[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά ως τώρα δεν έχουν βάλει ένα τόσο εξειδικευμένο συντακτικό φαινόμενο προς αναγνώριση. Ακόμα και τα περσυνά θέματα, παρουσιάζαν δυσκολία στην κατανόηση του κειμένου και στην μετάφραση και όχι στο συντακτικό. Αλλά ποτέ δεν αργά, αν θέλουν να βάλουν κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Περσυ κολλησαν στην λεξη ''σκωμμα'',την οποια την συνανταμε και στα νεα ελληνικα...πχ λεμε σκωπτικο σχολιο,δηλαδη καυστικο


Οταν εγω λεω οτι δεν γνωριζουμε καλα καλα την νεα ελληνικη...κανεις δεν με πιστευει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω τι λέτε, θέλω μια μικρη ανακεφαλαίωση με τα σοσ αρχαία.:redface:
Εγώ πιστεύω θα πέσει Πολιτεία (ως τώρα δεν έχω πέσει μέσα σε καμία μου πρόβλεψη). Πολιτικά τόσα χρόνια ΠΡΕΠΕΙ να' χουν βαρεθεί ρε φίλε δλδ. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν sos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υπάρχουν. :|
δλδ ναι, στην ουσία δεν υπάρχουν, αλλά υπάρχουν τα πιο *πολυσυζητημένα*. :mad:
Εσείς πηγαίνατε σχολείο και φροντ, εσείς ξέρετε. ΤΕΛΟΣ.

Επίσης, υπάρχει περίπτωση το άγνωστο να είναι παλουκάρα, λόγω της μλκίας που παίχτηκε με την Φυσική Κατ. για να τα μετριάσουν λίγο, ή θα το κρατήσουν για την Ιστορία; :mad:
Γενικά το φοβάμαι λίγο αυτό, επειδή δε θα θέλουν να ακούσουν για αδικίες ανάμεσα στις κατευθ.:hmm:
Επίσης, δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι τη Παρασκευή τελειώνουμε και δε ξέρω μωρέ. Πολύ γρήγορα πέρασε ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Υπάρχουν. :|
δλδ ναι, στην ουσία δεν υπάρχουν, αλλά υπάρχουν τα πιο *πολυσυζητημένα*. :mad:
Εσείς πηγαίνατε σχολείο και φροντ, εσείς ξέρετε. ΤΕΛΟΣ.
μα πολιτικά μια φορά έχουν πέσει! μήπως εννοείς ηθικά;

Δε ξέρω τι λέτε, θέλω μια μικρη ανακεφαλαίωση με τα σοσ αρχαία.:redface:
Εγώ πιστεύω θα πέσει Πολιτεία (ως τώρα δεν έχω πέσει μέσα σε καμία μου πρόβλεψη). Πολιτικά τόσα χρόνια ΠΡΕΠΕΙ να' χουν βαρεθεί ρε φίλε δλδ. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.
μα πολιτικά μια φορά έχουν πέσει! μήπως εννοείς ηθικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι, εννοώ γενικά τον Αριστοτέλη. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγώ πάλι ελπίζω σε 15-16 πολιτικά με εισαγωγή είτε θέματα είτε ορισμό πόλις! ηθικά και πολιτεία δεν θέλω καθόλου! ο πρωταγόρας παλεύεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δηλαδή, ρε Χάουζ, θεωρείς εσύ ότι ξέρεις καλά την νέα ελληνική;:confused: Η γλώσσα είναι άπειρη, δεν έχει τέλος. ΠΑΝΤΑ μαθαίνεις κάτι. Και, ναι, οκ, όλοι ξέρουμε τον σκωπτικό, τι έχει να λέει; Τέτοιους λεξιλογικούς συνειρμούς δεν τους κάνει εύκολα μαθητής. Τη λέξη σκώμμα ή θα την έπιανε αν είχε καταλάβει τέλεια το νόημα του κειμένου, ή, προφανώς, αν την είχε ξανασυναντήσει. Μη λέμε μεγάλες κουβέντες γιατί η ώρα της κρίσης πλησιάζει.. Εκεί θα φανεί πόσα απίδια φτάνει η μαϊμού. Εκ του ασφαλούς μπορούμε να λέμε πολλά. Αύριο, όμως, την ώρα της μάχης θα φανεί ποιος ξέρει τι -ή όχι.

Kinda strutting_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν sos.
φυσικα και υπαρχουν σοσ , αν δεις τα θεματα που πεσαν τις προηγουμενες χρονιες ,
πανω κατω παντα μπορεις να υπολογισεις τι θα πεσει . Δεν ειναι τιποτα δυσκολο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yellowboy

Νεοφερμένος

Ο Yellowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδιά πολιτεία δεν είναι τόσο sos όσο ο πρωταγορας και τα πολιτικα.

Ηθικα πεφτουν συνεχεια,ειναι σχετικα βατα..αλλα πιστευω πως αν θελουν να βοηθησουν θα βαλουν Πρωταγορα 4η ενοτητα.

Αντε να δουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
:inlove:πρωταγορας <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
πιο πολύ φοβάμαι την εισαγωγή, μην πάθω κοκομπλόκο και την ξεχάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δεν μπορω να συγκρατησω την εισαγωγη του πρωταγορα αυτα τα γενικα κομματια... θα ειναι πολυ βλαμμενοι να βαλουν κατι απο εκει!! :mad:

πιο πολύ φοβάμαι την εισαγωγή, μην πάθω κοκομπλόκο και την ξεχάσω!

κ εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
γιου αρ νοτ αλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
γιου αρ νοτ αλον
Πραγματικά τρέμω την εισαγωγή του Πρωταγόρα... Δεν μπορώ να την θυμηθώ με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αχχ να τελειωσουν τα ρημαδιααα τα αρχαια με κουρασαν πιο πολυ απο ολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
αχχ να τελειωσουν τα ρημαδιααα τα αρχαια με κουρασαν πιο πολυ απο ολα!!!
Θα τελειώσουν σε λιγότερο απο 24 ώρες. Άγχος δεν χρειάζεται και όλα θα γίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yellowboy

Νεοφερμένος

Ο Yellowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλα η εισαγωγη ειναι οντως δυσκολη..και βαρετη..

τεσπα θα δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θα τελειώσουν σε λιγότερο απο 24 ώρες. Άγχος δεν χρειάζεται και όλα θα γίνουν.

αμα δεν πεσει εισαγωγη πρωταγορα οι χαζομαριτσες αυτες που εχει ολα θα γινουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top