Ιατρική: Πρωτοετείς

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ιατρικη ιωαννινων:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τανια29102

Νεοφερμένος

Η τανια29102 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά ποιά μαθήματα πρέπει να δώσω ως απόφοιτος του 1821(1994 εννοώ).Σας παρακαλώ βοηθήστε με.Μαθηματικά,φυσική,Χημεία,βιολογιά,Εκθεση και..εδώ έχω το μπέρδεμα..ποιό απο τα γενικης παιδείας πρέπει να διαλέξω???Βοήθειααααα...
Επίσης ξέρω οτι ο βαθμός απολυτηριου μου δεν μετράει (και καλά κάνει γιατί ήταν άθλιος) όμως για να αποκτήσω την βεβαιωση πρόσβασης πρέπει να ξαναδώσω κάποια μαθήματα???Παιδιά μην κοροιδέψετε.Είμαι αρκετά μπερδεμένη.Να σημειώσω οτι δεν έχω ξαναδώσει πανελλήνιες οπότε δεν έχω βεβαίωση πρόσβασης.Σας παρακαλώ βοηθήστε ...έχω μπερδευτει και ...απελπιστει.Πρώτη μου επιλογή θα είναι η Ιατρική Αθήνας και δευτερη Αισθητικής Τει.
Βοηθεια κανείς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εχει δικιο εχει δικιο...πριν λιγες μερες το επισκεφτηκα για κατι...καλη οργανωση..μασκουλες και τα σχετικα...χαχα..και πολλα περιστατικα..:)αα και το κυριοτερο...καλο κυλικειο....για καφεδες χαχαχα:P

καλά εσυ ακούς ΑΧΕΠΑ κ καφέδες ονειρεύσαι!!!!! χειρουργεια ρεεεεεε
αίματα, ενέσεις, εντατικές, νεκροτομεία αυτά να σκέφτεσαι!!! χαχαχα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καλά εσυ ακούς ΑΧΕΠΑ κ καφέδες ονειρεύσαι!!!!! χειρουργεια ρεεεεεε
αίματα, ενέσεις, εντατικές, νεκροτομεία αυτά να σκέφτεσαι!!! χαχαχα:jumpy:

καλα εσυ και αν ονειρευεσαι

στο 4 ετος ξεκινουν οι κλινικες (πολυ λιγες στην αρχη).5 χρονο και αμα κανεις και καμια ενεση,παρεις λιγο αιμα,λιγο την πιεση απο κανα παππου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
2 ερωτήσεις.

Όταν λέει στο 6ο εξάμηνο πχ χειρουργική και έχει 4 ώρες άσκηση τι ακριβώς εννοεί;
Και ακόμα αληθεύει ότι στο 5ο και 6ο κάνουν ΜΟΝΟ κλινική άσκηση με διάλειμμα μόνο το Πάσχα και τα Χριστούγεννα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
2 ερωτήσεις.

Όταν λέει στο 6ο εξάμηνο πχ χειρουργική και έχει 4 ώρες άσκηση τι ακριβώς εννοεί;
Και ακόμα αληθεύει ότι στο 5ο και 6ο κάνουν ΜΟΝΟ κλινική άσκηση με διάλειμμα μόνο το Πάσχα και τα Χριστούγεννα;:)

λογικα με τον ορο ασκηση θα εννοει ασκηση η κατι παρεμφερες
τωρα στο 5/6 ετος κανουν σιγουρα και μαθηματα που δεν απαιτουν κλινικη ασκηση (ειναι αναλογα με τα μαθηματα)αλλα το 95% του χρονου βρισκεσαι σε νοσοκομειου.ο αδερφος μου ηταν αχεπα και παπανικολαου

*βασικα,νομιζω με τον ορο ασκηση εννοει σε ασθενεις που χρειαζονται χειρουργικη αντιμετωπιση ισως καποια διαγνωση η εξεταση.Δηλαδη ειναι ο γιατρος η οι ειδικευομενοι και σε ρωτουν τι κανουμε σε αυτον τον ασθενη?(μη φανταστεις και καμια αρρωστεια....)
και το 5 ετος εχει κλινικες νομιζω ομως λιγοτερες αναλογα παλι με τα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
λογικα με τον ορο ασκηση θα εννοει ασκηση η κατι παρεμφερες
τωρα στο 5/6 ετος κανουν σιγουρα και μαθηματα που δεν απαιτουν κλινικη ασκηση (ειναι αναλογα με τα μαθηματα)αλλα το 95% του χρονου βρισκεσαι σε νοσοκομειου.ο αδερφος μου ηταν αχεπα και παπανικολαου

*βασικα,νομιζω με τον ορο ασκηση εννοει σε ασθενεις που χρειαζονται χειρουργικη αντιμετωπιση ισως καποια διαγνωση η εξεταση.Δηλαδη ειναι ο γιατρος η οι ειδικευομενοι και σε ρωτουν τι κανουμε σε αυτον τον ασθενη?(μη φανταστεις και καμια αρρωστεια....)
και το 5 ετος εχει κλινικες νομιζω ομως λιγοτερες αναλογα παλι με τα μαθηματα

Ήλπιζα να μου απαντήσεις εσύ:P Για την 2η ερώτηση τι ξες;:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ήλπιζα να μου απαντήσεις εσύ:P Για την 2η ερώτηση τι ξες;:thanks:
γιατι να σου απαντησω εγω?λεμε τωρα


ναι,ετσι ειναι.στο τελευαταιο ετος ειδικα νομιζω ειναι να δωσεις αρκετα μαθηματα και το ετος χωριζεται σε κατι αλλες περιοδους.δεν το εχω συζητησει αρκετα

και κατι ενημερωτικα,στην ιατρικη δεν καθεσαι και πολυ.
σε διαστημα ενος εξαμηνου(στην πραγματικοτητα 3,5 μηνων) εχεις 6-7 μαθηματα να διαβασεις,κλιμακουμενης δυσκολις αναλογα το ετος

οταν φτασεις στο 6,και δε χρωστας τα πραγματα ειναι απλα ανυποφορα

αμα χρωστας και μαθηματα ειναι...........κλαψε μητρο τα προβατα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γιατι να σου απαντησω εγω?λεμε τωρα


ναι,ετσι ειναι.στο τελευαταιο ετος ειδικα νομιζω ειναι να δωσεις αρκετα μαθηματα και το ετος χωριζεται σε κατι αλλες περιοδους.δεν το εχω συζητησει αρκετα

και κατι ενημερωτικα,στην ιατρικη δεν καθεσαι και πολυ.
σε διαστημα ενος εξαμηνου(στην πραγματικοτητα 3,5 μηνων) εχεις 6-7 μαθηματα να διαβασεις,κλιμακουμενης δυσκολις αναλογα το ετος

οταν φτασεις στο 6,και δε χρωστας τα πραγματα ειναι απλα ανυποφορα

αμα χρωστας και μαθηματα ειναι...........κλαψε μητρο τα προβατα:D

Ντάξει τα παιδιά που θα την επιλέξουν πρέπει να ξέρουν ότι δεν θα κάνουν τόση φοιτητική ζωή.Αυτό που άκουσα εγώ είναι ακόμα και το καλοκαίρι στο νοσοκομείο και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
o αδερφος μου εκανε διακοπες μια βδομαδα 1 μαθημα δινει και ορκζεται στα 6 χρονια ακριβως
θα τελειωνε τον ιουνιο αλλα ηθελε να παρει καλο βαθμο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
καλά εσυ ακούς ΑΧΕΠΑ κ καφέδες ονειρεύσαι!!!!! χειρουργεια ρεεεεεε
αίματα, ενέσεις, εντατικές, νεκροτομεία αυτά να σκέφτεσαι!!! χαχαχα:jumpy:
Πως και πως περιμενω ρε το πτωμα στο 2 ετος....:) αυτα ειναι τα καλααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ωραία,βλέπω πως μαζευτήκαμε πολλοί εδώ =)
Και γω Ιατρική Αθήνας μπήκα...άντε και καλή μας φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γιατί λυπάσαι? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Α.Π.Θ ηθελα ρε συναδελφε αλλα δε πειραζει ακουω και τα γιαννενα καλα ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και 'γω στην Ιατρική της Αλεξανδρούπολης. Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Πως και πως περιμενω ρε το πτωμα στο 2 ετος....:) αυτα ειναι τα καλααα...


χαχα!!!! fun των μακάβριων ε???? επρεπε να πάμε οδοντιατρική τότε! που ενας καθηγητης (στο ΑΠΘ κιόλας) δίδασκε έχοντας κομμένα κεφάλια πάνω στην έδρα!!! χαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
χαχα!!!! fun των μακάβριων ε???? επρεπε να πάμε οδοντιατρική τότε! που ενας καθηγητης (στο ΑΠΘ κιόλας) δίδασκε έχοντας κομμένα κεφάλια πάνω στην έδρα!!! χαχαχα!!!!

εεε αμα πας ιατρικη και δεν κανεις πρακτικη ανατομια σε real πτωματακι...τι κανουμε???!!! σοβαρα??χαχαχα...απεριγραπτος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Όντως αρκετοί μαζεθτήκαμε για το ΑΠΘ. Πάντως ανυπομονώ να αρχίσοθμε. Πρώτα με τον στρατό και μετά με το πανεπιστήμιο!

Βill, πότε παρουσιάζεσαι? 16 Σεπτέμβρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κ εγώ πρωτοετής στην Αθηνα...Συγχαρητήρια σε ολους κ καλη φοιτιτικη ζωη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
καλη φοιτητικη ζωη !!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top