[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγω ειπα τι θα πεσει...τελος.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Σε καλό να μου βγει!
ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ η Μαντάμ Ζαίρα !

Άγνωστο τι λες να πέσει ντόκτορα;;

Δεν υπάρχει Ναβαροσίσκι. Νοβοροσίσκι λέγεται, και είναι στο κεφάλαιο με τον Παρευξείνιο.:P

Δεν φτάνουν ως το άγνωστο οι μαντικές μου ικανότητες!:D
Ο δαίμων του πληκτρολογίου φταίει...Νοβοροσίσκι λέγεται και έχει παίξει και σε ένα σήριαλ του μέγκα με την Ελένη Γερασιμίδου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Σε καλό να μου βγει!
ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ η Μαντάμ Ζαίρα !

Άγνωστο τι λες να πέσει ντόκτορα;;

Θουκυδιδης...που θα ξερουμε οτι μπορει να μιλαει ΜΟΝΟ για πολεμο και δεν θα χρειαστει να βγαλω συντακτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Θουκυδιδης...που θα ξερουμε οτι μπορει να μιλαει ΜΟΝΟ για πολεμο και δεν θα χρειαστει να βγαλω συντακτικο

Ο φίλος μου ο Θούκυς που θα έχει στάνταρ το ρήμα πυνθάνομαι!
Πολλοί φοβούνται μην χτυπήσει πάλι ο πορρωμένος ασθενής "δημοσθένης".......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ο φίλος μου ο Θούκυς που θα έχει στάνταρ το ρήμα πυνθάνομαι!
Πολλοί φοβούνται μην χτυπήσει πάλι ο πορρωμένος ασθενής "δημοσθένης".......

Περσυ ξενοφωντας δεν επεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Περσυ ξενοφωντας δεν επεσε?

Ναι το Συμπόσιον, που πέφτει κάθε 2-3 χρόνια περίπου.
Ε.Π.Παπανούτσος, Ι.Μ.Παναγιωτόπουλος (επαναληπτικές), Συμπόσιον Ξενοφῶντος είναι λες και έχουν κάνει σύμβαση με τις πανελλήνιες και πέφτουν κάθε λίγο και λιγάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Θουκυδιδης...που θα ξερουμε οτι μπορει να μιλαει ΜΟΝΟ για πολεμο και δεν θα χρειαστει να βγαλω συντακτικο
Ο φίλος μου ο Θούκυς που θα έχει στάνταρ το ρήμα πυνθάνομαι!
Πολλοί φοβούνται μην χτυπήσει πάλι ο πορρωμένος ασθενής "δημοσθένης".......
Ο Δημοσθένης είναι πολύ καλός για να χαντακώσει. Και ο Θουκυδίδης, αν θελήσει, δεν πάει πίσω.
Ας μην ξεχνάμε και το Γοργία του Πλάτωνα... (και, γενικά, το άγνωστο προσφέρεται για να ψαλιδίσει εύκολα μερικές μονάδες. είμαι ακόμα β' λυκείου, δεν ξέρω, ούτε είμαι στη θέση όμως, να προτείνω θέματα. ωστόσο, θα περιοριστώ σε αυτό: δώστε τα όλα, ανεξαρτήτως θεμάτων. άποψή μου είναι ότι δεν υπάρχουν εύκολα ή δύσκολα, αλλά όρεξη και διάθεση για την επίλυση οποιουδήποτε ζητήματος. πιστεύω ότι με θετική ενέργεια, καθαρό μυαλό και καλή προετοιμασία, ακόμα και ο πιο δύσκολος Δημοσθένης παλεύεται. καλή συνέχεια! :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Συμφωνώ, πλάτωνα υποπτεύομαι φέτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λετε να παρω τηλεφωνο σε κανα μεντιουμ να μας πει?Τωρα στην TV εχει κατι τετοιες διαφημισεις...
Αλλα οχι τι λεω.Εδω η ομαδα προβλεψεων σκιζει,σε λιγο θα το πιστεψει κιολας :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
24 h 02 min left
Τέλη Τέλη Τέλη
Θέλουμε ενότητα 20 του Αριστοτέλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
24 h 02 min left
Τέλη Τέλη Τέλη
Θέλουμε ενότητα 20 του Αριστοτέλη!
Με τα καραγκιοζιλικια που κανανε με το κειμενο της Εκθεσης και τα λάθη της Φυσικης χλωμο το βλέπω να θιξουν το θέμα παιδεια τοσο αμεσα :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Με τα καραγκιοζιλικια που κανανε με το κειμενο της Εκθεσης και τα λάθη της Φυσικης χλωμο το βλέπω να θιξουν το θέμα παιδεια τοσο αμεσα :D ;)

;Ίσα ίσα αυτοί οι άνθρωποι (σχήμα κατ ευφημισμόν) είναι ικανοί για όλα και έχουν απεριόριστα όρια θράσους.
Μπορεί να βάλουν συνδυαστικό 20 του Τέλη με 11 της Πολιτείας και Εισαγωγή συνδυαστική για την διαλεκτική μέθοδο σελίδες 35 και 56 και στην ερώτηση με το παράλληλο κείμενο να έχουν 5 γραμμές απόσπασμα από το 7 του Πρωταγόραρου...και άγνωστο το Ω κοινόν αυτάδελφον Ισμήνης κάρα, αρ' οισθ' ὅτι Ζευς των απ' Οἰδίπου κακῶν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ακη τι αλλο θα πεις ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πάω μιας και το θιξες, γιατί την πολιτεία δεν την έκανα ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
βγαζω τις εισαγωγες ολες απο τις 12 -12μιση μεχρι το βραδακι???βγαινουν ανετα ή οχι και θα αγχωθω??τις ειχα κανει επαναληψη πριν κανα μηνα...και δεν μπορω να μαθω καθολου απο πρωταγορα το δισελιδο μετα απο εκει που λεει για την περιγραφη των σοφιστων και για το σπιτι του καλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ακη τι αλλο θα πεις ? :P

Δίνω ιδέες στους φωτεινούς παντογνώστες της κεε που θα βάλουν τα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ είδα εφιάλτη απόψε. Από αυτόν ξύπνησα στις 6:00!
Νομίζω είδα Πρωταγόρα.:P Δε θυμάμαι!
Γαμώτο δηλαδή. Πολύ άγχος!

Φοβάμαι μη δε καταλάβω τις εκφωνήσεις. >.<

Ήταν και η αδερφή μου δίπλα να ροχαλίζει σαν το τρακτέρ!

Οκ, γκρίνια στοπ. Πάω να συνεχίσω τα Ηθικά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
βγαζω τις εισαγωγες ολες απο τις 12 -12μιση μεχρι το βραδακι???βγαινουν ανετα ή οχι και θα αγχωθω??τις ειχα κανει επαναληψη πριν κανα μηνα...και δεν μπορω να μαθω καθολου απο πρωταγορα το δισελιδο μετα απο εκει που λεει για την περιγραφη των σοφιστων και για το σπιτι του καλια...

Αχ αυτό το σπίτι της Ελένης Καλλία! Ούτε εμένα μ' αρέσει εκείνο το κομμάτι, αλλά βγαίνει ο Καλλίας ο "ευγενικός οκοδεσπότης" όπως λέει και το βιβλίο, που εφηύρε τον νεολογισμό!
Η Πολιτεία έχει κατ εμέ την πιο δύσκολη εισαγωγή
Νομίζω και πιο έγκαιρα θα τις βγάλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Αχ αυτό το σπίτι της Ελένης Καλλία! Ούτε εμένα μ' αρέσει εκείνο το κομμάτι, αλλά βγαίνει ο Καλλίας ο "ευγενικός οκοδεσπότης" όπως λέει και το βιβλίο, που εφηύρε τον νεολογισμό!
Η Πολιτεία έχει κατ εμέ την πιο δύσκολη εισαγωγή
Νομίζω και πιο έγκαιρα θα τις βγάλεις

ο καλλιας βγαινει το αλλο δισελιδο δεν βγαινει που λεει αναλυτικα τα θεματα του σωκρατη.που τα χωριζει σε δυο μερη ενα με το μυθο και το υπολοιπο.αυτο δεν μπορω να το μαθω καθολου...ειναι σημαντικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μου ρθε φλασιά.... για κάντε ένα compare and contrast μεταξύ ενοτήτων 11-12 και 12-13 στα πολιτικά... αν δεν πέσει 20 μια χαρά ερωτήσεις βγαίνουν από εκεί!

Η εισαγωγή του πρωταγόρα εκεί στα περιληπτικά είναι βλακεία. Την έχω διαβάσει πόσες φορές, δε μου μένει όπως οι άλλες, σε κάποια σημεία το αλλάζω λίγο. Διάβασε εσύ αριστοτέλη και πλάτωνα φουλ και είσαι κομπλέ, αυτά κάντα τελευταία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πόσες ενότητες βάζουν; 2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top