Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν έχω κανένα πρόβλημα να μαζέψω τα απαραίτητα στοιχεία και να φτιάξω αυτό το μήνυμα...στο μσν πιστεύω πως θα μπορούμε να συννενοηθούμε πιο εύκολα..Οπότε περιμένω μήνυματα με τα στοιχεία που ανέφερε ο ρεξ...την λίστα θα την στείλω σε όσα παιδιά μου στείλουν πμ με τα στοιχεία τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Οκ kardinalios σου έστειλα μνμ με τα στοιχεία :).Νομίζω οτι κάπως γίνεται να φτιάξουμε ενα group στο msn και να μιλάμε όλοι μαζί.Θα είναι πιο ευκολο έτσι...Δεν ξέρω όμως πως γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δυστυχώς ούτε εγώ ξέρω πως γίνεται το γκρουπ στο μσν...όποιος φίλος-φίλη ξέρει ας το κάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Νομίζω το βρήκα αλλά πρέπει να έχουμε όλοι windows live messenger για να δουλέψει και δε ξέρω αν γίνεται να βάλουν όλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια ασ ανταλαξουμε πρωτα τα email na κανουμε add τις επαφες ολοι και μετα βλεπουμε...
σιγουρα δεν ειναι κατι δυσκολο....να κανουμε γρουπακι και να μηλαμε ολοι μαζι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos91

Νεοφερμένος

Ο Simos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλη ιδεά...ας το κανουμε ετσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
στο απλο το msn καθως μηλας με ενα ατομο κανεις invite και αλλες επαφες ..
υπαρχει το ομωνυμο εικονιδιο ''invite'' στο κεντρικο μενου του msn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Προσθέστε με κι εμένα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιά το μσν είναι η καλύτερη λύση, πιστέψτε με/τους (δλδ όσους συμφώνησαν μαζί μου), θα φτιάξετε απλά ένα καινούριο γκρούπ (ομάδα) "Συμφοιτητές" και θα κάνετε add όλους τους λογαριασμούς που θα σας στείλει ο Γιάννης αύριο μεθαύριο, τώρα αν θέλετε κάποιοι να δώσετε ε μαιλ κλπ στείλτε και αυτά αλλά το μσν θα ήταν τέλεια να ορίζαμε μια ημερομηνία και ώρα για μια πρώτη "ηλεκρονική γνωριμία"... χεχε...
λοιπόν τώρα θα στείλω και γω τα δικά μου και περιμένω πως και πως να λάβω και τα δικά σας...
εις το επανειδήν...
καληνύκτα αξιολάτρευτοι συμφοιτητές (λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να σας πω ξερατε οτι πρεπει να εχουμε γνωσεις linux λογικα ubuntu για καποια μαθηματα πχ προγραμματισμος Ι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ε, εντάξει δε νομίζω να θέλουν και πολλά πολλά (να ξέρουμε), άσε που το ubuntu είναι πολύ φιλικό περιβάλλον εργασίας,είναι θέμα συνήθειας και ζήτημα χρόνου (1-2 βδομάδες),περιττό να μιλήσω για την διαδικτυακή υποστήριξη από λινουξάδες σε χιλιάδες φόρουμ...
απλά είναι το κάτι το καινούριο για κάποιους, τα λίνουξ δεν είναι αυτό που φαντάζονται οι πολλοί (όπως και γω κάποτε)...

ΥΓ. δε νομίζω να νομίζουνε κάποιοι ότι θα τη βγάλουνε μια ζωή με τα windows :P
γιατί windows ξέρει να χρησιμοποιεί και η κουτσή Μαρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρεξ το καλο ειναι οτι ασχολουμαι με ubuntu την εχω dual boot στο pc...Θελω να δω αν θα υποστηριζεται απο το laptop που θα παρω για την σχολη...Ξαναπηρα στην σχολη και ειπαν 21 αρχιζουμε αρα 20 βραδυ παμε για ουζακι στο λιμανι>????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos91

Νεοφερμένος

Ο Simos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρεξ το καλο ειναι οτι ασχολουμαι με ubuntu την εχω dual boot στο pc...Θελω να δω αν θα υποστηριζεται απο το laptop που θα παρω για την σχολη...Ξαναπηρα στην σχολη και ειπαν 21 αρχιζουμε αρα 20 βραδυ παμε για ουζακι στο λιμανι>????


σιγουρα στις 21 ε????νωρις ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ρεξ το καλο ειναι οτι ασχολουμαι με ubuntu την εχω dual boot στο pc...Θελω να δω αν θα υποστηριζεται απο το laptop που θα παρω για την σχολη...Ξαναπηρα στην σχολη και ειπαν 21 αρχιζουμε αρα 20 βραδυ παμε για ουζακι στο λιμανι>????

τσίπουρο Θεσσαλιώτικο... χεχεχε:P
με έχουν πρήξει κάτι φίλοι του πατέρα μου...
μου λένε ότι θα φάω καλά εκεί, άντε να δούμε αν ισχύουν όλα αυτά...:D

Ρε σεις, οι εγγραφές πάνε με τα επίθετα?
εγώ είμαι από Ε, ποιά μέρα πέφτει αυτό, τα πρωινά δουλεύω και δεν μπορώ να πάρω στη γραμματεία να ρωτήσω...
κάτι άλλο ποιλα είναι η πρώτη ημέρα εγγραφών τελικά 16 ή 18???
αν πάω τότε θα με δεχτούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τσίπουρο Θεσσαλιώτικο... χεχεχε:P
με έχουν πρήξει κάτι φίλοι του πατέρα μου...
μου λένε ότι θα φάω καλά εκεί, άντε να δούμε αν ισχύουν όλα αυτά...:D

Ρε σεις, οι εγγραφές πάνε με τα επίθετα?
εγώ είμαι από Ε, ποιά μέρα πέφτει αυτό, τα πρωινά δουλεύω και δεν μπορώ να πάρω στη γραμματεία να ρωτήσω...
κάτι άλλο ποιλα είναι η πρώτη ημέρα εγγραφών τελικά 16 ή 18???
αν πάω τότε θα με δεχτούν?





φιλαρακι για σενα δουλευω χεχε...οχι οι εγγραφες δεν ειναι αλφαβητικα..Οπως μ πε η γραμματεας μας(που χε ωραια φωνη) ο καθενας παει οποτε μπορει και θελει...
-----------------------------------------
σιγουρα στις 21 ε????νωρις ρε παιδια...
και μενα πλ νωρις μ φαινεται αλλα ετσι ειναι..αν σκεφτεις οτι η εξεταστικη σεπτεμβρη ξεκινησε 31-08 και τελειωνει 18-09 ομως δεν ειναι νωρις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝ 21 ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΣΟΒΑΡΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΗΞΕΙ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
φιλαρακι για σενα δουλευω χεχε...οχι οι εγγραφες δεν ειναι αλφαβητικα..Οπως μ πε η γραμματεας μας(που χε ωραια φωνη) ο καθενας παει οποτε μπορει και θελει...

Να σαι καλά ρε συ...
αλλά δε μου είπατε από 16 του μήνα ή 18? γιατί κάπου είδα 18-28...
όσο για τη γραμματέα... θα το σχολιάσουμε μετά με πμ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ποτε αρχιζουν τα πρωτα μαθιματα σεπτεμβρη η΄' οκτωβρη>???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να σαι καλά ρε συ...
αλλά δε μου είπατε από 16 του μήνα ή 18? γιατί κάπου είδα 18-28...
όσο για τη γραμματέα... θα το σχολιάσουμε μετά με πμ :D



το γραφει το site της σχολης 16-30 σεπτεμβρη!!


akouste ligo auto [ame]https://www.youtube.com/watch?v=v9ehXW8ETPA[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top