Κάπνισμα

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
καλέ πότε πρόλαβες να τα δοκιμάσεις όλα αυτά;από πότε καπνίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baby_pink

Νεοφερμένος

Η Σόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Περίπου ένα χρόνο κανονικά.. Ας πούμε όταν δεν είχα έπαιρνα από καμία φίλη που είχε άλλη μάρκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Περίπου ένα χρόνο κανονικά.. Ας πούμε όταν δεν είχα έπαιρνα από καμία φίλη που είχε άλλη μάρκα..
Τι είναι αυτές οι μούφες?????Καπνόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Κάπνιζα με τράκα για μια εβδομάδα Ο,ΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ, μετά πήρα δικά μου, από muratti μέχρι marlboro (μη φανταστείτε πολλά, 1 τσιγάρο στις 3 μέρες κι αν), τα παράτησα, ξαναγόρασα ένα πακέτο πριν κανά μήνα, το τελείωσα πριν μια βδομάδα, και σήμερα ξανατράκαρα από την κολλητή μου γτ μου ήρθε. Δηλαδή δεν είμαι αρειμάνιος καπνιστής αλλά ούτε και α-κάπνιτος :P Εγώ θεωρώ πως είναι ένας ακριβός τρόπος για να πεθάνεις. Αλλά, δάσκαλε που δίδασκες. Παρ'όλα αυτά νομίζω πως μπορώ να βρίζω ακόμα την κολλητή μου που καπνίζει ένα πακέτο στις δυο μέρες :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κάπνιζα με τράκα για μια εβδομάδα Ο,ΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ, μετά πήρα δικά μου, από muratti μέχρι marlboro (μη φανταστείτε πολλά, 1 τσιγάρο στις 3 μέρες κι αν), τα παράτησα, ξαναγόρασα ένα πακέτο πριν κανά μήνα, το τελείωσα πριν μια βδομάδα, και σήμερα ξανατράκαρα από την κολλητή μου γτ μου ήρθε. Δηλαδή δεν είμαι αρειμάνιος καπνιστής αλλά ούτε και α-κάπνιτος :P Εγώ θεωρώ πως είναι ένας ακριβός τρόπος για να πεθάνεις. Αλλά, δάσκαλε που δίδασκες. Παρ'όλα αυτά νομίζω πως μπορώ να βρίζω ακόμα την κολλητή μου που καπνίζει ένα πακέτο στις δυο μέρες :up:
Και γω αυτό κάνω συνήθως.Έ...το πολύ για κανα μίνα ακόμα θα την βρίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Και γω αυτό κάνω συνήθως.Έ...το πολύ για κανα μίνα ακόμα θα την βρίζεις.

γιατί το λες αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νιώθετε κάτι όταν καπνίζετε?:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Νιώθετε κάτι όταν καπνίζετε?:emm:
Αν δεν καπνίσεις δεν θα το καταλάβεις ποτέ.:xixi:Όχι ότι χάνεις κάτι σπουδαίο αλλά.......:)
-----------------------------------------
γιατί το λες αυτό?
Γιατί σε λίγο καιρό θα σταματήσεις τις τράκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Νιώθετε κάτι όταν καπνίζετε?:emm:
το προφανες ειναι να νοιωθεις ενα καπνο που κυλαει και ερεθιζει τον λαιμο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Γιατί σε λίγο καιρό θα σταματήσεις τις τράκες.

Λες?:!:
Σήμερα της πήρα γιατί ένιωσα εσωτερικό κατναγκασμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Νιώθετε κάτι όταν καπνίζετε?:emm:

Στην αρχή μια πολύ μικρή ζαλάδα, όχι κάτι δυσάρεστο, απλά μικρή χαλάρωση. Είχα διαβάσει κάπου οτι η νικοτίνη χρειάζεται 8 δευτερόλεπτα για να φτάσει στον εγκέφαλο. Από κει και πέρα υποθέτω πως και οι χρόνιοι καπνιστές συνεχίζουν να χαλαρώνουν με το κάπνισμα, απλώς χρειάζονται μεγαλύτερες ποσότητες νικοτίνης.

@dreamer δεν είναι απαραίτητο να γίνει καπνιστής ο άλλος. Μπορεί να έχει αυτοέλεγχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Μια φορά στους 6 μήνες. Αντιλαμβάνεσαι έτσι καλύτερα το αίσθημα εφορίας αφού ο οργανισμός σου ξεσυνηθίζει.
-----------------------------------------
Α και είμαι σύμφωνος με την απαγόρευση του στους δημόσιους χώρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Όχι δεν καπνίζω,αλλά...είμαι παθητική καπνήστρια από όλους τους υπόλοιπους γύρω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καπνίζω ελάχιστα και σε εξαιρετικές περιπτώσεις.Με το ποτό φαίνεται να έχει μια ασυνήθιστα ωραία γεύση το τσιγάρο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Από ότι βλέπω το αρχίζω κανονικά σιγά σιγά :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
δεν καπνίζω και είμαι φανατικός αντικαπνιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Σήμερα ξεχάρμανιασα πάντως...2 πακέτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
δεν καπνίζω και είμαι φανατικός αντικαπνιστής

Και εγώ !!!!! Με ενοχλεί πολύ ο καπνός !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
και δεν ντρεπεσαι να το λες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
παιδια αμα πας συνεχεια στην τουμπα θεωρησε καπνιστης ? (ναι ε ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top