Κάπνισμα

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τον έχεις σε περίπτωση που σου την πέσει καμιά για φωτιά, ή, επειδή κάνεις συλλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τον έχεις σε περίπτωση που σου την πέσει καμιά για φωτιά, ή, επειδή κάνεις συλλογή;
Δεν κανω συλλογη .να ειμαι και ετοιμοπόλεμος για το πρωτο . ειμαι και λιγο πυρομανης σαν εσενα
Πιο μικρός, ήμουν πυρομανής. Τα αγαπημένα μου δώρα ήταν οινόπνευμα, και σπίρτα. :P
. βασικα δεν εχω κανενα ιδιαιτερο λογο αλλα ετσι γουσταρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω παλι δεν εχω δοκιμασε ποτε τσιγαρο..μου εχουν προσφερει τα παιδια τσιγαρο και αναμενο μαλιστα εκεινη την ωρα αλλα δεν το δεχτηκα..γτ δεν ηθελα..και πιστευω οτι αν θες να καπνισεις οκ αλλα καντο την ωρα που θα θες εσυ και οταν δεν θα σου πει ο οποιοσδηποτε ελα παρε ενα κλπ..ενω η αδερφη μου εχει δοκιμασει τωρα που ειναι στην Β γυμνασιου εε ενταξει μονο 2 φορες και ποτε ξανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Καπνίζω εδω και 2 χρόνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Φετος το αρχισα για ενα διμηνο, σε περιοδο που ημουν στρεσαρισμενη... αλλα εχω να πιασω τσιγαρο τωρα 2 μηνες!
για οσους καπνιζουν... μεσα στο μυαλο ειναι ολα! σταματηστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγώ καπνίζω όποτε μου έρθει.[και πάντα στριφτά ενοείτε...]:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
παντως πιστευω πως ο καθενας μας πρεπει να δοκιμασει για να απομυθοποιησει και αυτο το κομματι και να δει πως δεν ειναι και κατι το τοσο φοβερο βεβαια πρεπει να εχει και στο νου του τις συνεπειες εαν σκοπευει να αρχισει το καπνισμα

Κατά τη γνώμη μου, αυτή είναι η καλύτερη στάση.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου, αυτή είναι η καλύτερη στάση.:no1:
Ισως αλλα αμα την στιγμη που η ουσια ειναι εθιστικη ............................
ξερεις τι γινεται .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Υπάρχει, όμως, ανώτατο όριο, ώστε να μην εθιστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
οπως σας ειχα πει και το αλλο τοπικ που κλειδωσαν ενας φιλος μου καπνιζει black devil εδω και 2 χρονια . δεν την βγαζει ? τοσο χαλια ειναι τα black devil . εχω ακουσει πως περιεχει και λιγο marijuana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δε νομιζω, απλως εχει γευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν εχει σχεση με τη μαριχουανα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
δεν εχει σχεση με τη μαριχουανα αυτο
δεν ειπα πως εχει σχεση . το μαριχουανα ειναι το τελευταιο που με νοιαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω σε αυτο αναφερθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
μήπως γίνεται αυτό το τόπικ να έχει κ poll "σχέση με τσιγάρο" και με τις επιλογές "δεν καπνίζω, έχω απλά δοκιμάσει, καπνίζω"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ισχίει οτι τα black devil έχουν λίγο.Εξάλλου γιαυτό απαγορεύτικαν.Τώρα βέβαια πουλάν πάλι.Αλλα έχουν και δώρο χαρτάκια.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Black πουλάνε ρε (πακέτα), κάνει αρκετοί γνωστοί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.

baby_pink

Νεοφερμένος

Η Σόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγώ καπνίζω marlboro lights από το Πάσχα..Πιο πρίν κάπνιζα Davidoff Slim Gold για 6 μήνες περίπου. Αλλά έχω δοκιμάσει κ άλλες μάρκες όπως R1 γαλάζιο κ κόκκινο, Styuvenson κόκκινο,πορτοκαλί κ άσπρο, Κarelia Slims κ Slims Menthol...Δεν θυμάμαι να έχω δοκιμάσει άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top