Ιατρική: Πρωτοετείς

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
λοιπόν. εγώ θα πάω την πρώτη μέρα των εγγραφών, δηλαδή την τετάρτη. η γραμματεια είναι ανοιχτή για το κοινό από τις 11 μέχρι τις 12. οποιος θέλει να συναντηθούμε μαζί. αν τελικά κανένας δεν μπορέσει να έρθει, θα βολιδοσκοπίσω την κατάσταση και έρχομαι μαζί σας όταν θα πάτε όλοι μαζί. θα φροντίσω να έχω μαζί μου την πρώτη φορά και κάποιος δευτεροετή για να μου πει τα κατατόπια και μετά τα δείχνω και σε εσάς......

ΥΓ Όσο πάει μεγαλώνει το γκρουπ!!!

ΥΓ2 Τι θα λέγατε να βρεθούμε στο facebook και να κάνουμε ένα γκρουπ όπου ο καθένας θα ενημερώνει τον άλλο όποτε κάτι συμβεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
λοιπόν. εγώ θα πάω την πρώτη μέρα των εγγραφών, δηλαδή την τετάρτη. η γραμματεια είναι ανοιχτή για το κοινό από τις 11 μέχρι τις 12. οποιος θέλει να συναντηθούμε μαζί. αν τελικά κανένας δεν μπορέσει να έρθει, θα βολιδοσκοπίσω την κατάσταση και έρχομαι μαζί σας όταν θα πάτε όλοι μαζί. θα φροντίσω να έχω μαζί μου την πρώτη φορά και κάποιος δευτεροετή για να μου πει τα κατατόπια και μετά τα δείχνω και σε εσάς......

ΥΓ Όσο πάει μεγαλώνει το γκρουπ!!!

ΥΓ2 Τι θα λέγατε να βρεθούμε στο facebook και να κάνουμε ένα γκρουπ όπου ο καθένας θα ενημερώνει τον άλλο όποτε κάτι συμβεί?


ooooooo!!!!! απο ιδέες πετάει η ομάδα!!!!! θα το φροντίσουμε!!!! χμ...πρωτοετεις φοιτητές ιατρικης ΑΠΘ- ischool???? :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
λοιπόν. εγώ θα πάω την πρώτη μέρα των εγγραφών, δηλαδή την τετάρτη. η γραμματεια είναι ανοιχτή για το κοινό από τις 11 μέχρι τις 12. οποιος θέλει να συναντηθούμε μαζί. αν τελικά κανένας δεν μπορέσει να έρθει, θα βολιδοσκοπίσω την κατάσταση και έρχομαι μαζί σας όταν θα πάτε όλοι μαζί. θα φροντίσω να έχω μαζί μου την πρώτη φορά και κάποιος δευτεροετή για να μου πει τα κατατόπια και μετά τα δείχνω και σε εσάς......

ΥΓ Όσο πάει μεγαλώνει το γκρουπ!!!

ΥΓ2 Τι θα λέγατε να βρεθούμε στο facebook και να κάνουμε ένα γκρουπ όπου ο καθένας θα ενημερώνει τον άλλο όποτε κάτι συμβεί?


εεμμ και εισαι τοσο σιγουρος οτι θα μπορουν ολοι την πρωτη μερα?!:jumpy: μπορει να εχουν και δουλειες..(οπως εγω π.χ.:P) λιγαααακι αργοτερα βρε παιδια!:)
+1 για το facebook;)

αααααα τωρα που το σκεφτομαι........το τμημα μας δεν εχει forum οπως οι περισσοτερες σχολες....θελετε να ειμαστε οι δημιουργοι?!?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εεμμ και εισαι τοσο σιγουρος οτι θα μπορουν ολοι την πρωτη μερα?!:jumpy: μπορει να εχουν και δουλειες..(οπως εγω π.χ.:P) λιγαααακι αργοτερα βρε παιδια!:)
+1 για το facebook;)


εγώ πάντως guys and girls πεταγομαι θεσσαλονίκη για την πλάκα με τον προαστιακό οποτε ερχομαι οποτε θέλετε!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
δεν είναι μονο η εξυπηρέτηση αν πάμε όλοι μαζί, είναι κ ο χαβαλές!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimious200

Νεοφερμένος

Ο dimious200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λοιπόν εγω θα μαι θεσσαλονικη την κυριακη.θα παμε με τον πατερα μου με τα επιπλα,θα τα στησουμε και θα μεινουμε εκει και τη δευτερα ή τριτη θα παμε για την εγγραφη.πειτε και οι αλλοι ποτε θα πατε να οργανωνομαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγώ θα πάω την πρώτη μέρα γιατί δεν ξέρω αν θα με βολεύει άλλη μέρα λόγω υποχρεώσεων.... τέσπα. άμα είναι να κανονιστεί κάτι και με βολεύει έρχομαι και εγώ για χαβαλέ....
όσον αφορά το φόρουμ-facebook, ας αρχίσουμε με το facebook που είναι και πιο εύκολο.... λες να κάνω εγώ την αρχή για το γκρουπ???
αααα όσον αφορά αυτό που είπες senorita. υπάρχει άλλο ένα φόρουμ της σχολής αλλά ανήκει σε παράταξη και η δεοντολογία δεν το επιτρέπει να το αναφέρω.
περιμένω το οκ για το γκρουπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Κ γω για δευτερα τριτη βολευομαι για εγγραφη.Τεσπα ε δεν θα ειναι δυσκολο να το ακνονισουμε πιστευω.Οσο για το γκρουπακι στο fb,κ γω μεσα ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λοιπόννν!! το γκρουπ είναι έτοιμο!!! το όνομα αυτού είναι :
Πρωτοετείς Ιατρικής ΑΠΘ 2009-2010 - ischool

ψάξτε το έτσι. προς το παρόν το γκρουπ θα είναι κλειστό για να μην μπαίνουν άσχετοι και διάφοροι επιτήδειοι...... (έχουν δει πολλά τα ματάκια μου...) σας περιμένω!!!


αααα και όσοι με κάνουν add και γράψουν την ένδειξη i-school έχουν αυτόματο add στο group...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
valantis μολις εστειλα αιτηση για το γκρουπακι..!!! για την εγγραφη κι εγω για δευτερα - τριτη λεω...αντε ιατροπουλα...!!! παμε ολοι μαζι !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viktab

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Kι εγω πρωτοετής στην ιατρικη ΑΠΘ..!! Καλη μας αρχη παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex.31

Νεοφερμένος

Ο alex.31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγώ πρωτοετής Ιατρικής! στην αλεξανδρουπολη βεβαια...
γεια!!!κ εγω ιατρικη αλεξανδρουπολης.....ποσοι ειμαστε απο εδω??εχεις καμια ιδεα..??
-----------------------------------------
και 'γω στην Ιατρική της Αλεξανδρούπολης. Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!
χα....ωραια!!3 για ιατρικη αλεξανδρουπολης!!εχεις καμια ιδεα για το τι παιζει εκει πανω.....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
φτιαξτε ενα γκρουπ και για τους πρωτοετεις της αθηνας στο facebook....:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Λοιπόννν!! το γκρουπ είναι έτοιμο!!! το όνομα αυτού είναι :
Πρωτοετείς Ιατρικής ΑΠΘ 2009-2010 - ischool

ψάξτε το έτσι. προς το παρόν το γκρουπ θα είναι κλειστό για να μην μπαίνουν άσχετοι και διάφοροι επιτήδειοι...... (έχουν δει πολλά τα ματάκια μου...) σας περιμένω!!!


αααα και όσοι με κάνουν add και γράψουν την ένδειξη i-school έχουν αυτόματο add στο group...
Οκ μολις μπηκα κ γω στο groupaki.Α addαρα κ τους υπολοιπους που ειναι στο group,να ξερετε οτι η αιτηση φιλιας ειναι απο μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantin_red

Νεοφερμένος

Ο constantin_red αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλημερα παιδια.

Κι εγω ειμαι για Ιατρικη στο ΑΠΘ. Καλη η ιδεα για το γκρουπακι, αλλα υπαρχει ενα μικρο προβλημα. Δεν εχω facebook και ουτε σκοπευω να κανω.. Παρ'ολα αυτα θελω να συναντηθουμε ολοι μαζι για την εγγραφη, δεν υπαρχει προβλημα, ετσι?

ps. genetics_75 απο που εισαι? απο περιεργεια, γιατι διαβασα οτι μπορεις να παρεις κ τον προαστιακο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
01011001 μήπως θα μπορούσες να μου πεις περιπου ποσες ωρες ειναι τα μαθηματα και τα εργαστηρια? και πως ειναι περιπου το ημερησιο προγραμμα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
πάτα στο google ιατρική οδηγός σπουδών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
:no1:
-----------------------------------------
μονο που δεν λεει ωρες!!!!:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλημερα παιδια.

Κι εγω ειμαι για Ιατρικη στο ΑΠΘ. Καλη η ιδεα για το γκρουπακι, αλλα υπαρχει ενα μικρο προβλημα. Δεν εχω facebook και ουτε σκοπευω να κανω.. Παρ'ολα αυτα θελω να συναντηθουμε ολοι μαζι για την εγγραφη, δεν υπαρχει προβλημα, ετσι?

ps. genetics_75 απο που εισαι? απο περιεργεια, γιατι διαβασα οτι μπορεις να παρεις κ τον προαστιακο..

ε σιγά θα ανοικοινώσουμε κ εδώ πότε κ που θα βρεθούμε για την εγγραφή.......
απο λάρισα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
:no1:
-----------------------------------------
μονο που δεν λεει ωρες!!!!:what:
λέει τις ώρες για κάθε μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ααααα! μια χαρα βολευτηκατε εσεις του Α.Π.Θ.!!!! Δεν υπαρχει κνας των ιωαννίνων ρε παιδιαααααααααααα??????????:jumpy:
-----------------------------------------
λέει τις ώρες για κάθε μάθημα...
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top