[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αν θέλουν να μας βάλουν παλούκια τότε Πολιτικά είναι η επιλογή. Ε άμα θέλουν να μας καραφλιάσουν μπορούν να συνδυάσουν πρωταγόρα και πολιτικά στο θέμα της παιδείας πχ ενότητα 7 και μετά την άλλη στα πολιτικά δε θυμάμαι νούμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν θέλουν να μας βάλουν παλούκια τότε Πολιτικά είναι η επιλογή. Ε άμα θέλουν να μας καραφλιάσουν μπορούν να συνδυάσουν πρωταγόρα και πολιτικά στο θέμα της παιδείας πχ ενότητα 7 και μετά την άλλη στα πολιτικά δε θυμάμαι νούμερο.

20!! παντως χωρις να το θελω πιστευω πως ειτε τα αρχαια ειτε η ιστορια ειναι το επομενο τους χτυπημα! αποκλειεται να αφησουν την θεωρητικη παραπονεμενη ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ο Πρωταγορας αν παμε με τα ιδια θεματα πρωινο εσπερινο οπως εγινε κ στα προηγουμενα μαθηματα το 2-3 δεν ειναι στην υλη μας το 6 εχει πεσει στις επαναληπτικες του 2011 και το 5 επεσε 2010 το πρωτο κομματι στα εσπερινα και το 2ο στις επαναληπτικες του 2009...:worry: οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
20!! παντως χωρις να το θελω πιστευω πως ειτε τα αρχαια ειτε η ιστορια ειναι το επομενο τους χτυπημα! αποκλειεται να αφησουν την θεωρητικη παραπονεμενη ...:/:

ποτέ δεν ξερεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Tα ηθικά πέφτανε πόσες χρονιές συνεχόμενα...Τι έχετε διαβάσει ως τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλα αμα βαλουν πολιτικα που με το ντορο που γινεται οτι θα πεσουν ευχομαι να μην.. μαντιλι για να κλαψω να χω μαζι μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Tα ηθικά πέφτανε πόσες χρονιές συνεχόμενα...Τι έχετε διαβάσει ως τώρα;

ολα τα εχω διαβασει αλλα θα δωσω περισσοτερη σημασια στον πρωταγορα και ο Θεος βοηθος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Tα ηθικά πέφτανε πόσες χρονιές συνεχόμενα...Τι έχετε διαβάσει ως τώρα;

εισαγωγες ,πρωταγορα , ηθικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ποπο δε μπορωωωω η 5η του Πρωταγορα ειναι τεραστια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ εισαγωγές και πρωταγόρα. Σήγμερα θα το ξενυχτίσω πάλι. Πόσο χρόνο μου έφαγαν μόνο οι εισαγωγές στον πρωταγόρα αυτά τα περιληπτικά grrr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
εγω πολιτεια δεν εχω διαβάσει καθόλου.....βασικα σήμερα εκανα πρωταγορα και τα μισα πολιτικα...αυριο πρεπει να συνεχισω τα πολιτικα και να κανω και νικομαχεια....πώς θα προλαβω.....??? :(((( έχω και αγνωστο..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Να σουνα ο μονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο Άγνωστο τί ακριβώς θα διαβάσετε?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Επί τη ευκαιρία-μιας και γράφουμε Αρχαία την Δευτέρα, όσοι δεν ξέρετε την προσωπική αντωνυμία, ήρθε η ώρα να την μάθετε.:)

Τέλειο!!!


Εγω πιστευω πως θα πεσει Πρωταγορας. Απ'ο,τι ειδα δεν εχει πεσει καθολου τα τελευταια δεκα χρονια.

Ο φίλος μας ο Πρωταγόρας έχει λυσσάξει να πέφτει στις επαναληπτικές, κάτι σαν τα κείμενα 31 και 34 στα λατινικά. Ίσως γι' αυτό δενπέφτει στις κανονικές. Όπως και ο παπαδιαμαντής (μπιαχ) στην λογοτεχνία.
Παρα-πολιτικά ψυχανεμίζομαι την 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα να μπει παλι η 12 πολιτεια? ... γιατι μαλλον δεν θα προλαβω να την διαβασω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
εγω ειμαι μονος μου και δεν εχω βοηθεια οικονομικη και στο σχολειο η καθηγητρια ειναι πολυ στριμμενη....ΑΡα δεν τα καταλαβαινω και πολλα....δυστυχως...τι να κανω ρε παιδια?ασ με κατατοπισει καποιος εμπειροσ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα να μπει παλι η 12 πολιτεια? ... γιατι μαλλον δεν θα προλαβω να την διαβασω...:/:
:hypno: οκ ειπαμε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
:hypno: οκ ειπαμε ...
χαχα ρε συ και γω γελαω μονο που το σκεφτομαι αλλα ετσι και μπει δε θα γραψω τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χαχα ρε συ και γω γελαω μονο που το σκεφτομαι αλλα ετσι και μπει δε θα γραψω τιποτα
και ολη η Ελλαδα δεν θα γραψει μαζι σου...οποτε dont worry ειναι λιγο πονηροι οι καιροι αλλα οχι κ ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top