Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδαα προσθεστε κ μενα στη λιστα των πρωτοετων! = ) καλη αρχη σ ολους κ φυσικα καλη διασκεδαση!
σχετικα με την εναρξη των μαθηματων αν κ δν εχ μιλησει με τη γραμματεια μ φαινεται απιθανο να γινει κατι αξιολογο απο την δευτερα 17 καθως πολλοι ακομα δν θα εχουν κανει την εγγραφη. οπως εγω! αν μαθετε τπτ παραπανω ενημερωστε με ! ευχαριστω εξαρχης!
-----------------------------------------
δευτερα 21***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια τι θα γινει με το meeting???Αυριο φευγω για βολο και δεν θα χω internet για αυτο λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Άσχετο, εγώ δεν πήγα να γραφτώ αλλά να πάρω το νέο πάσο από τη γραμματεία και είχε κόσμο που έκανε την εγγραφή.

Παίρνετε τα χαρτιά από τη γραμματεία, και πάτε σε ένα διπλανό δωμάτιο και τα συμπληρώνετε.

Παρένθεση:
Για όσους δεν ξέρουν να γράψουν το όνομα τους και δεν ξέρουν να διαβάζουν, υπάρχει η αγνή και χωρίς συμφέρον βοήθεια από κάποια καλά παιδιά φοιτητικών παρατάξεων (έλεος να ψαρέψουν πρωτοετείς για να τους ψηφίζουνε! άμα σας το προτείνει κανείς να σας βοηθήσει βρίστε τον ή πείτε του ότι ψηφίζετε το ακριβώς αντίθετο από την παράταξή του να δούμε πόσο πρόθυμος θα είναι μετά:P).
Για ότι απορία έχετε για αυτό υπάρχει η γραμματεία. Αυτοί που θέλουν να βοηθήσουν άσχετοι είναι.

Κατά τα άλλα, μανάδες να ρωτάνε επίμονα αν και πότε θα γινει η μετονομασία σε ηλεκτρολόγων, αν θα πιαστεί για το παιδί τους, πως θα ειδοποιηθούνε κλπ.

Χαμός!!!


δεν θελω να το παιξω εξυπνος απλη διευκρινιση ,αλλα αυτα που αναφερεις δεν εχουν καμια σχεση με την επιγεια πραγματικοτιτα...
πηγα στην γραμματια για να γραφτω και με βοηθησαν οπως ολους 2 παιδια απ τις παραταξεις τα οποια ουτε καν ανεφεραν οτι ειναι απο παραταξη και τι χρωμα παραταξη! απολυτως τπτ μονο βοηθεια και τπτ αλλο!
συνηθως στις σχολες γινετε αυτο που λες αλλα σε εμας δεν εγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
δεν θελω να το παιξω εξυπνος απλη διευκρινιση ,αλλα αυτα που αναφερεις δεν εχουν καμια σχεση με την επιγεια πραγματικοτιτα...
πηγα στην γραμματια για να γραφτω και με βοηθησαν οπως ολους 2 παιδια απ τις παραταξεις τα οποια ουτε καν ανεφεραν οτι ειναι απο παραταξη και τι χρωμα παραταξη! απολυτως τπτ μονο βοηθεια και τπτ αλλο!
συνηθως στις σχολες γινετε αυτο που λες αλλα σε εμας δεν εγινε...

Όντως, δεν είναι όλοι τους τσιπούρια...:lol:
Αν και υπάρχουν πολλοί τέτοιοι, αλλά δεν είναι και δα τόσο τρομακτικό να δεχθείς βοήθεια ή να ανταλλάξεις δυο λέξεις ή ακόμα και να κάνεις ενα μίνι διάλογο με κάποιο (μικρο)κομματόσκυλο :P
Το σημαντικότερο δεν είναι να τους αποφύγει κανείς, αλλά να αποκρύψει προσωπικά στοιχεία του...
πχ τηλέφωνα κλπ...
Αν σας δίνουν τηλέφωνα τους μην τους πληγώνετε την καρδιά αλλά μη δίνετε προσωπικά στοιχεία...
τώρα και να δώσετε δεν χάλασε κ ο κόσμος απλά καλό θα ήταν να λεχετε ήσυχο το κεφάλι σας... εμένα πάντως αυτά μου έχουν πει μεγαλύτεροι...

-Ρε σεις τλκ είναι κανείς από μας που δεν θα είναι Βόλο τη Δευτέρα εκτός από μένα???:P
θα με αναγκάσετε να ανέβω και γω στο τέλος,αν κ ειχα προγραμματίσει για Τρίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω 8α παω απο κυριακη γιατη εχουμε μαθημα δευτερα στις 8....ποιος θελει να βρεθουμε βραδυ κυριακη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω 8α παω απο κυριακη γιατη εχουμε μαθημα δευτερα στις 8....ποιος θελει να βρεθουμε βραδυ κυριακη?

Στις 8 το πρωί???Για πιο αργά το υπολόγιζα....Εγω δε μπορω κυριακη βραδυ αλλα απο δευτερα ειμαι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ektor μηπως ξερεις το προγραμμα της βδομαδας για να οργανωθω κ εγω λιγο γτ θα ειμαι βολο απο δευτερα βραδυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγώ ρε σεις αν βρεθώ Βόλο τη Δευτέρα το πρωί, το πρώτο που θα κάνω είναι να πάω νοσοκομείο για τα χαρτιά...

Πάντως καλό θα ήταν όσοι φεύγαμε, τελευταία στιγμή να γράφαμε εδώ, μήπως και κάποιος άλλος που πάει αργότερα και θέλει να συναντήσει κάποιον από μας να ήξερε ποιος είναι ήδη εκεί... οπότε να μην παίρνει τηλ όλο τον κόσμο αλλά μόνο αυτούς που είναι ήδη Βόλο... (ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ γτ τώρα που το ξαναδιαβάζω τα είπα λίγο μπερδεμένα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγω θα παω απο δευτερα μεσημέρι οποτε οποιος θελει ας στειλει μνμ ή να παρει τηλ για να βρεθουμε ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
κ θα μείνεις εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
rex γιατι θα πας σε νοσοκομειο του βολου ρε? εγω θα παω στο κρατικο την δευτερα για να τελειωνω,δν μου ειπανε ουτε ραντεβου ουτε τπτ..8-11 θα ειναι εκει γιατροι..και απο οτι καταλαβα δν κραταει πολυ ωρα η διαδικασια αφου πανε πολλοι φοιτητες αυτην την περιοδο κ ειναι οργανωμενοι για τα καλα..ψαξε το κ εσυ μπας κ σε βολευει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ektor μηπως ξερεις το προγραμμα της βδομαδας για να οργανωθω κ εγω λιγο γτ θα ειμαι βολο απο δευτερα βραδυ?

αν θεσ να σου στηλω το εχω το προγραμμα απ το site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι ρε στειλε το μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Βασικά το πρόγραμμα υπάρχει και στο www.e-foititis.gr ! Θα έχει και νέα από τη σχολή κτλ...;) Εγώ τέλος της εβδομάδας θα έρθω πάντως...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια εγω απο κυριακη θα ειμαι εκει ... ηδη εχουμε κανονισει μια μικρη συναντηση με τον εκτορα... γιατι μεχρι στιγμης δεν εχουμε βρει κανενα αλλο για κυριακη..
οπως και να εχει θα ειναι καλο να βρεθουμε απο κοντα ολοι μαζι..
το κακο ειναι οτι δεν θα εχουμε internet εκει για να μιλησουμε απ το msn ή forum
καλο ειναι να μην περιμενετε να σας παρουν τηλεφωνο... προσπαθηστε και εσεις για επικοινωνια μεσω τηλεφωνων... οπως και να εχει ολοι στην ιδια μοιρα ημαστε αγνωστοι επι αγνωστων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OldBen

Νεοφερμένος

Ο OldBen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
rex κι εγω θα αργησω να ερθω μαζι με ενα φιλο. Θα ειμαι εκει τελη του μηνος οποτε μην ανησυχεις ειμαστε πολλοι, οι αργοπορημενοι :P. Παντως σ αυτο, με το προγραμμα εχετε δικιο. καποιος που να μην πηρε μεταγραφη και να μπορει να μας εξυπηρετησει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
rex γιατι θα πας σε νοσοκομειο του βολου ρε? εγω θα παω στο κρατικο την δευτερα για να τελειωνω,δν μου ειπανε ουτε ραντεβου ουτε τπτ..8-11 θα ειναι εκει γιατροι..και απο οτι καταλαβα δν κραταει πολυ ωρα η διαδικασια αφου πανε πολλοι φοιτητες αυτην την περιοδο κ ειναι οργανωμενοι για τα καλα..ψαξε το κ εσυ μπας κ σε βολευει..

Θέλεις να πεις ότι θα σε δεχθούν να βγάλεις ακτινογραφίες, να σε δουν (λέμε τώρα) ακτινολόγος παθολόγος και δερματολόγος χωρίς να κλείσεις ραντεβού?
Εγώ πήγα στο Αττικό που υποτίθεται γίνεται λιγότερο χαμός και είναι πιο οργανωμένο και μου είπε το παλικάρι εκεί ότι η μόνη ημερομηνία διαθέσιμη είναι 23 και αν δν το έκλεινα θα πήγαινε 29:P, του λέω καλά χρειάζομαι ραντεβού για όλους και μου λέει "μα φυσικά...τι έτσι θα πάτε???", και μετά μου είπε ότι για να πάω στους γιατρούς πρέπει να έχω την ακτινογραφία μαζί μου... οπότε έκλεισα εγώ καλού κακού, και είπα να πάω Βόλο, μιας και όλα τα παιδιά που είναι από επαρχία, πήγανε στα μέρη τους και σε 2 ώρες λένε ότι είχαν τελειώσει...

Αν είσαι σίγουρος ρε συ ότι θα σε δεχθούν, πες μου άμα είναι να μην πάω...
να πάω στο κρατικό Νίκαιας να τα κάνω εκεί...
-----------------------------------------
rex κι εγω θα αργησω να ερθω μαζι με ενα φιλο. Θα ειμαι εκει τελη του μηνος οποτε μην ανησυχεις ειμαστε πολλοι, οι αργοπορημενοι :P. Παντως σ αυτο, με το προγραμμα εχετε δικιο. καποιος που να μην πηρε μεταγραφη και να μπορει να μας εξυπηρετησει;;

εσύ γιατί θα αργήσεις φίλε μου? δεν έχεις νοικιάσει ακόμα? ή έχεις δουλειές να τελειώσεις...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OldBen

Νεοφερμένος

Ο OldBen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εσύ γιατί θα αργήσεις φίλε μου? δεν έχεις νοικιάσει ακόμα? ή έχεις δουλειές να τελειώσεις...?

πρεπει να παω σαμο αναγκαστηκα στις 25 για εγγραφη και αυτο γιατι ολες οι προηγουμενες ημερομηνιες
ειτε ηταν κλισμενες ειτε ηταν πολυ ακριβες οι πτησεις. Κατα τα αλλα ειναι ολα κανονισμενα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κ θα μείνεις εκεί?

Μαλλον θα μεινω μεχρι την Παρασκευη και τοτε θα φυγω να παω να ψηφίσω....
Παντως απο οτι μου λενε οι ακτινογραφίες ειναι τελείως τυπικές αρα μπορείς και να μην τις πας :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
rex εγω πηγα την παρασκευη κ εβγαλα μονο την ακτινογραφια γτ αργησα..κ μου ειπανε να παω ξανα την δευτερα 8-11 για να παρω τις γνωματευσεις..πιθανον να ημουν τυχερος γτ ητανε κ μια κοπελα εκει που ειχε κλεισει ραντεβου//τι να σ πω,καλυτερα μην το ρισκαρεις, πηγαινε στο βολο να τελειωνεις..

(ευχαριστω για το προγραμμα γιαννη-ilianna )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top