Κάπνισμα

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Χαλαρά..απο τον πολύ μπάφο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a9hna

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και ούτε θέλω να το δοκιμάσω.
Ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει αρκεί να μην προκαλεί τον άλλο και να τον σέβεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι συμφωνω ποτε να μην προκαλείς τον αλλον σε κατι σαν και αυτο ομως οταν σου ζητουν να δοκιμάσουν δισκολευεσε να τουσ πεισ οχι στο κατω κατω αφου το κανεισ εσυ λιγο μαλακια να το απαγορεύεις στους άλλους...............καπνιζω αλλα προσπαθω να το κοψω........καπνιζω καιρο και το άρχισα επιδη το κανανε και οι φιλοι μ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δεν καπνιζω και ουτε προκειται...δεν εχω κανενα λογο να το κανω...και αν το δεις και τελειως ψυχρα, ειναι τζαμπα λεφτα!



το οτι ειναι τσαμπα λεφτα αυτο ειναι σιγουροοοο!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η κολλητή μου ήταν κατά του καπνίσματος φανατικά μου έλεγε εγώ δεν πρόκειτε ποτέ να καπνίσω...ώσπου μια μέρα ζήτησε από τον αδερφό της και της έδωσε...εγώ πάντα ήθελα να το δοκιμάσω και μετά από το σινεμά πήραμε ένα πακέτο και δοκιμάσαμε...ήταν αηδία αλλά μετά από λίγο το συνηθίσαμε. Κάναμε από τράκες στο σχολείο και όλα καλά όλο τον χρόνο...στην αρχή λένε οτι έτσι ξεκινας...με τράκες

Η κολλητή μου τώρα πέρνει πακέτο αλλά εγώ το σιχάθηκα δεν μου αρέσει η γεύση ίσως βέβαια φταίει το οτι πέρνει τα μουράτι που είναιπολύ βαριά..τα νταβιντοφ τα κάνω πιο άνετα...

Το καλοκαίρι λέει οτι θα το κόψει εγώ είδη το σταμάτησα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
:s:'(μη γελας οι κακες παρεες οπως λενε και οι γονεις
-----------------------------------------
Η κολλητή μου ήταν κατά του καπνίσματος φανατικά μου έλεγε εγώ δεν πρόκειτε ποτέ να καπνίσω...ώσπου μια μέρα ζήτησε από τον αδερφό της και της έδωσε...εγώ πάντα ήθελα να το δοκιμάσω και μετά από το σινεμά πήραμε ένα πακέτο και δοκιμάσαμε...ήταν αηδία αλλά μετά από λίγο το συνηθίσαμε. Κάναμε από τράκες στο σχολείο και όλα καλά όλο τον χρόνο...στην αρχή λένε οτι έτσι ξεκινας...με τράκες

Η κολλητή μου τώρα πέρνει πακέτο αλλά εγώ το σιχάθηκα δεν μου αρέσει η γεύση ίσως βέβαια φταίει το οτι πέρνει τα μουράτι που είναιπολύ βαριά..τα νταβιντοφ τα κάνω πιο άνετα...

Το καλοκαίρι λέει οτι θα το κόψει εγώ είδη το σταμάτησα...:D



ναι ετσι αρχιζεισ και βσκ σε κανεναν δν αρεσει στην αρχη απλα το κανουν και το ξανακανουν μεχρι να γινει συνηθεια................................τα μουρατι ειναι τα καλυτεραααααααααααααα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
:s:'(μη γελας οι κακες παρεες οπως λενε και οι γονεις
-----------------------------------------




ναι ετσι αρχιζεισ και βσκ σε κανεναν δν αρεσει στην αρχη απλα το κανουν και το ξανακανουν μεχρι να γινει συνηθεια................................τα μουρατι ειναι τα καλυτεραααααααααααααα:no1:

Το ξέρω απλά η γεύση του τώρα δεν μου κάνει αίσθηση...τα νταβιντοφ για μένα είναι καλύτερα....

στην αρχή δεν ξέραμε ούτε να το κατεβάζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι εχει γελιο αυτο.......εγω να δεις στην αρχη τη βήξιμο ειχααααα...................αλλα να το παραδεχτω μου αρεσει να καπνιζω και δν θελω να το κοψω και δν το αρχισα οπωσ λενε μερικοι για να ξεσκασω αλλα για την πλακα................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ναι εχει γελιο αυτο.......εγω να δεις στην αρχη τη βήξιμο ειχααααα...................αλλα να το παραδεχτω μου αρεσει να καπνιζω και δν θελω να το κοψω και δν το αρχισα οπωσ λενε μερικοι για να ξεσκασω αλλα για την πλακα................

:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
και δεν ντρεπεσαι να το λες ?

Όχι ρε:D
-----------------------------------------
Παρεπιπτόντως κι εγώ ήμουν φανατικότατος αντικαπνιστής, αλλά μια φορά δοκίμασα ένα από το διακοσμητικό πακέτο που είχα παρει:D
Τελικά το άρχισα κανονικά :P

(Πριν λίγους μήνες έκανα συλλογή από τσιγάρα, προφυλακτικά, ποτά και άλλα τέτοια ωραία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Απεχθάνομαι τη μυρωδιά του καπνού....Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τσιγάρο και δεν νομίζω να δοκιμάσω ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όχι ρε:D
-----------------------------------------
Παρεπιπτόντως κι εγώ ήμουν φανατικότατος αντικαπνιστής, αλλά μια φορά δοκίμασα ένα από το διακοσμητικό πακέτο που είχα παρει:D
Τελικά το άρχισα κανονικά :P

(Πριν λίγους μήνες έκανα συλλογή από τσιγάρα, προφυλακτικά, ποτά και άλλα τέτοια ωραία)



τα προφιλακτικα καλο θα ηταν να τα χρισιμοποιεισ εκτοσ και αν τα κανεισ σιλογι τα χρησιμοποιημενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P


εγω έλεγα πως ειναι η μεγαλυτερη μαλακια και πωσ μπορουν και απο τα γνωστα που λενε οι αντικαπνιστές μεχρι που δοκίμασα και κολλησα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
τα προφιλακτικα καλο θα ηταν να τα χρισιμοποιεισ εκτοσ και αν τα κανεισ σιλογι τα χρησιμοποιημενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P


εγω έλεγα πως ειναι η μεγαλυτερη μαλακια και πωσ μπορουν και απο τα γνωστα που λενε οι αντικαπνιστές μεχρι που δοκίμασα και κολλησα:jumpy:


Τωρα εμενα γιατι μου κανεις για ατομο που παρασυρεται ευκολα και αδυναμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια.Τ.

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μενίδι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι γιατι ετσι ειναι...............αλλα σημερα ειπα μια μια καλη μου φιλι πωσ το κοβουμε και ο θεοσ βοηθοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tati6

Νεοφερμένος

Η tati6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εκτος το ότι είναι το χεορότερο για την υγεία είναι κ τελείως άσχημο σαν εικόνα...αλλά το πιο σημαντικό είναι η υγεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγώ δέν έχω καπνίσει ποτέ.
Αν και πολλοί το θεωρούσαν μαγκιά στο σχολείο, εγώ όσους πήγαιναν στην γωνία του πραυλίου να καπνίσουν στα διαλήματα, τους θεωρούσα πάντα μαλάκες.
(για το γυμνάσιο μιλάω φυσικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ πάντως, το να λέει κάποιος ότι είναι αντικαπνιστής χωρίς να έχει δοκιμάσει (και δεν εννοώ μία τζούρα, ούτε ένα τσιγάρο), το θεωρώ χαζομάρα.

(δεν πάει στον gaspar, γενικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
δε καπνιζω ουτε και εχω δοκιμασει....δεν εχω καποιο προβλημμα με το καπνο...αλλα με εκνευριζει που η ανασα των καπνιστων βρωμαει τσιγαριλα:P
αντικαπνιστης δεν ειμαι...απλα δεν εχει τυχει να δοκιμασω ουτε και εχω περιεργεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Νταξ παιδιά το έλυσα το ζήτημα.:P






































Έγινα καπνιστής :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ πάντως, το να λέει κάποιος ότι είναι αντικαπνιστής χωρίς να έχει δοκιμάσει (και δεν εννοώ μία τζούρα, ούτε ένα τσιγάρο), το θεωρώ χαζομάρα.

(δεν πάει στον gaspar, γενικά)

Kαι μόνο που οσμίζομαι τον απεχθή και ειδεχθή καπνό που βγαίνει από τα καπνισμένα πνευμόνια και από την άκρη του τσιγάρου, μου φτάνει. Δεν είμαι αντικαπνιστής με την έννοια ότι θέλω να απαγορευθούν τα τσιγάρα εντελώς, αλλά με την έννοια ότι δε θέλω να βλέπω καθόλου τσιγάρα μπροστά μου (και κατά το 99% των περιπτώσεων, όταν τα βλέπω, τα μυρίζομαι κιόλας...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top