Θερινά μαθήματα

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Θα αρχισετε απο φετος μαθηματα μεσα στο καλοκαιρι?
Πιστευετε οτι ειναι απαραιτητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
απαραιτιτο δεν ειναι..σιγουρο ομως βοηθαει πολυ ειδικα αν εχει κενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχικά δε θα ήθελα να κάνω κάποιο μάθημα το καλοκαίρι, αφού δε νοιώθω να έχω "κενά" κάπου (τουλάχιστον στα θετικά μαθήματα που μ' ενδιαφέρουν). Αλλά φέτος είδα το ότι δεν έκανα φροντιστήρια μπορεί να μη με έκανε να δυσκολεύομαι στην κατανόηση, αλλά κούραζα αρκετά τον εαυτό μου για να προετοιμάζομαι στα διαγωνίσματα όπου έπεφταν ασκήσεις για τις οποίες οι άλλοι ήταν προετοιμασμένοι απ' τα φροντιστήριά τους κι εγώ δεν είχα ιδέα :(. Και νομίζω ότι δεν άξιζε να ταλαιπωρηθώ :whip:.

Για του χρόνου είναι η αλήθεια πολλοί με άγχωσαν, αν και ξέρω ότι η ύλη της Β' δεν είναι τόσο σημαντική για τις πανελλήνιες, αλλά αν ξεκινήσω κάτι, θα είναι μες στη χρονιά και μάλλον όχι το καλοκαίρι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν θα αρχίσω και δεν πιστεύω πως είναι απαραίτητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Θα αρχισετε απο φετος μαθηματα μεσα στο καλοκαιρι?
Πιστευετε οτι ειναι απαραιτητο?
οχι δεν ειναι απαραιτητο και δεν θα αρχισω.εγω σου προτεινω να φορτισεις τις μπαταριες σου για την επομενη χρονια και να κανεις του χρονου για την 3η θερινα.οχι τωρα για την δευτερα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Κατα την ταπεινη μου αποψη δεν ειναι καθολου απαραιτητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Προσωπικα θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα. Δεν εχω κενα, αλλα ετσι θα ειμαι καλυτερα προετοιμασμενη για τη β λυκειου και θα εμβαθυνω ακομα περισσοτερο στην υλη της πρωτης που ειναι πολυ σημαντικη για τις πανελληνιες..Τωρα οσον αφορα το αν ειναι απαραιτητο η οχι, αυτο εξαρταται απο το πως νιωθει ο καθενας.Παντως μην κανεις καλοκαιρινα μαθηματα μονο κ μονο επειδη σε πιεζει καποιος, αλλα κανε επειδη το θελεις εσυ, ειδαλλως η διαδικασια περισσοτερο κακο παρα καλο θα σου κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάνω δεν κάνω μια αλλαγή στην κατεύθυνση που σκέφτομαι καλοκαιρινά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να κάνω(μη πω και χειμερινα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγω δεν θα κάνω θερινά , δέν τα θεωρώ απαραίτητα αλλα χειμερινά σίγουρα ΝΑΙ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ προτείνω να μην κάνετε.Τώρα δική σας απόφαση είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να μην κάνετε.Τώρα δική σας απόφαση είναι.

I completely agree with you Sozi !
Μόνο αν έχει κάποιος κενά !:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγω παιδια θα κανω καλοκαιρινο.Και μονο για το λογο να αρχισω γρηγοροτερα την υλη της γ μεσα στη β λυκειου για να μην πιεστω και αγχωθω στη 3η λυκειου και στο καλοκαιρι της β προς τη γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω διότι διάλεξα Θεωτητική και έχω αρκετά κενά στα Αρχαία οπότε για μένα τα θερινά μαθήματα είναι απαραίτητα. Εάν δεν έχεις πάρα πολλά κενά σε κάποιο μάθημα ωστέ να μην καταλαβαίνεις τίποτα σε συμβουλεύω να ξεκουραστείς γιατί μας περιμένουν 2 δύσκολες χρονιές!
Απόλαυσε το καλοκάιρι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι αλλά τα αρχαία είναι κάτι που αναπληρώνεται με προσωπικό διάβασμα οπότε εγώ θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Μy opinion: το καλοκαίρι είναι για τις διακοπές. 1000+ φορές η θάλασσα, παρά ένας τύπος να μου κάνει μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Nαι αλλά τα αρχαία είναι κάτι που αναπληρώνεται με προσωπικό διάβασμα οπότε εγώ θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς;)
Έχεις δίκιο αλλά εφόσον ετοιμάζομαι για κατεύθυνση χρειάζομαι κάποια καθοδήγηση και κάποια εξάσκηση! Και στο κάτω κάτω 2 ώρες την εβδομάδα είναι δεν με χαλάει κιόλας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχεις δίκιο αλλά εφόσον ετοιμάζομαι για κατεύθυνση χρειάζομαι κάποια καθοδήγηση και κάποια εξάσκηση! Και στο κάτω κάτω 2 ώρες την εβδομάδα είναι δεν με χαλάει κιόλας!;)

So what?:P Πληροφοριακά είδα στο ypepth οδηγίες για Αρχαία κατεύθυνσης.Μία από αυτές έλεγε επανάληψη όλων των γραμματικών φαινομένων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Προσωπικά νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια με την καθοδήγηση κάποιου καθηγητή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οκ δικιά σου η επιλογή εγώ απλά ενημέρωσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top