Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα τι μανάρι αυτή η Elisa:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
αχ η ιατρικη φυσιολογια :P

μονο εμενα μ αρεσει σαν βιβλιο? :redface:

Ναι. :P

Γαμάτο Το Βιβλίο του Stryer.Ειλικρινά διαμάντι.Δεν χορταίνω να το διαβάζω.

:sly:
Ναι, ειδικά εκεί που λέει για τα ελάφια μούντιακ γίνεται πολύ απολαυστικός :P

Καλή επιτυχία! :D

Merci! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ναι, ειδικά εκεί που λέει για τα ελάφια μούντιακ γίνεται πολύ απολαυστικός :P

Ok,έχει πολλές λεπτομέρειες,αλλά αυτό δεν κάνει το βιβλίο λιγότερο γαμάτο.

Η δική μου γνώμη είναι και λίγο biased βέβαια γιατί γουστάρω πολύ τη βιοχημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ok,έχει πολλές λεπτομέρειες,αλλά αυτό δεν κάνει το βιβλίο λιγότερο γαμάτο.

Η δική μου γνώμη είναι και λίγο biased βέβαια γιατί γουστάρω πολύ τη βιοχημεία.

Κοίταξε, η αλήθεια είναι ότι σ' αυτό το εξάμηνο παλευότανε.
Στο προηγούμενο που είχα να μάθω αντιδράσεις επί αντιδράσεων, όχι πορεία των φωσφορικών πεντοζών, όχι γλυκονεογένεση και γλυκόλυση κλπ κλπ, απλά είχε τον απάλευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
άμα έχεις πονοκέφαλο πάρε κάτι που εμποδίζει το σχηματισμό προσταγλαδινών από το αραχιδονικό :P:P

Πάρε ΜΣΑΦ! ))

Κατά προτίμηση παρακεταμολή, αν δεν έχεις καμιά αλλεργία σε ασπιρίνη.

Τον Guyton (το γομάρι το κόκκινο) παίζει να το άνοιξα μόνο 10 φορές.

Διαβάζω κυρίως απ' το εγχειρίδιο του Despopoulos (φυσιολογία) και από του McPhee (παθοφυσιολογία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τον Guyton (το γομάρι το κόκκινο) παίζει να το άνοιξα μόνο 10 φορές.

Διαβάζω κυρίως απ' το εγχειρίδιο του Despopoulos (φυσιολογία) και από του McPhee (παθοφυσιολογία).

Σοβαρά τώρα, σε βολεύει ο Δεσπόπουλος? Θέλει να σου δείξει κάτι και πρέπει να σε πάει μέσω Ινδιών.
Το άλλο δεν το ξέρω.
Εγώ διαβάζω από Γκίμπα. Απλά, κατανοητά, χωρίς πολλές σάλτσες. Και ας πρέπει να τα σκάω για να το πάρω σε φωτοτυπίες ή να αγοράσω το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εχω ενα προβλημα. στο προγραμμα για τις εξετασεις δεν γραφει σε ποια αιθουσα πρεπει να παμε για να γραψουμε. μηπως εχετα καμια ιδεα γιατι ειμαι πρωτοετης και δεν ξερω απο αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εχω ενα προβλημα. στο προγραμμα για τις εξετασεις δεν γραφει σε ποια αιθουσα πρεπει να παμε για να γραψουμε. μηπως εχετα καμια ιδεα γιατι ειμαι πρωτοετης και δεν ξερω απο αυτα.
Ρώτα την γραμματεία ή πάνε λίγο νωρίτερα και ακολούθα το μπούγιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ρώτα την γραμματεία ή πάνε λίγο νωρίτερα και ακολούθα το μπούγιο.:P

χαχα, μάλλον αυτό θα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
δίνω την τρίτη ενα βιβλίο 1000 σελ!!! το έμαθα την παρασκευή αρα εχω μονο 3 μερες να διαβάσω, σήμερα διάβασα πανω κατω μια φορα ολο το βιβλιο και μου απομένουν άλλες δυο μέρες!!!!!δεν προλαβαίνω εκτος και αν ξενυχτήσω αλλα το θέμα ειναι μετα οτι δινω και παρασκευή αλλο εναν τόμο!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
δίνω την τρίτη ενα βιβλίο 1000 σελ!!! το έμαθα την παρασκευή αρα εχω μονο 3 μερες να διαβάσω, σήμερα διάβασα πανω κατω μια φορα ολο το βιβλιο και μου απομένουν άλλες δυο μέρες!!!!!δεν προλαβαίνω εκτος και αν ξενυχτήσω αλλα το θέμα ειναι μετα οτι δινω και παρασκευή αλλο εναν τόμο!!!:eek:
Ωχ... Καλο διαβασμα και ψυχραιμια...
Εγω διαβαζω και ειμαι ταυτοχρονα στο pc, οποτε οταν ειδα οτι εγραψες μηνυμα, ειπα: Χμμμ kit kat! Καιρος για διαλειμμα!!!
Αλλα μετα το ξανασκεφτηκα...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ξεκινώ τη Δευτερα,και ειμαι αισιοδοξος:Θα μεινω σε μονο 3 μαθηματα:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, σε βολεύει ο Δεσπόπουλος? Θέλει να σου δείξει κάτι και πρέπει να σε πάει μέσω Ινδιών.
Το άλλο δεν το ξέρω.
Εγώ διαβάζω από Γκίμπα. Απλά, κατανοητά, χωρίς πολλές σάλτσες. Και ας πρέπει να τα σκάω για να το πάρω σε φωτοτυπίες ή να αγοράσω το βιβλίο.

Mε βολεύει, γιατί ο καθηγητής μας αυτόν χρησιμοποιεί και πατάω σε όλες τις διαλέξεις, άρα ξέρω τι παίζει.

Γκίμπα,ε; Αν είναι, θα το ψάξω στην βιβλιοθήκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο ελεεινο μαθημα απο την ιστορια της νεοελληνικης εκπαιδευσης.
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΤΗΚΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΕΙΣ 2 ΑΙΩΝΕΣ ΠΡΙΝ.
Γενικα ειμαι σε μια φαση απελπισιας. Τη βιογραφια του γεροντα Παισιου να μου δινατε, με μεγαλυτερο ενδιαφερον θα τη διαβαζα.

Και μεσα σ' ολα, δινω και "Ποιοτικη και Ποσοτικη Αναλυση Δεδομενων" στις 22.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο ελεεινο μαθημα απο την ιστορια της νεοελληνικης εκπαιδευσης.
Μαλλον συναγωνιζεται την Ιστορια του Δικαιου.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δε θέλω να δώσω προφορικά αύριοooo!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
και εγώ θέλω να φυγει αυτό το μάθημα:( αύριο δίνεις?

Ναι ρε Γιάννη. Ένα μάθημα που έχω γράψει 2 φορές 0. :redface: Πόσες πιθανότητες μου δίνεις να το περάσω; :D
Εσύ τι δίνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top