Ιατρική: Πρωτοετείς

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παντως ακουο καλα λογια για τα γιαννενα....για να δουμε τι μας παιρμενει:xixi:
-----------------------------------------


παντως ακουο καλα λογια για τα γιαννενα....για να δουμε τι μας παιρμενει:xixi:
μακαρι να ειναι ωραια...αν και ειναι λιγο ζορι ν παω καπου ετσι στα τυφλα... εσενα πως σε λενε? (νιωθω σαν νηπιαγωγακι αλλα δν πειραζει...):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και εγώ σαλόνικαααααα!!! μαζευόμαστε πάρα πολλοί!!!!! πόσοι είμαστε συνολικά??

μια καλή ιδέα είναι όλοι που περάσαμε σαλόνικα να βρεθούμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εγώ σαλόνικαααααα!!! μαζευόμαστε πάρα πολλοί!!!!! πόσοι είμαστε συνολικά??

μια καλή ιδέα είναι όλοι που περάσαμε σαλόνικα να βρεθούμε.....

ναι ναιιιιιι!!!:jumpy: θα σκασουμε μυτη σαν group ischool....χαχα να τυπωσουμε και μπλουζακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
αντε αντα οσοι ειμαστε σαλονικα....να μαζευτουμε σιγα σιγα...!!!!χαχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ναι ναιιιιιι!!!:jumpy: θα σκασουμε μυτη σαν group ischool....χαχα να τυπωσουμε και μπλουζακια :P


ιατρική θεσσαλονίκης χορηγός ischool !!!! xaxa!!!!!!:jumpy: άντε αγαπητοί συμφοιτητες πάμε να σαρώσουμε τη σαλόνικα!!!! annmary, θα οργανώσουμε την εκδρομή στο νεκροταφείο να έρθουν κ τα παιδιά!!! θα μπούμε απο νωρίς στο πετσί του γιατρού!! xaxa!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδιά εγώ είμαι μέσα σε ότι κανονιστεί..... καλό θα είναι να γνωριστούμε για τώρα στην αρχή η αλληλουποστήριξη είναι πολύ σημαντική, γιατί ολοι λίγο πολύ έχουμε μαύρα μεσάνυχτα (εγώ τουλάχιστον έχω....) τι λέτε??

η ιδέα με τα μπλουζάκια αρχίζει και μου αρέσει....
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
valantis συμφωνω...εδω εγω που ειμαι απο θεσσαλονικη κι εχω μαυρα μεσανυχτα.....τα παιδια απο αλλες πολεις εχουν κι αλλα θεματα...φαντασου...ετσι ετσι...αλληλουποστηριξη!!!! gen....να τους παρουμε ε???θα αντεξουν λεω...χαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδιά εγώ είμαι μέσα σε ότι κανονιστεί..... καλό θα είναι να γνωριστούμε για τώρα στην αρχή η αλληλουποστήριξη είναι πολύ σημαντική, γιατί ολοι λίγο πολύ έχουμε μαύρα μεσάνυχτα (εγώ τουλάχιστον έχω....) τι λέτε??

η ιδέα με τα μπλουζάκια αρχίζει και μου αρέσει....
-----------------------------------------

μα τα μπλουζακια ειναι απαραιτητα! πως θα ξεχωρισουμε στο πληθος?? εκτος και αν κραταμε ταμπελακια που θα γραφουν πανω τα ψευδωνυμα!:D
-----------------------------------------
ιατρική θεσσαλονίκης χορηγός ischool !!!! xaxa!!!!!!:jumpy: άντε αγαπητοί συμφοιτητες πάμε να σαρώσουμε τη σαλόνικα!!!! annmary, θα οργανώσουμε την εκδρομή στο νεκροταφείο να έρθουν κ τα παιδιά!!! θα μπούμε απο νωρίς στο πετσί του γιατρού!! xaxa!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

.....και η εκδρομη του δευτερου ετους θα γινει στο νεκροτομειο του Ιπποκρατειου!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μα τα μπλουζακια ειναι απαραιτητα! πως θα ξεχωρισουμε στο πληθος?? εκτος και αν κραταμε ταμπελακια που θα γραφουν πανω τα ψευδωνυμα!

φαντάζεσαι??? μεγάλη επιτυχία θα έχουμε...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
στο πανεπιστημιο δεν υπάρχουν πολιτικες παρατάξεις?? πασπ, δαπ, κνε κλπ?? εμεις θα κανουμε την αισχουλάπ!!!! χαχαχα!!!!:jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
μα τα μπλουζακια ειναι απαραιτητα! πως θα ξεχωρισουμε στο πληθος?? εκτος και αν κραταμε ταμπελακια που θα γραφουν πανω τα ψευδωνυμα!:D
-----------------------------------------


.....και η εκδρομη του δευτερου ετους θα γινει στο νεκροτομειο του Ιπποκρατειου!:jumpy:


μην ακουω ιπποκράτειο!!!! εκεί, γεννήθηκα,πέρασα τις 20 μερες, κ γενικά οτι αφορά το ιπpοκράτειο είμαι μέσα!!! νεκροτομείon rules!!!!!:jumpy::jumpy:
a!! κ σιγά μην περιμένουμε μέχρι το 2ο έτος!!! ΦΕΤΟΣ θα πάμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
να κανονισουμε και εμεις των ιωαννίνων να βρεθούμε!!! εεε????????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimious200

Νεοφερμένος

Ο dimious200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια και εγω μεσα για συναντηση θεσσαλονικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδια και εγω μεσα για συναντηση θεσσαλονικη!!!

αντε αντε ωραιααα...μαζευομαστε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
πόσοι και ποιοι είμαστε τελικά για θεσσαλονίκη?? μπερδεύτικα..... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Συγχαρητηρια κ σε σενα!!!Οχι απλα αυξανομαστε αλλα μου φαινεται οτι πολλοι πρωτοετεις ιατρικης ΑΠΘ μπαινουν στο σαιτ...
ειμαστε μεχρι στιγμης:
1.Εγω(Alexia91)
2.Nickname
3.genetics_75
4.annmary
5.senorita
6.V!ctoria
7.aphana μαλλον με μετεγγραφη
8.bill 12(στο ΣΣΑΣ αρα μαθηματα στο ΑΠΘ)
9.Gladiator(μια απο τα ιδια με τον απο πανω)
νομιζω πως σε καποιο αλλο θεμα ειδα κ αλλον που μαλλον ερχεται με μετεγγραφη.αντε ειμαστε ηδη καμια 10αρια...καλα παμε!μεχρι να αρχισουν τα μαθηματα θα ξερουμε τους μισους!
αυτοι συν
10.DimiMoli(ΣΣΑΣ)
11.dimious200
12.valantis
Κ για ποτε την κοβουμε τη συναντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εε λογικα οταν εγκατασταθουμε ολοι μονιμα πανω....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εγώ πάντως προτείνω να γραφτούμε όλοι μαζί!!!!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ πάντως προτείνω να γραφτούμε όλοι μαζί!!!!!:no1::no1:

ακομα καλυτερο!! θελει συντονισμο ομως..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγώ πάντως προτείνω να γραφτούμε όλοι μαζί!!!!!:no1::no1:
+1000:jumpy::jumpy:
Είπαμε....Θα σκάσουμε μύτη στη γραμματεία σαν συμμορία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valiandr

Νεοφερμένος

Ο valiandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βάλτε και εμένα στην ομάδα για το Α . Π . Θ . !!!!!!!:):)
Χαιρετίζω την πιο ζωντανή παρέα στο Διαδίκτυο:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top