Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
rex εγω πηγα την παρασκευη κ εβγαλα μονο την ακτινογραφια γτ αργησα..κ μου ειπανε να παω ξανα την δευτερα 8-11 για να παρω τις γνωματευσεις..πιθανον να ημουν τυχερος γτ ητανε κ μια κοπελα εκει που ειχε κλεισει ραντεβου//τι να σ πω,καλυτερα μην το ρισκαρεις, πηγαινε στο βολο να τελειωνεις..

δεν σε κατάλαβα ρε φίλε, η κοπέλα ειχε κλείσει ραντεβού εκεί? και στη θέση της μπήκες εσύ επειδή αυτή δεν ήρθε?
Ή μπήκες έτσι χωρίς ραντεβού?
Αν μπήκες έτσι,τότε μπορώ και γώ να μπώ...
πιστεύω το θέμα είναι η ακτινογραφία γτ μετά στους γιαρούς και χωρίς ραντεβού μπορείς εύκολα να ξεμπερδέψεις περιμένοντας στην ουρά, δε νομίζω να σου πουν τπτ για 1' υπόθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantin0s

Νεοφερμένος

Ο konstantin0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δεν θελω να το παιξω εξυπνος απλη διευκρινιση ,αλλα αυτα που αναφερεις δεν εχουν καμια σχεση με την επιγεια πραγματικοτιτα...
πηγα στην γραμματια για να γραφτω και με βοηθησαν οπως ολους 2 παιδια απ τις παραταξεις τα οποια ουτε καν ανεφεραν οτι ειναι απο παραταξη και τι χρωμα παραταξη! απολυτως τπτ μονο βοηθεια και τπτ αλλο!
συνηθως στις σχολες γινετε αυτο που λες αλλα σε εμας δεν εγινε...

Κανένα πρόβλημα με τη διευκρίνηση, αλλά επίτρεψέ μου να σου πω πως αν σου το έφερναν από την πρώτη στιγμή, θα έχανε το νόημα. Η ουσία είναι αυτή ακριβώς αυτό που έκαναν: να σε κάνουν να πιστέψεις ότι σκοπός τους δεν είναι το ψάρεμα ψήφων, αλλά να βοηθήσουν πραγματικά. Νοιώθεις ή όχι φιλικά αυτή τη στιμή απέναντί τους; Αν ναι, όπως φαίνεται, πετύχανε το σκοπό τους.

ΥΓ: Άσε το χρόνο να δείξει. Το ψάρεμα πρωτοετών από τις παρατάξεις είναι επιστήμη ολόκληρη και κανένας δεν έχει αγνές προθέσεις. Απλά ο καθένας τους έχει διαφορετικό τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οχι οχι δν καταλαβες..απλα ηθελα να σ πω οτι εγω πηγα χωρις ραντεβου κ μου εβγαλαν την ακτινογραφια ενω η κοπελα ειχε κλεισει κ την εβγαλε..δν ξερω γτ με δεχτηκαν,ισως επειδη δν ειχε κοσμο εκεινη την ωρα.. καλυτερα παρε τηλ να μαθεις τι παιζει..κ η ακτινογραφια παντως δν ειναι τπτ ρε,5 λεπτα υποθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ποιον να πάρω ρε συ τέτοια ώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roupi$t@

Νεοφερμένος

Η Ρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παντως και εμενα με ραντεβου μου ειπαν για τις εξετασεις και εκλεισα για τις 23 γιατι μετα θα αργουσε πολυ..Αθηνα βλεπετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Granitas

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εε ναι σημερα δν μπορουσεσ να κανεις τπτ..εγω παντως 8α παω αυριο πρωι πρωι και θα προσπαθησω να μαθω τ γινεται,αν οντως δεχονται μονο με ραντεβου..καλυτερα μην τον ρισκαρεις ομως ,κ το παλικαρι απο κατω με ραντεβου θα παει οποτε πηγαινε βολο να τελειωνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν, το αποφάσισα...
σε 3 ωρίτσες θα είμαι στο λεωφορείο...
με το έκτακτο δρομολόγιο των 05:00 φεύγω για Βόλο,ευχηθείτε μου καλή τύχη με τους γιατρούς και τα λέμε εκεί όσοι είστε ήδη εκεί...

μάγκες... (sir ImPeCaBlE και ektor) θα σας πάρω τηλ αύριο αν είναι... κατά το πρωί-μεσημέρι απόγεμα...:P

εσύ mandriva κακώς δε μας άφησες κάποιο τηλ. για να σε παρω...

Όσοι τώρα έρθετε μετά πάρτε κανα τηλ παίζει να γυρίσω την Τρίτη εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alphonse

Νεοφερμένος

Ο Alphonse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους..Θα ήθελα να μάθω απο κάποιους που αρχίσανε μαθήματα αν ξεκινήσανε εργαστήρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους..Θα ήθελα να μάθω απο κάποιους που αρχίσανε μαθήματα αν ξεκινήσανε εργαστήρια..

Φίλε κάναμε από ένα δίωρο τη Δευτέρα και ένα τετράωρο τη Τρίτη, και σήμερα έγιναν άλλες 6 ώρες...
Εργαστήρια έγιναν μόνο στην Ψηφιακή σχεδίαση (Μαρία Κοζύρη),όπου ήμουν μέχρι χτες και γώ, λογικά δεν πήραμε απουσίες ακόμα... λογικά μέχρι Δευτέρα όπου ξεκινάει και το εργ. του Προγραμματισμού1...
από κει και πέρα, έχεις χάσει θεωρία, η οποία αναπληρώνεται...
πάντως μέχρι και χτες κάναμε γενικούρες τπτ το ιδιαίτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios-mo

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά είμαι πρωτοετής στη συγκεκριμένη σχολή και θέλω να με κατατοπήσει κάποιος πρωτοετής που έχει καταλάβει το πρόγραμμα μαθημάτων σε ποιο κτίριο θα κανουμε τι μάθημα.Εγώ πάω Κυριακή Βόλο και Δευτέρα που έχουμε το πρωί Γραμμική Άλγεβρα δεν γνωρίζω που να πάω.Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Φίλε μου μην αγχώνεσαι... θα σου δώσω τηλέφωνα των παιδιών εκεί κ όταν πάς θα σε βοηθήσουν αυτοί...
τη Γραμμική άλγεβρα την κάνει ο Βάβαλης στο αμφιθέατρο ΣΑΡΑΤΣΗ (3ο όροφο στο κτίριο Παπαστράτου) Αργοναυτών & Φιλελλήνων γωνία, το κτίριο του παιδαγωγικού με λίγα λόγια (γτ δικό μας δεν έχουμε εμείς)...
επειδή όμως ακόμα είναι αρχή ακόμα, μπορεί να γίνει και στο αμφιθέατρο ΚΟΡΔΑΤΟΥ, το οποίο είναι στο ίδιο κτίριο αλλά είναι ισόγειο-ημιυπόγειο,δλδ μερικά σκαλοπάτια πιο κάτω από την πλευρά που είναι ο πάγκος της ΚΝΕ (αν θυμάμαι καλά)...
τώρα όταν ξεκινήσουν τα εργαστήρια Προγραμματισμού, απ' όσο θυμάμαι αυτά θα γίνουν στο κτίριο της Γραμματείας όπου γράφεσαι στη σχολή,δλδ 28ης Οκτωβρίου & Γκλαβάνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios-mo

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έγιν.Ευχαριστώ πολύ.Τουλάχιστον τώρα ξέρω που ν πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πάντως ειλικρινά χαίρομαι που την Δευτέρα δεν έχουμε μάθημα βλέπεις είμαι 1ο τμήμα στον Προγραμματισμό και μου έχει έρθει κάπως το πρόγραμμα της Δευτέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ωχ... αυτό είναι θάνατος ρε συ...
η Δευτέρα είχε ούτως ή άλλως πολύ βαρύ πρόγραμμα, αν έχεις και 3ωρο εργ. Προγρ. :(
ασε... 13 ώρες με ένα 2ωρο κενό... ΕΛΕΟΣ
και μας μάς ξεσκίσανε, αλλά το δικό σου πρόγραμμα είναι πολύ βαρβάτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
υπαρχει καποια ενημερωση για την μετονομασια του τμηματος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
συνεχιζουν οι διαδικασιες για την μετονομασια η οποια θα εχει γινει ως του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μηπως ξερεις αν 8α εχει αντιστοιχια σε θεμα μεταγραφης για τις πανελληνιες του 2010 με τα αλλα τμηματα ηλεκτρολογων???....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Αν την άνοιξη του 2010 που αναμένεται να βγει το ΦΕΚ, γίνει τλκ η μετονομασία, τότε προφανώς και θα εμφανίζεται στα μηχανογραφικά του 2010-2011 ως ΗΜΜΥ ΠΘ, οπότε κατά 99% το ΥΠΕΠΘ (το οποίο εκδίδει κάθε χρόνο τις αντιστοιχίες των τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ) θα βάλει στο Νο 34. μαζί με το ΕΜΠ,ΑΠΘ,ΔΠΘ,ΠΠ,και το ΠΘ...
(όπως έγινε με την ΜηχΜηχ Κοζάνης φέτος)
αλλά επειδή τπτ δεν είναι σίγουρο σ'αυτή τη χώρα... Ζούμε και βλέπομεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πολύ απλά όταν εκδοθεί το απαραίτητο ΦΕΚ για την μετονομασία του τμήματος τότε θα έχουν δικαίωα μετεγγραφές οι νεοεισαχθέντες στα άλλα τμήματα ΗΜΜΥ.Αυτό συνέβη και φέτος με τους Μηχανολόγους στην Κοζάνη και στον Βόλο.Οπότε μπορώ να σου πω πως 100% κάποιος που του χρόνου θα μπει σαν ηλεκτρολόγος θα μπορεί να πάρει μετεγγραφή για τα ΗΜΜΥ ΕΜΠ,ΑΠΘ,ΔΠΘ και το ΗΜΤΥ Πάτρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Πολύ απλά όταν εκδοθεί το απαραίτητο ΦΕΚ για την μετονομασία του τμήματος τότε θα έχουν δικαίωα μετεγγραφές οι νεοεισαχθέντες στα άλλα τμήματα ΗΜΜΥ.Αυτό συνέβη και φέτος με τους Μηχανολόγους στην Κοζάνη και στον Βόλο.Οπότε μπορώ να σου πω πως 100% κάποιος που του χρόνου θα μπει σαν ηλεκτρολόγος θα μπορεί να πάρει μετεγγραφή για τα ΗΜΜΥ ΕΜΠ,ΑΠΘ,ΔΠΘ και το ΗΜΤΥ Πάτρας...
Οι μηχανολόγοι της Κοζάνης παίρναν μετεγγραφές και πριν πάρουμε τη μετονομασία.Η αντιστοιχία είχε βγει 2-3 χρόνια πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top