Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ωχ τι κοματάρα ήταν αυτή???:lol: Καιρός να ξαναπιάσω το μπουζουκάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ρε παιδιά,ξέρει μήπως κανείς τι χαρτί χρειάζεται απο δημ. νοσοκομείο για την εγγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alonso

Νεοφερμένος

Ο Alonso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
<<Γνωματεύσεις ιατρών (Ακτινολόγο, Παθολόγο & Δερματολόγο) από Δημόσιο Νοσοκομείο>> . τουλαχιστον αυτο λεει η σελιδα της σχολης. τωρα για παραπανω, αμα ειναι παρε τηλ.:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζονται βεβαιώσεις από δερματολόγο,παθολόγο και ακτινολόγο...Στην αρχή θα κάνετε μία ακτινογραφία θώρακος και μετά θα σας δουν οι γιατροί οι οποίοι θα σας δώσουν τρεις βεβαιώσεις για την εγγραφή σας στο πανεπιστήμιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι ρε συ Γιάννη αλλά αυτά θέλουν κάτι ώρες όταν πας σε νοσοκομείο και για να πας δε θέλει ραντεβού (το οποίο το κλείνουν για κάτι μήνες μετά)?

Έχει πάρει κανείς σας τέτοια χαρτιά?
Να μας πει αν πάει κάποιος τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε ρε σεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Λοιπον, σημερα τελειωσα με την χαρτουρα του νοσοκομειου και τα πραγματα εχουν ως εξης
Στην εισοδο καθε νοσοκομειου υπαρχουν τα γαφεια νοσηλειων. Θα πατε εκει και θα τους εξηγησεται γιατι εχετε ερθει. Αρχικα θα σας δωσου απο εκει παραπεμπτικο για τον ακτινολογο. Θα σας βγαλει μια ακτινιγαφια θωρακα και θα υπογαψει-σφραγισει το παραπεμπτικο το οποιο εχετε απο το γαφειο νοσηλειων γραφοντας πως εισατε ενταξει(αν εισατε ενταξει). Στην συμεχεια πατε στον παθολογο του νοσοκομειου χωρις να κλεισετε ραντεβου, και του λετε οτι ειστε φοιτητης και οτι χρειαζεστε το χαρτι για την εγγραφη.μπορει να σας εξετασει και μετα θα παρετε το χαρτι που θελατε. Μετα στον δερματολογο για την ιδια ακριβως διαδικασια με τον παθολογο. Και στην συνεχεια στα γραφεια κινησης ασθενων θα τα υπογραψει και θα τα σφραγισει και η προισταμενη !!!!!!!
Και ειστε ετοιμοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Η διαδικασία είναι ακριβώς αυτή που ανέφρε ο φίλος στο παραπάνω μήνυμα.Εγώ σήμερα πήγα και έβγαλα την ακτινογραφία και μου έχουν κλείσει ραντεβού για τον δερματολόγο και τον παθολόγο για την Τετάρτη στις 16 Σεπτεμβρίου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά ωραία τα λέτε, αλλά στην Αθήνα αν κλείσεις ραντεβού, σου κλείνουν για 2-3 μήνες μετά...
εγω τί θα κάνω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πήγαινε στο Βόλο :D...Οχι σοβαρά τώρα, στην επαρχία (τουλάχιστον στην πρέβεζα) δε χρειάζεσαι ραντεβού και τέτοια.Μη σου πω οτι δε σε εξετάζουν κιόλας.Απλά σου δίνουν μια βεβαίωση και έφυγες ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με τον προλαλασυντα!!Εγω εδω στα γιαννενα ξεκινησα ενα πρωι με την δροσια και σε 2 ωρες ειχα τελειωσει...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λέτε ε...
και θα με δεχθούν,έτσι? δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που είμαι Αθηναίος πανάθεμά με?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantin0s

Νεοφερμένος

Ο konstantin0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μακάρι να αποδειχθούν όλα αυτά αληθινά και του χρόνου στα μηχανογραφικά η σχολή να λέγεται ΗΜΜΥ....ακόμα μέσα από την σχολή λέγεται ότι έχουν ήδη προστεθεί κάποια μαθήματα ακόμα και στο πρώτο εξάμηνο...

Σύμφωνα με το καινούριο πρόγραμμα, στο πρώτο εξάμηνο δεν έχει προστεθεί κάποιο νέο μάθημα. Από οτι είδα προστέθηκε ένα νέο στο 4ο έτος.
Έτσι κι αλλιώς τα καινούργια μαθήματα θα μπούνε σε ροές-μαθήματα επιλογής στα μεγαλύτερα έτη.

Τώρα αν υπάρχουν άτομα που βγαίνουν σε 5 χρόνια να 'ρθουν να τους δώσω έναν εμφιαλωμένο λουκουμά...

Από το έτος μου ορκίστηκαν μόλις 2 άτομα (στα 5 χρόνια) :P

αυτη την απορια την ειχα και γω και μου ειπαν πως δεν θα γινονται ολα τα μαθηματα αλλα καποια..Και μια φιλη μ π περασε μηχανολογος μηχανικος στο βολο 28 ξεκιναει...

Τα εργαστήρια πάντως που έχουν απουσίες δεν ξεκινάνε από τις πρώτες 1-2 βδομάδες, οπότε don't worry.


Να σας πω ξερατε οτι πρεπει να εχουμε γνωσεις linux λογικα ubuntu για καποια μαθηματα πχ προγραμματισμος Ι???

Ο προγραμματισμός 1, γίνεται σε linux (gcc), αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα, δε θεωρείται τίποτα γνωστό από πριν και η καθηγήτρια στο εργαστήριο είναι απίστευτα βοηθητική.

Οπως μ πε η γραμματεας μας(που χε ωραια φωνη) ο καθενας παει οποτε μπορει και θελει...

και εμφανισηηηηηη:xixi:


Ναι ρε παιδιά ωραία τα λέτε, αλλά στην Αθήνα αν κλείσεις ραντεβού, σου κλείνουν για 2-3 μήνες μετά...
εγω τί θα κάνω???

Μην αγχώνεσαι, ακόμη κι έτσι δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα. Ένας φίλος μου πήγε την ακτινογραφία στο 3ο/4ο έτος :D


Welcome All και καλή αρχή :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φιλαρακι χιλια θενκς...καλως σας βρηκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι, ακόμη κι έτσι δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα. Ένας φίλος μου πήγε την ακτινογραφία στο 3ο/4ο έτος :D

Α, εντάξει άρα δεν είναι και πολύ χάλια τα πράγματα...:D

Φίλε μου, να 'σαι καλά για όλα όσα μας είπες...
πες μας και κάτι ακόμα, (για να μην ξεχνάμε και το πιο καυτό θέμα) με τι μετονομασία τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά έχω συγκεντρώσει τα στοιχεία όσων επικοινώνησαν μαζί μου με πμ...θέλετε να στείλω την λίστα σε όλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι Γιάννη άρχισε να στέλνεις τα στοιχεία σε όλους, για να το κανονίσουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alonso

Νεοφερμένος

Ο Alonso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρωτησα τη γραμματεια της σχολης και μου ειπαν οτι τα μαθηματα ξεκινανε στις 21 εσεις ποτε λετε να ανεβετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά έστειλα ολα τα στοιχεία που συγκέντρωσα σε όσα παιδιά επικοινώνησαν μαζί μου με πμ..όπου βλέπετε κενά στα e-mail να βάζετε κάτω παύλες.....εγώ θα σας κάνω όλους add στο msn...Θα τα πούμε από εκεί...Καλή αρχή σε όλους μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρωτησα τη γραμματεια της σχολης και μου ειπαν οτι τα μαθηματα ξεκινανε στις 21 εσεις ποτε λετε να ανεβετε??



Κυριακη 20 του μηνος βραδυ :xixi:
-----------------------------------------
Παιδιά έστειλα ολα τα στοιχεία που συγκέντρωσα σε όσα παιδιά επικοινώνησαν μαζί μου με πμ..όπου βλέπετε κενά στα e-mail να βάζετε κάτω παύλες.....εγώ θα σας κάνω όλους add στο msn...Θα τα πούμε από εκεί...Καλή αρχή σε όλους μας..



Φιλαρακι μπραβο για την καλη δουλεια...Καλη μας αρχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά ένα μεγάλο μπράβο στο Γιάννη για την καταπληκτική του εργασία...
κακώς βέβαια κάποιοι δεν έστειλαν τα τηλ. τους αλλά εντάξει δενν πειράζει... ίσως να το ξέχασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top