Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ρε παιδιά....αφούοι εγγραφές τελειώνουν στις 30 πως θα κάνουμε μαθήματα στις 21??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αυτη την απορια την ειχα και γω και μου ειπαν πως δεν θα γινονται ολα τα μαθηματα αλλα καποια..Και μια φιλη μ π περασε μηχανολογος μηχανικος στο βολο 28 ξεκιναει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμένα να φανταστείς μου το είπε ένας άνθρωπος που μου έδειχνε ένα σπίτι....δηλαδή είναι γνωστό στην κοινωνία του βόλου ότι η σχολή αλλάζει όνομα....μακάρι να αποδειχθούν όλα αυτά αληθινά και του χρόνου στα μηχανογραφικά η σχολή να λέγεται ΗΜΜΥ....ακόμα μέσα από την σχολή λέγεται ότι έχουν ήδη προστεθεί κάποια μαθήματα ακόμα και στο πρώτο εξάμηνο...

Ωραία η ιδέα με τις μπλούζες....θα πέσει πολύ γέλιο...μα τρελό γέλιο...καμιά 10ρια άτομα από τα 120 είμαστε από εδώ πάντως....



περασα κ εγω εδω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΕΡΑΣΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλήσπερα παιδιά .... και εγω περασω στην ιδια σχολη (16os)... επειδη αργησα να μπω στο forum.θελετε να κανονισουμε για μια συναντηση?? δεν γνωριζω αν εχετε κανονισει ηδη..... με μπλουζες... ή και χωρις... κατι ρε παιδια... οτι θελετε.... να βρεθουμε παντως θα ειναι πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δεν έχουμε κανονίσει κάτι φίλε μου...όπως βλέπεις υπάρχουν πάρα πολλά άτομα από το ischool που έχουν περάσει σε αυτήν τν σχολή.....οπότε σίγουρα θα κανονίσουμε κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ναι ρε παιδια να κανονισουμε...στειλτε μ πμ τα τηλ σασ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ωραία ιδέα...Εγώ είμαι μέσα.Να το κανονίσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roupi$t@

Νεοφερμένος

Η Ρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τελικα πως θα συναντηθούμε????? με τηλεφωνα, με μπλούζες ή θα δώσουμε όλοι ραντεβού σε καμιά πλατεία ??? να πει ο καθενασ την γνωμη του και κερδιζει η πλειοψηφια..τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
τελικα πως θα συναντηθούμε????? με τηλεφωνα, με μπλούζες ή θα δώσουμε όλοι ραντεβού σε καμιά πλατεία ??? να πει ο καθενασ την γνωμη του και κερδιζει η πλειοψηφια..τι λετε?


συμφωνώ ένα γκαλοπ είναι ότι πρέπει ειδικά αυτές τις μέρες που είναι και επίκαιρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καλά κορίτσια χαλαρώστε... καθίστε πρώτα να πάμε.... χεχε
Εδώ καλά καλα΄δεν γραφτήκαμε ακόμα :D...
Πάντως την συναντηση την κρινω απαραίτητη....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alphonse

Νεοφερμένος

Ο Alphonse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κάποιος που ξέρει πότε λήγει η προθεσμία για τα δικαιολογητικά,όσον αφορά τις φοιτητικές εστίες?και εγώ μαζί σας θα είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλα ρε παιδιά τι γίνετε??πρεπει οπωσδήποτε να κανονίσουμε μια συνάντηση...να γεμίσουμε καμιά πλατεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
προσωπικα εχω επικοινωνισει με 2 παιδια...για ποτε λετε ομωσ????εγω ειμαι διαθεσιμοσ για οποτε θελετε...για κανενα σαββατοκυριακο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
μήπως να γίνει η συνάντηση στο αμφιθέατρο της σχολής εκεί είναι σίγουρο πως θα συναντηθούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μήπως να γίνει η συνάντηση στο αμφιθέατρο της σχολής εκεί είναι σίγουρο πως θα συναντηθούμε



ειμαι μεσα...αλλα για ποτε/???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
οπως λεει και η Αθηνα το ποιο πιθανο ειναι για το πρωτο μαθημα..
καλητερα τοτε γιατι θα εχουμε εγκατασταθει στον βολο ολοι...
παντως το βρησκω καλο να ανταλαξουμε email και τηλεφωνα απο τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά όλα καλά αυτά που λέμε,αλλάστην πράξη λίγο δύσκολα, το σημαντικότερο είναι καταρχάς να ανταλλάξουμε 1) μσν 2) τηλέφωνα 3) ε μαιλ.
κι επειδίς το πιο εύκολο και γρήγορο,συνάμα και αποδοτικό είναι το μσν, πρέπει να ανταλλάξουμε μσν όλοι μας μεταξύ μας...(συμφωνείτε όλοι και είμαι σίγουρος γ αυτό)
Αλλά πώς...??

-έχω μια ιδέα...κι επειδή δε μ' αρέσει να το παίζω αρχηγός προτείνω να ψηφίσουμε έναν συντονιστή ο οποίος θα συγκεντρώσει τα μσν μας και θα τα αντιστοιχίσει με τα ψευδώνυμά μας...(εμείς απλά θα στείλουμε τα μσν μας σε αυτόν, και σε 1-2 μέρες όταν θα συγκεντρωθούν αυτά, θα τα λάβουμε έτοιμα)
ελπίζω να μην παραβιάζω κάποιον κανόνα και να σας βρίσκω σύμφωνους...
Α, για να τελειώνουμε στους 3 ψήφους αναδυκνείεται καποιος συντονιστής αυτής της εργασίας (άντε να μπούμε και στο πνεύμα της ομαδικής εργασίας ορεεεεεεέ)

1ος ψήφος: ψηφίζω τον Γιάννη τον kardinalios (όχι ότι τον ξέρω και από χτές :) αλλά επειδή ο φίλος, είναι πολύ δραστήριος στο εν λόγω τόπικ της σχολής μας)

ΥΓ. καλό θα ήταν να γράφαμε στο πμ μας προς τον συντονιστή τα εξής:
-νικ
-μσν
-τηλ
-πραγμ. όνομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω λεω μια και το ειπε πρωτος ο ρεξ και ειχε και την ιδεα να μην το παιδευουμε... ας μπει ο καρδιναλιος υπευθηνος ( αν φυσικα το θελει) να μαζεψει τα απαραιτητα για να τελειωνουμε και μια ωρα αρχητερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top