Ιατρική: Πρωτοετείς

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Κι εγώ ΣΣΑΣ ιατρικό πέρασα συστρατιώτες και συμφοιτητές μου! :)
Παρουσιαζόμαστε στη ΣΣΑΣ 14 του μήνα στις 8 το πρωί...
Ξέρει κανείς τι πράγματα χρειάζεται εκτός από δικαιολογητικά??
(π.χ. εσώρουχα, ρούχα κλπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Και εγω ιατρικη ιωαννινων ! κανενας αλλος που ν εχει περασει γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κι εγώ ΣΣΑΣ ιατρικό πέρασα συστρατιώτες και συμφοιτητές μου! :)
Παρουσιαζόμαστε στη ΣΣΑΣ 14 του μήνα στις 8 το πρωί...
Ξέρει κανείς τι πράγματα χρειάζεται εκτός από δικαιολογητικά??
(π.χ. εσώρουχα, ρούχα κλπ.)
ίσως σε βοηθήσει αυτό www.thiteia.org
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και γω γιαννενα περασα:)ξερεις ποτε αρχιζουν οι εγραφες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
και γω γιαννενα περασα:)ξερεις ποτε αρχιζουν οι εγραφες??[/quo
οχι! θα παρω αυριο τηλεφωνο στη γραμματεια! εχεις καμια ιδεα απο γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αμα σου πουν τιποτα στειλε μου πμ...καμια μα καμια ειδεα πρωτη φορα θα παω εσυ ξερεις τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ρε παιδιά...με την Ιατρική της Αθήνας ξέρει κανείς τι παίζει?Δε λεέι τίποτα για εγγραφές στη σελίδα του Καποδιστριακού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδιά...με την Ιατρική της Αθήνας ξέρει κανείς τι παίζει?Δε λεέι τίποτα για εγγραφές στη σελίδα του Καποδιστριακού...
Λεει και παραλέει! :P
https://www.med.uoa.gr/egg-prwtoeteis.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
και εγω ιατρικη αλεξανδρουπολης...κανενας αλλος πρωτοετης εκει ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.


Ναί,αλλά δε λέει πότε γίνονται οι εγγραφές...απ'οτι βλέπω πάντως δε ζητάνε εξετάσεις οπως στα υπόλοιπα πανεπιστήμια,και αυτό είναι θετικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
και εγω ιατρικη αλεξανδρουπολης...κανενας αλλος πρωτοετης εκει ? :P

Κ εγώ Ιατρική Αλεξανδρούπολης... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimious200

Νεοφερμένος

Ο dimious200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Άλλος ένας για ιατρική θεσσαλονίκης!!!!
Συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναί,αλλά δε λέει πότε γίνονται οι εγγραφές...απ'οτι βλέπω πάντως δε ζητάνε εξετάσεις οπως στα υπόλοιπα πανεπιστήμια,και αυτό είναι θετικό!
Οντως. Ποιος τρεχει τωρα στα νοσοκομεια...
Εμαθα οτι για την Οδοντιατρικη τους ειπαν να πανε 25 και οτι ειναι υποχρεωτικο να πανε ολοι τοτε, εκτος απο εξαιρετικες περιπτωσεις (θεομηνια,απουσια στο εξωτερικο).
Θα παρω τηλεφωνο στη γραμματεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πηρα εγω στη γραμματεια της ιατρικης Αθηνας και ( αφου τρομαξα να τους βρω!!!) μου ειπαν οτι ακομα δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση ουτε για τις εγγραφες ουτε για την εναρξη των μαθηματων.. Αυτα ομως απο προχτες που πηρα τηλ, δεν ξερω μπορει τωρα να εχει βγει κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μαζί θα είμαστε Αθήνα.:no1:[/qu

και εγω στην αθηνα....ωραια ειμαστε πολλοι μεχρι τωρα...........:no1::D
-----------------------------------------
Πηρα εγω στη γραμματεια της ιατρικης Αθηνας και ( αφου τρομαξα να τους βρω!!!) μου ειπαν οτι ακομα δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση ουτε για τις εγγραφες ουτε για την εναρξη των μαθηματων.. Αυτα ομως απο προχτες που πηρα τηλ, δεν ξερω μπορει τωρα να εχει βγει κατι!


και εγω δυο φορες πηρα τηλ.τπτ δν ξερουν ....απο την αλλη εβδομαδα λενε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Μιλάμε για τρομερή οργάνωση στην Ιατρική της Αθήνας,έτσι???χαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν ξερουν τιποτα;!
Εγω που πηρα (και επισης τρομαξα να τους βρω αφου ειτε μιλαγε ειτε δεν απαντουσαν) μου ειπαν οτι οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα και επειδη ρωτησα για μενα προσωπικα (το επιθετο αρχιζει απο Λ) μου ειπαν οτι πρεπει να παω 21/09 ή 30 (επαναληπτικη ημερομηνια) το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
αμα σου πουν τιποτα στειλε μου πμ...καμια μα καμια ειδεα πρωτη φορα θα παω εσυ ξερεις τιποτα???
οχι πολλα πραγματα... ειχα πάει ν βρω σπιτι...κατι ειδα...πηγα και στο πανεπιστημιο...οκ ηταν...αλλα και εγω στην ουσια πρεπει ν ανακαλυψω πολλα......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimtrelos

Νεοφερμένος

Ο dimtrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ε γενικά δεν πρέπει να περιμένεις και πολλά από τη γραμματεία, αυτό ισχύει και για ιατρ. Θεσσαλονίκης. εχει πολλέσ ελλείψεις και κενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παντως ακουο καλα λογια για τα γιαννενα....για να δουμε τι μας παιρμενει:xixi:
-----------------------------------------
οχι πολλα πραγματα... ειχα πάει ν βρω σπιτι...κατι ειδα...πηγα και στο πανεπιστημιο...οκ ηταν...αλλα και εγω στην ουσια πρεπει ν ανακαλυψω πολλα......:hmm:

παντως ακουο καλα λογια για τα γιαννενα....για να δουμε τι μας παιρμενει:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top