινούσαν το κάπνισμα, και μου φαινόταν απίστευτο,σκεφτόμουν μέσα μου οτι θα με θεωρούν '''μπάζο'' που δεν καπνίζω. Με τον καιρό όμως κατάλαβα οτι αυτοί είναι τα μπάζα και οι κομπλεξικοί.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
επιτέλους ένας άνθρωπος που διατύπωσε τη σκέψη μου χεχεχε
Θυμάμαι στην 1η λυκείου οι δικοί μου ξεκινούσαν το κάπνισμα, και μου φαινόταν απίστευτο,σκεφτόμουν μέσα μου οτι θα με θεωρούν '''μπάζο'' που δεν καπνίζω. Με τον καιρό όμως κατάλαβα οτι αυτοί είναι τα μπάζα και οι κομπλεξικοί.:P:P

Δεν σε θεωρούσαν μπάζο ή κομπλεξική επειδή δεν κάπνιζες, σε θεωρούσαν μπάζο και κομπλεξική επειδή ακόμα και τώρα εσύ τους αποκαλείς έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
προταση: Μην τολμήσεις να δοκιμάσεις.. Θα γίνεις φανατική καπνιστρια..

Λες?:P σ'ευχαριστώ για την πρόταση όμως έτσι και αλλίως δεν είχα σκοπό...!:)

Αλήθεια γιατί σχεδόν όλοι μόλις πατήσουν το πόδι τους στο λύκειο,αρχίζουν το κάπνισμα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αλήθεια γιατί σχεδόν όλοι μόλις πατήσουν το πόδι τους στο λύκειο,αρχίζουν το κάπνισμα?:hmm:

Δεν νομιζω πως ισχυει αυτο! Βασικα οταν ειμουν στο λυκειο ειχα παρατηρισει οτι τα περισσοτερα παιδια που ητανε στην ηλικια μου +\- 1 χρονο δεν καπνιζαν, ενω τα μεγαλητερα κατα αρκετα χρονια και τα πρωτακια οταν ειμουν τριτη ειχανε μεγαλο ποσοστο καπνιστων. Ισως και η μοδα να πηγενει ανα γενιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως ισχυει αυτο! Βασικα οταν ειμουν στο λυκειο ειχα παρατηρισει οτι τα περισσοτερα παιδια που ητανε στην ηλικια μου +\- 1 χρονο δεν καπνιζαν, ενω τα μεγαλητερα κατα αρκετα χρονια και τα πρωτακια οταν ειμουν τριτη ειχανε μεγαλο ποσοστο καπνιστων. Ισως και η μοδα να πηγενει ανα γενιες!:P
εχω και εγω πολλους συμμαθητες που καπνιζουν... για πολλους απο αυτους το περιμενα καθως ηταν απο την αρχη επιρρεπεις σε λαθη.. ναι λεω λαθος γιατι ειναι λαθος καποιος που γνωριζει τις συνεπειες να συνεχιζει να καπνιζει ή ακομα να αρχισει λογω "εικονας"...αλλα οταν εμαθα για μερικους φιλους μου, επεσα απο τα συννεφα... η πρωτη μου αντιδραση ηταν η αδρανεια..στην συνεχεια,ωστοσο, που το σκεφτηκα καλυτερα τους μιλησα ειλικρινα και με επιχειρηματα...και δεν ημουν η μονη... ολη η ταξη τους απεφευγε και καθε φορα που καποιος εβηχε η δεν μπορουσε να αναπνευσει σωστα και παραπονιοταν στο μαθημα υπηρχε το γενικο γιουχαρισμα και τα καυστικα , και πολλες φορες πετυχημενα, σχολια συμμαθητων και κολλητων τους μαλιστα:/:... ετσι αυτο το φαινομενο κοπασε και απο οτι φαινεται πρεπει να ενιωσαν τοσο ασχημα που οι περισσοτεροι το εκοψαν μεσα καποιους μηνες ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δεν σε θεωρούσαν μπάζο ή κομπλεξική επειδή δεν κάπνιζες, σε θεωρούσαν μπάζο και κομπλεξική επειδή ακόμα και τώρα εσύ τους αποκαλείς έτσι.
μα πώς να λάβω σοβαρά ένα σχόλιο απο ένα νιανιαρο που πάει 3η γυμνασίου;;;;;;;;;;;;;;;; πώς;;;; χαχαχαχαχαχα :hmm:

Δεν νομιζω πως ισχυει αυτο! Βασικα οταν ειμουν στο λυκειο ειχα παρατηρισει οτι τα περισσοτερα παιδια που ητανε στην ηλικια μου +\- 1 χρονο δεν καπνιζαν, ενω τα μεγαλητερα κατα αρκετα χρονια και τα πρωτακια οταν ειμουν τριτη ειχανε μεγαλο ποσοστο καπνιστων. Ισως και η μοδα να πηγενει ανα γενιες!:P
μάλλον επειδή πιστεύουν οτι η είσοδος στο λύκειο συνεπάγεται με μια πώς να το πω .. ενηλικίωση ..είναι σαν να μπαίνεις στον κόσμο των μεγάλων...αλλά τώρα έχουν αλλάξει οι εποχές ..υπάρχουν καπνιστές και στο γυμνάσιο ..............:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top