Επανάληψη μέσα στις γιορτές

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ελπιζω να εχεις what's up.γτ με μια ωρα στο κινητο καθε μερα θα θες 2 καρτες τη βδομαδα.:D

Έχω σύνδεση και μάλιστα πρόγραμμα για απεριόριστες κλήσεις προς Vodafone. Αφού λοιπόν το άτομο που μιλάω την περισσότερη ώρα έχει Vodafone, όλα είναι μια χαρά...:no1:

Εγω εκεινη τη μερα θα παω για σερι.
Me too...:no1:

Και γω καπως ετσι θα ειμαι Τζιμ, no worries.
Όλοι όσοι έχουμε τέτοιο πρόγραμμα διαγωνισμάτων, ΔΥΣΤΥΧΩΣ έτσι θα είμαστε.... Αλλά τι να κάνουμε. Οι στόχοι απαιτούν θυσίες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
bravo sourotiri πολύ καλό το πρόγραμμα σου, εγώ τό έχω φτιάξει μόνος μ ώστε έτσι να καλύψω τα κενά μου όπως εγώ πραγματικά νοιώθω, αυτό δεν αντιλέγει στο δικό σου πρόγραμμα πού είναι για έναν μαθητή με στόχους...μπράβο σου ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ξεκινησα απο σημερα εγω.
Τις 2 τελευταιες μερες το ειχα παραχεσει, διαβαζα 30 λεπτα τη μερα και κοιμομουν 3 ωρες το μεσημερι :p
Ξυπνησα 10, μεχρι τις 10:30 γυροφερνα το σπιτι, και εκατσα να βγαλω θεωρια στα μαθ. κατ.
Τωρα ενιωσα πως ειναι ωρα για ενα διαλειμματακι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φιλε Sourotiri (βλεπω πως εισαι καθηγητης, αλλα μου βγαζεις κατι το οικειο, οποτε προτιμω να σου μιλαω στον ενικο) το προγραμμα σου ειναι πραγματικα απιστευτο:no1:!! Καλοδουλεμενο, <φιλικο> στο μαθητη, με πολλες ωρες υπνου και αρκετες μερες ξεκουρασης... Πιστευω πως σε ενα τετοιο προγραμμα ο καθενας μπορει να ανταπεξελθει!! Και γω προσπαθησα να κανω περυσι κατι αντιστοιχο (αν και ημουν στη θεωρητικη κατευθυνση), αλλα μιας και ειμαι κλασσικος τεμπελης, δεν προλαβα να κανω σε ολα τα μαθηματα επαναληψη... Εκθεση και Λογοτεχνια για παραδειγμα δεν ειχα ανοιξει βιβλιο!! Γενικα η εκθεση πιστευω πως δεν αξιζει να σου φαει χρονο, ενω μπορεις να τον αξιοποιησεις για να διαβασεις κατι αλλο... Σε ενα διωρο, μπορεις να κανεις ευκολα επαναληψη τη θεωρια!! Στα μονα σημεια που διαφωνω με το προγραμμα σου (καλα, εγω βεβαια ειμαι και ιδιαιτερη περιπτωση) ειναι τα παρακατω:
Οπως σωστα ειπε η Ελενα (νομιζω πως βρηκα το alter ego μου:P) προτιμουσα καθε μερα να ασχολουμαι με ενα διαφορετικο μαθημα, γιατι αλλιως αποσυντονιζομουν και τα εκανα μαλλια κουβαρια!! Ειδικα αν απο τη γραμματικη-συντακτικο αρχαιων, μεταπηδουσα στη γραμματικη και το συντακτικο των λατινκικων, κλαφτα Χαραλαμπε... Επισης εμενα μου ηταν αδυνατο να ξυπνησω το πρωι (γενικοτερα δεν ειμαι πρωινος τυπος και δεν ειμαι καθολου αποδοτικος πριν τις 12 το μεσημερι) και προτιμουσα να βρυκολακιαζω και να διαβαζω το βραδυ!! Παντως σε γενικες γραμμες το προγραμμα σου σκιζει:no1:...

Υ.Γ: Φιλικη συμβουλη: Παιδια διαβαστε οσο μπορειτε τωρα, γιατι στο πρωτο εξαμηνο σας εγγυομαι πως δεν προκειται να ανοιξετε βιβλιο!! Αναθεμα και αν περασω κανενα μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πολύ καλό το πρόγραμμα, ελπίζω να καταφέρω να το εφαρμόσω, αν και μου φαίνονται 8 λίγες ώρες κάθε μέρα, γιατί μας έχουν βάλει πάρα πολλά. Έχουμε 2 διαγωνίσματα στο σχολείο με το που επιστρέφουμε. Φυσικη Κατ. και Χημεία Κατ.
Και άλλα 3 στο φροντιστήριο. Μου φαίνεται θα τα κάνω τις τελευταίες μέρες τα διαγωνίσματα του φροντ. Ευτυχώς η ύλη με το σχολείο, στη Χημεία Κατ. τουλάχιστον, είναι κοινή...

Εντάξει, ψυχραιμία θέλει, όπως ειπε και η Ράνια...
Απλώς με δυσκολεύει το "όχι ένα μόνο μάθημα την ημέρα" κι εμένα. Δεν ξέρω, θα ήθελα να ξεκινάω κάτι και να το τελειώνω, αλλά αυτό ίσως δεν είναι καλό, όσον αφορά την μνήμη.

Μπράβο και πάλι για το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
το προγραμμα που θα βγαλει ο καθενας σιγουρα επιβαρυνεται και με τα κενα που εχει. εγω παντως δν θα διαβαζω λιγο απο καθε μαθημα τη μερα, αλλα ισως ασχολουμαι με 2-3 διαφορετικά μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Οπως σωστα ειπε η Ελενα (νομιζω πως βρηκα το alter ego μου:P) προτιμουσα καθε μερα να ασχολουμαι με ενα διαφορετικο μαθημα, γιατι αλλιως αποσυντονιζομουν και τα εκανα μαλλια κουβαρια!! Ειδικα αν απο τη γραμματικη-συντακτικο αρχαιων, μεταπηδουσα στη γραμματικη και το συντακτικο των λατινκικων, κλαφτα Χαραλαμπε... Επισης εμενα μου ηταν αδυνατο να ξυπνησω το πρωι (γενικοτερα δεν ειμαι πρωινος τυπος και δεν ειμαι καθολου αποδοτικος πριν τις 12 το μεσημερι) και προτιμουσα να βρυκολακιαζω και να διαβαζω το βραδυ!! Παντως σε γενικες γραμμες το προγραμμα σου σκιζει:no1:...
Aπειρα +++. :P

Κι εγω ειμαι βραδινος τυπος,το πρωι δυσκολευομαι πολυ να συγκεντρωθω.

Το πιο αποδοτικο διαβασμα το κανω το βραδυ.

Εχει και απολυτη ησυχια στις 2-3 η ωρα τα ξημερωματα που διαβαζω εγω, πραγμα που ειναι πολυ βασικο για μενα μιας και δεν θελω να ακουγεται τιιιποτα ομως οταν διαβαζω,ουτε ψιθυρος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ειχα σκεφτει κι εγω να αλλαξω τους βιορυθμους μου ωστε να το πηγαινω σερι το βραδυ και να κοιμαμαι τη μερα. Ακριβως επειδη το βραδυ υπαρχει ΗΣΥΧΙΑ.
Αλλα τελικα δεν. :p
Και το πρωι μια χαρα ειναι, κλεινω πορτες παραθυρα και παλευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλύτερα τη μέρα αν και μένα μου αρέσει τη νύχτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όσο και να έχω κοιμηθεί το βράδυ θα νυστάξω κάποια στιγμή.Δεν μπορώ να το πάω σερί.Mια φορά το έκανα στο καλοκαιρινό το σερί και ήταν ότι χειρότερο.Δεν καταλάβαινα που βρισκόμουν στα μαθήματα και ό,τι διδάχτηκα εκείνη την μέρα ειλικρινά δεν το κατάλαβα.Μου τα ξαναείπαν)Και δεν μου φαίνεται πολύ καλό για τον οργανισμό.Προσωπικά για μένα η μέρα είναι για τις δραστηριότητες και η νύχτα για ύπνο.(Πέφτει μαυρίλα από τις 8 αλλά δεν κοιμόμαστε τότε.Ξέρετε τι εννοώ :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aπειρα +++. :P

Κι εγω ειμαι βραδινος τυπος,το πρωι δυσκολευομαι πολυ να συγκεντρωθω.

Το πιο αποδοτικο διαβασμα το κανω το βραδυ.

Εχει και απολυτη ησυχια στις 2-3 η ωρα τα ξημερωματα που διαβαζω εγω, πραγμα που ειναι πολυ βασικο για μενα μιας και δεν θελω να ακουγεται τιιιποτα ομως οταν διαβαζω,ουτε ψιθυρος. :P
Απ'οτι βλεπω, ακολουθεις την περσινη μου <συνταγη επιτυχιας>... Οποτε δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, εισαι ηδη στην ψυχολογια:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ όσο και να έχω κοιμηθεί το βράδυ θα νυστάξω κάποια στιγμή.Δεν μπορώ να το πάω σερί.Mια φορά το έκανα στο καλοκαιρινό το σερί και ήταν ότι χειρότερο.Δεν καταλάβαινα που βρισκόμουν στα μαθήματα και ό,τι διδάχτηκα εκείνη την μέρα ειλικρινά δεν το κατάλαβα.Μου τα ξαναείπαν)Και δεν μου φαίνεται πολύ καλό για τον οργανισμό.Προσωπικά για μένα η μέρα είναι για τις δραστηριότητες και η νύχτα για ύπνο.(Πέφτει μαυρίλα από τις 8 αλλά δεν κοιμόμαστε τότε.Ξέρετε τι εννοώ :p)

Συμφωναω.... Και γενικα ο οργανισμος απαιτει ξεκουραση και μεσα στη μερα... Από τις 10 και 11 ωρες διαβασμα οι αποδοτικες θα ειναι οι 5.. Τις υπολοιπες και τον εαυτο σου κουραζεις και δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις.. Αποψη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia17princess

Νεοφερμένος

Η Nasia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αφηστε που για το βραδινο διαβασμα λενε οι ειδικοι οτι ο εγκεφαλος μπορει να συγκρατησει περισσοτερα απ'οτι τις πρωινες ωρες!!!!!!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αυτοι οι "ειδικοι" και αυτες οι "στατιστικες" που μπορει κανεις να λεει χωρις να δινει πηγη, εκτος του οτι καταρριπτονται με ελαχιστη σκεψη [π.χ. και γιατι δεν ειναι ανοιχτα τα σχολεια μονο βραδυ;], πολυ μ'αρεσουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μια ερώτηση επειδή δεν είμαι καλός σ'αυτά.Ξεκίνησα επαναλήψεις από την Τρίτη που κλείσαμε σε Μαθηματικά και Φυσική και έχω τελειώσει ήδη όρια και κύματα αντίστοιχα.Το πρόβλημα είναι ότι ξαναλυνω τις ίδιες ασκήσεις και μερικές τις θυμάμαι οποτε τα περνάω σχετικά γρήγορα.Θα ήταν μήπως καλύτερο να πάρω κάποιο άλλο βιβλίο με ασκήσεις ή να συνεχίσω αυτό που κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Λυσε ολες του σχολικου, και μετα.. internet is your friend. Εχω λυσει απειρα θεματα που εχω βρει στο ιντερνετ, υπαρχουν παρα πολλα sites. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
και τα βοηθηματα καλα ειναι.
Στα μαθηματικα,πιστευω οτι με μπαρλα,στεργιου νακη και επαναληπτικα θεματα

αμα τα μαθεις καλα,θα πετας στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Α ωραια, αυτα κανω εγω :p
Στο βοηθημα Στεργιου-Νακη εχει απιστευτες ασκησεις, και απο αποψη θεωριας τα λεει καλυτερα απο τον Μπαρλα. Τα χωριζει και σε ενοτητες/κατηγοριες.
Απο Μπαρλα κανω πιο λιγες ασκησεις, αλλα κανω ολα τα διαγωνισματα και ολα τα θεματα στις πισω σελιδες. Απο το σχολικο εχουν φυγει ολες εδω και κανα 2μηνο, και λεω τωρα αφου τελειωσω την επαναληψη στη θεωρια να πιασω απο την αρχη θεματα πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α ωραια, αυτα κανω εγω :p
Στο βοηθημα Στεργιου-Νακη εχει απιστευτες ασκησεις, και απο αποψη θεωριας τα λεει καλυτερα απο τον Μπαρλα. Τα χωριζει και σε ενοτητες/κατηγοριες.
Απο Μπαρλα κανω πιο λιγες ασκησεις, αλλα κανω ολα τα διαγωνισματα και ολα τα θεματα στις πισω σελιδες. Απο το σχολικο εχουν φυγει ολες εδω και κανα 2μηνο, και λεω τωρα αφου τελειωσω την επαναληψη στη θεωρια να πιασω απο την αρχη θεματα πανελληνιων.

Jesus:!: Μπράβο Ράνια:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε δεν ειναι δυσκολες αν εχεις συνηθισει σε ασκησεις επιπεδου Στεργιου-Νακη και Μπαρλα. Μονο της Γ ομαδας ειναι ελαχιστα πιο ζορικες, και αυτες παλι ισα ισα συγκρινονται με τις προαναφερθεισες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top