nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο σας εχω πει...μενω καβαλα πρεπει να παω καπου κοντα αρχικα λογω οικονομικων,δευτερον γιατι εχω πολλους φιλους θεσσαλονικη.....καλυτερα ας πουμε να παω δασολογια θεσσαλονικη παρα μαθηματικα σαμου...παω 70% για φοιτητικη ζωη 30% για σπουδες

Γιατί δεν επιλέγεις κάποιο ΙΕΚ; Πιο φθηνά θα σου ρθει: συν ότι θα κάνεις 99% φοιτητική ζωή και 1% σπουδές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο σας εχω πει...μενω καβαλα πρεπει να παω καπου κοντα αρχικα λογω οικονομικων,δευτερον γιατι εχω πολλους φιλους θεσσαλονικη.....καλυτερα ας πουμε να παω δασολογια θεσσαλονικη παρα μαθηματικα σαμου...παω 70% για φοιτητικη ζωη 30% για σπουδες
Με 70% φοιτητική ζωή και 30% για σπουδές, ίσως καταφέρεις να βγάλεις το μαθηματικό... σε 10 χρονάκια!
Το οποίο σημαίνει ότι θα κάνεις και μεγάλη φοιτητική ζωή, με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!

Πέρα από τη πλάκα δεν βλέπω πως ένα άτομο που δεν ενδιαφέρεται καν για τις σπουδές του, θα καταφέρει
να βγάλει μια τέτοια σχολή. Σκέψου παραπάνω τι θες να κάνεις. Εκτός αν θεωρείς ότι η αναλογία 30-70 θα
δουλέψει. Αν σε ενδιαφέρουν τα οικονομικά τότε λογικά θα θες να τελειώνεις όσο νωρίτερα γίνεται...

Φυσικά ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του!

Edit :
Κρίμα πάντως για τα παιδιά που όντως ενδιαφέρονται να περάσουν σε κάποια από αυτές τις σχολές
και επειδή ήταν πιο άτυχα στις Πανελλήνιες δεν το κατάφεραν καθώς τους πήραν τη θέση άλλοι, μόνο
απλά για να ζήσουν τη "Φοιτητική Ζωή".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Με 70% φοιτητική ζωή και 30% για σπουδές, ίσως καταφέρεις να βγάλεις το μαθηματικό... σε 10 χρονάκια!
Το οποίο σημαίνει ότι θα κάνεις και μεγάλη φοιτητική ζωή, με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!

Πέρα από τη πλάκα δεν βλέπω πως ένα άτομο που δεν ενδιαφέρεται καν για τις σπουδές του, θα καταφέρει
να βγάλει μια τέτοια σχολή. Σκέψου παραπάνω τι θες να κάνεις. Εκτός αν θεωρείς ότι η αναλογία 30-70 θα
δουλέψει. Αν σε ενδιαφέρουν τα οικονομικά τότε λογικά θα θες να τελειώνεις όσο νωρίτερα γίνεται...

Φυσικά ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του!

Edit :
Κρίμα πάντως για τα παιδιά που όντως ενδιαφέρονται να περάσουν σε κάποια από αυτές τις σχολές
και επειδή ήταν πιο άτυχα στις Πανελλήνιες δεν το κατάφεραν καθώς τους πήραν τη θέση άλλοι, μόνο
απλά για να ζήσουν τη "Φοιτητική Ζωή".
σοβαρα τωρα;ειλικρινα;
να καθοταν να διαβασουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Κρίμα πάντως για τα παιδιά που όντως ενδιαφέρονται να περάσουν σε κάποια από αυτές τις σχολές
και επειδή ήταν πιο άτυχα στις Πανελλήνιες δεν το κατάφεραν καθώς τους πήραν τη θέση άλλοι, μόνο
απλά για να ζήσουν τη "Φοιτητική Ζωή".
get rich or die tryin ,dawg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
σοβαρα τωρα;ειλικρινα;
να καθοταν να διαβασουν
Τώρα θα μας πεις ότι και το σύστημα των Πανελληνίων είναι και αξιοκρατικό
και ότι αν έχεις διαβάσει τότε απλά παιρνας εκεί που θέλεις 100%... :whatever:
Γνωρίζεις νομίζω περιπτώσεις που άτομα δεν πέρασαν στη σχολή που ήθελαν μόνο για 50-100 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Τώρα θα μας πεις ότι και το σύστημα των Πανελληνίων είναι και αξιοκρατικό
και ότι αν έχεις διαβάσει τότε απλά παιρνας εκεί που θέλεις 100%... :whatever:
Γνωρίζεις νομίζω περιπτώσεις που άτομα δεν πέρασαν στη σχολή που ήθελαν μόνο για 50-100 μόρια...

δεν ειναι σιγουρο οτι θα γραψεις 20 αν διαβασεις αλλα ειναι αρκετα σιγουρο οτι θα γραψεις εναν αξιοπρεπη βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες.... :)
γραφω και εγω πανελληνιες μεχρι τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε ολα τα μαθηματα δεν μπορω να πω οτι απετυχα πουθενα(εκτος απο το ΑΕΠΠ αυριο,ελπιζω να μας βοηθησει καποια ανωτερη δυναμη)....
Σκεφτομαι για τις σπουδες μου,σκεφτομαι να βαλω ΟΛΕΣ τις σχολες θεσσαλονικη ξεκινωντας απο Πολιτικων μηχανικων και καταληγωντας στο μηχανικων χωροταξιας και αναπτυξης...Μενω καβαλα ξερετε και βολεβει...πως σας φενεται αυτη η επιλογη μου;δηλαδη,εννοω δεν εχω καποια προτιμηση σε σχολη....εσεις πως θα κανετε το μηχανογραφικο σας;
Δηλαδή θα τα βάλεις όλα στη τύχη και ό,τι κάτσει;:P Μου φαίνεται λίγο παράλογο.. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις λίγο το πρόγραμμα και τα μαθήματα κάθε σχολής έτσι ωστέ να έχεις υπόψη τι παίζει σε καθε τμήμα.Δεν μπορεί όλο και κάτι θα υπάρχει που θα σε ενδιαφέρει λίγο πιο πολύ απο τα άλλα.Νομίζω επίσης οτι είναι και λίγο επιπόλαιο να κανεις επιλογή σχολής με βάση τη φοιτητική ζωή.Πρόσεχε μην το μετανιώσεις μετά και να ξέρεις οτι επειδή μια σχολή έχει χαμηλά μορια δεν σημαίνει απαραίτητα οτι θα είναι εύκολη και θα την περάσεις στην πλάκα.
Φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Δηλαδή θα τα βάλεις όλα στη τύχη και ό,τι κάτσει;:P Μου φαίνεται λίγο παράλογο.. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις λίγο το πρόγραμμα και τα μαθήματα κάθε σχολής έτσι ωστέ να έχεις υπόψη τι παίζει σε καθε τμήμα.Δεν μπορεί όλο και κάτι θα υπάρχει που θα σε ενδιαφέρει λίγο πιο πολύ απο τα άλλα.Νομίζω επίσης οτι είναι και λίγο επιπόλαιο να κανεις επιλογή σχολής με βάση τη φοιτητική ζωή.Πρόσεχε μην το μετανιώσεις μετά και να ξέρεις οτι επειδή μια σχολή έχει χαμηλά μορια δεν σημαίνει απαραίτητα οτι θα είναι εύκολη και θα την περάσεις στην πλάκα.
Φιλικα:)

εννοειται πως τσεκαρα αν με ενδιαφερουν....τοπογραφος μηχανικος,γεωλογια,γεωπονια ειναι ωραιες σχολες θα ηθελα να ασχοληθω,απλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω τρελα με μια σχολη συγκεκριμενα οπως αρκετοι...και αυτο με προβληματιζει οπως προανεφερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εννοειται πως τσεκαρα αν με ενδιαφερουν....τοπογραφος μηχανικος,γεωλογια,γεωπονια ειναι ωραιες σχολες θα ηθελα να ασχοληθω,απλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω τρελα με μια σχολη συγκεκριμενα οπως αρκετοι...και αυτο με προβληματιζει οπως προανεφερα
Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.Ετσι κι αλλιώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος απο τώρα με τι θέλεις να ασχοληθείς ασχετα αν καλείσαι να αποφασίσεις απο αυτην την ηλικία.Οπότε μην αγχώνεσαι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα θα μας πεις ότι και το σύστημα των Πανελληνίων είναι και αξιοκρατικό
και ότι αν έχεις διαβάσει τότε απλά παιρνας εκεί που θέλεις 100%... :whatever:
Γνωρίζεις νομίζω περιπτώσεις που άτομα δεν πέρασαν στη σχολή που ήθελαν μόνο για 50-100 μόρια...
Είτε μας αρέσει είτε όχι, οι πανελλήνιες είναι αξιοκρατικές. Είναι εξετάσεις. Αυτό. Το μόνο μη αξιοκρατικό είναι το γεγονός ότι όποιος έχει λεφτά πάει φροντιστήριο που δεν είναι απαραίτητα το μέσο προς την επιτυχία αλλά μπορεί να βοηθήσει ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ.
Κανείς δε σου 'πε ότι άμα έχεις διαβάσει περνάς εκεί που θες 100%.
Όσο για αυτούς που χάνουν σχολές για ελάχιστα μόρια, οκ, τι να γίνει δηλαδή; Πρέπει κάπου να σταματάει το ένα και κάπου να τελειώνει. Δεν μπορεί να σου λέει η βάση είναι τόσο αλλά δέχομαι κι αυτούς που δεν την έπιασαν για 100 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisK13

Νεοφερμένος

Ο giannisK13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας. Ειμαι μαθητης της τριτης λυκειου και τωρα που τελειωσαν σχεδον οι πανελληνιες σκεφτομαι ποια σχολη να επιλεξω. Ειμαι αναμεσα σε Φυσικο Κρητης και Επιστημης υπολογιστων. Μου αρεσουν και οι 2 σχολες με λιγο παραπανω την επιστημη υπολογιστων. Υπαρχει ομως ενα θεμα. Δεν ειμαι τοσο καλος στο αεππ και ο καθηγητης μου μου ειπε οτι ειναι η βαση τετοιων σχολων. Αυτο μπορω να πω οτι με αποθαρρυνει. Οσο αφορα το φυσικο που μαλλον θα ειναι η πρωτη μου επιλογη,οσους φυσικους εχω ρωτησει μου ειπαν οτι μπορεις να δουλεψεις στην ελλαδα μονο σαν καθηγητης πραγμα που δεν θα το προτιμουσα. Γενικα ποια ειναι η αποψη σας πανω σε αυτο και τι πιστευετε οτι θα ηταν καλυτερο να επιλεξω. Επισης σε περιπτωση που δεν πιασω αυτες τις σχολες εχω σαν εναλλακτικη την επιστημη των υλικων. Γνωριζει κανεις αν εχει επαγγελματικες προοπτικες στην ελλαδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει καμία σχολή, πλην των στρατιωτικών και αστυνομικών (και εμπορικού ναυτικού?) που να έχει επαγγελματικές προοπτικές. Διάλεξε με βάση το τι σου αρέσει! Το ΑΕΠΠ δεν νομίζω να είναι ενδεικτικο των δυνατοτήτων σου στον προγραμματισμό, εγώ πχ. γνωρίζω C++ αλλά και μόνο το βιβλίο του ΑΕΠΠ με τρομάζει αφάνταστα, σε βαθμό που χαίρομαι που πήγα θετική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κοιτα, στην ελλάδα υπάρχει πολυ μικρο ποσοστο αποκαταστασης απο φυσικο γιαα κατι αλλο εκτος απο καθηγητης...και γω ακεφτομαι πολυ στις πρωτες μου επιλογες να εχω το φυσικο της κρητης καθως γενικα το πανεπιστημιο της κρητης (και το πολυτεχνειο) τα θεωρω ως πρότυπα της ελλαδας όσον αφορά τα πανεπιστήμια...αν κάνεις αυτό που σου πάει, που σκοπευεις και γουσταρεις να αφιερωσεις πολλες ωρες πανω σε αυτο,να εχεις μερακι, τοτε αυτο θα ειναι το μονο πραγμα που θα σου δωσει τις καλυτερες δυνατες προοπτικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Κοιτα, στην ελλάδα υπάρχει πολυ μικρο ποσοστο αποκαταστασης απο φυσικο γιαα κατι αλλο εκτος απο καθηγητης...και γω ακεφτομαι πολυ στις πρωτες μου επιλογες να εχω το φυσικο της κρητης καθως γενικα το πανεπιστημιο της κρητης (και το πολυτεχνειο) τα θεωρω ως πρότυπα της ελλαδας όσον αφορά τα πανεπιστήμια...αν κάνεις αυτό που σου πάει, που σκοπευεις και γουσταρεις να αφιερωσεις πολλες ωρες πανω σε αυτο,να εχεις μερακι, τοτε αυτο θα ειναι το μονο πραγμα που θα σου δωσει τις καλυτερες δυνατες προοπτικες!

Αρχίσαμε πάλι τα ίδια κάθε χρόνο! Έχεις προσωπική άποψη για τα υπόλοιπα Τμήματα Φυσικής, Πολυτεχνεία κλπ της χώρας; ΟΧΙ. Το αν θα αποφοιτήσει κάποιος και δεν έχει μάθει πολλά πράγματα εξαρτάται από τον ίδιο και όχι από το Τμήμα. Το Τμήμα επιτελεί έναν τυπικό ρόλο, μάλλον ανασταλτικό ρόλο, στην πορεία ενός φοιτητή. Και λέω ανασταλτικό διότι ο εξετασιοκεντρικός χαρακτήρας της εκπαίδευσης στη χώρα μας, αποτελεί εμπόδιο στην περαιτέρω μάθηση. Η μάθηση επέρχεται από εξωγενείς πηγές ως προς το Ελληνικό Πανεπιστημιακό μοντέλο διδασκαλίας-εξετάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

locotrelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει καμία σχολή, πλην των στρατιωτικών και αστυνομικών (και εμπορικού ναυτικού?) που να έχει επαγγελματικές προοπτικές. Διάλεξε με βάση το τι σου αρέσει! Το ΑΕΠΠ δεν νομίζω να είναι ενδεικτικο των δυνατοτήτων σου στον προγραμματισμό, εγώ πχ. γνωρίζω C++ αλλά και μόνο το βιβλίο του ΑΕΠΠ με τρομάζει αφάνταστα, σε βαθμό που χαίρομαι που πήγα θετική!
Το ΑΕΠΠ ειναι πολυ σημαντικο στις σχολες πληροφορικης και σε αυτες που εχουν προγραμματισμό.Σε εμας οσοι ηρθαν απο τεχνολογικη 1 ή θετικη ελιωσαν για να περασουν τα εργαστηρια, καθως μας ξεπεταξε ολη τη φιλοσοφια του ΑΕΠΠ σε ενα μηνα.Τωρα αμα ασχολεισαι απο πριν με αλλη παρεμφερης γλωσσα προγ ειναι αλλο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κατα η γνώμη σας, σε ποια πόλη βρίσκεται το καλύτερο τμήμα πολιτικών μηχανικών και σε ποια το καλύτερο μαθηματικό; Ξέρω, είναι γενική ερώτηση απλά αν εχετε να πείτε κατι απο εμπειρία, κτλ θα ήταν ενδιαφέρον να το ακούσω. Θα το ψάξω καλύτερα αργότερα ούτως ή αλλως, δεν θα είναι οι πρώτες μου επιλογές αλλα λογικά θα είναι και αυτές στο μηχανογραφικό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ΤΟ καλύτερο μαθηματικό βρίσκεται στην Πάτρα και το καλύτερο τμημα Πολιτικών Μηχανικών στο ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Φιλολογια πατρας η φιλολογια ιωαννινων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisK13

Νεοφερμένος

Ο giannisK13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ ειναι πολυ σημαντικο στις σχολες πληροφορικης και σε αυτες που εχουν προγραμματισμό.Σε εμας οσοι ηρθαν απο τεχνολογικη 1 ή θετικη ελιωσαν για να περασουν τα εργαστηρια, καθως μας ξεπεταξε ολη τη φιλοσοφια του ΑΕΠΠ σε ενα μηνα.Τωρα αμα ασχολεισαι απο πριν με αλλη παρεμφερης γλωσσα προγ ειναι αλλο θεμα.
Δηλαδη καποιος που δεν ειναι πολυ καλος στο αεππ θα εχει προβλημα στις σχολες πληροφορικης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Ειναι σαν να ρωτας καποιος που δεν ειναι καλος στα μαθηματικα θα χει προβλημα στο μαθηματικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top