Θερινά μαθήματα

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ΣΠΑΤΑΛΗ χρόνου, χρημάτων, ενέργειας και ένα καλοκαίρι λιγότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχω εξηγήσει τους λόγους για τους οποίους πρέπει να κάνει κάποιος καλοκαιρινά μαθήματα από Α σε Β: ΕΔΩ
και έχω γράψει τι ακριβώς πρέπει να κάνετε: ΕΚΕΙ


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ναι, αυτό μας έλειπε τώρα. Η πρώτη λυκείου δεν είναι τόσο δύσκολη. Αρκετή προσοχή θέλει όμως. Για αυτό έπρεπε να στρώνατε τον κώλο σας κάτω να διαβάζατε κατά τη διάρκεια της χρονιάς και να μη χρεώνετε τους γονείς σας με βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ναι, αυτό μας έλειπε τώρα. Η πρώτη λυκείου δεν είναι τόσο δύσκολη. Αρκετή προσοχή θέλει όμως. Για αυτό έπρεπε να στρώνατε τον κώλο σας κάτω να διαβάζατε κατά τη διάρκεια της χρονιάς και να μη χρεώνετε τους γονείς σας με βλακείες.

Δεν νομίζω ότι το τοπικ αναφέρεται σε παιδιά που θέλουν να κάνουν μαθήματα για την α' λυκείου, αλλά μαθήματα για την β' λυκείου, το καλοκαίρι της α'. Αν κατάλαβα καλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εγώ θα ξεκινήσω τέλη Αυγούστου αρχαία, λατινικά και έκθεση :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια,τελίωσα την πρωτη λυκειου και σκεφτομαι για θετικη. Θα κανετε καμια προετοιμασια το καλοκαιρι(φροντιστηριο-ιδιεταιρα)?? Ακουω πολλους συνομηλικους να λενε πως θα κανουν και ψηλοαγχωνομαι!!Τι πιστευετε?;);):(:):)

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 226 ως 241 προήλθαν από θέμα με παρόμοιο περιεχόμενο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια,τελίωσα την πρωτη λυκειου και σκεφτομαι για θετικη. Θα κανετε καμια προετοιμασια το καλοκαιρι(φροντιστηριο-ιδιεταιρα)?? Ακουω πολλους συνομηλικους να λενε πως θα κανουν και ψηλοαγχωνομαι!!Τι πιστευετε?;);):(:):)
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=136374
Υπαρχει καταλληλο thread :)
edit:Βασικα τωρα προσεξα οτι πας για β λυκειου και οχι γ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
απευθυνομαι σε παιδια που τελιωσαν την 1η λυκειου το συγκεκρυμενο απευθυνεται στη θερινη προετοιμασια για πανελληνιες 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
απευθυνομαι σε παιδια που τελιωσαν την 1η λυκειου το συγκεκρυμενο απευθυνεται στη θερινη προετοιμασια για πανελληνιες 2014
Ενταξει μετα το προσεξα και εκανα edit.Αυτο που λες ειναι λιγο αστειο,εγω δεν εκανα ουτε καν για την γ λυκειου θερινη προετοιμασια και εσυ σκεφτεσαι για την β??Οχι,μην το κανεις,1ον δεν χρειαζεται απο αποψη υλης και 2ον θα κουραστεις παραπανω χωρις λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τα φροντιστηρια απο σεπτεμβρη ξεκινανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
τα φροντιστηρια απο σεπτεμβρη ξεκινανε?
Νομιζω μαζι με τα σχολεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω θα κανω προετοιμασια με βοηθηματα παντως και μεσα στη χρονια εχω σκοπο να κανω ταυτοχρονα και προετοιμασια για γ λυκειου με βοηθηματα ξανα. Εχω σκοπο να μην κανω φροντιστηρια κτλ γιατι λογικα δε θα δωσω παν/νιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω σκεφτομουν να κανω ιδιεταιρα εκθεση και μαθηματικα κατ. απο σεπτεμβρη αλλα οταν ακουω αλλους να κανουν ολο το πακετο κατευθυνσης απο καλοκαιρι με πιανει αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
βλακειες... νωρις ειναι ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ ξέρεις τι έκανα το καλοκαίρι της Α? Διάβαζα LotR.

Σοβαρά, άραξε και πιάσε κάτι που σ' αρέσει. Διάβασμα, games, εκδρομές, whatever. Μαθήματα απ' του χρόνου και αν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
απο τη νεα σχολικη χρονια σε ποια μαθηματα θα εχετε εξωσχολικη βοηθεια??Εγω μαθηματικα σιγουρα,απο εκει και περα το σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Διακοπές φυσικά και διασκέδαση :):D !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σε καποιον που θα παει θετικη ή τεχνολογικη το μονο διαβασμα που του προτεινω να κανει το καλοκαιρι απο πρωτη σε δευτερα ειναι επαναληψη σε αλγεβρα και φυσικη Α λυκειου που ειναι πολυ σημαντικα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι το τοπικ αναφέρεται σε παιδιά που θέλουν να κάνουν μαθήματα για την α' λυκείου, αλλά μαθήματα για την β' λυκείου, το καλοκαίρι της α'. Αν κατάλαβα καλά. :P
΄
Τότε το θέμα δεν έχει ανάγκη από απαντήσεις. Είναι επιεικώς ανόητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
παιδια,όλοι μου έχουν πει ότι τα λατινικά είναι παλούκι αλλά δεν βγαίνουν σε ένα καλοκαίρι..........
ήταν να ξεκινήσω στην αρχή της χρονιάς (σαν ξένη γλώσσα) με την αδερφή μου που είναι φιλόλογος
αλλά τώρα είναι αργά......
ίσως τέλη αυγούστου αρχίσω λίγα λατινικά(τα πολύ βασικά),εννοείται επανάληψη στα αρχαία,ιστορία ούτε που το σκέφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top