Εξεταστική

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ειναι σαν να δινεις το μαθημα το εργαστηριο (το καλο ειναι οτι και να κοπεις δεν το ξαναπαρακολουθεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ειναι σαν να δινεις το μαθημα το εργαστηριο (το καλο ειναι οτι και να κοπεις δεν το ξαναπαρακολουθεις)
Αυτό μας έλειπε! Δεν θα την ξαναάντεχα ούτε μισό λεπτό αυτήν..:P
Μωρέ απλώς είναι τόσο τεράστια η ύλη του μαθήματος, που δεν ξέρω αν προλαβαίνω να ασχοληθώ και με το εργαστηριο:hmm: Μπορεί να πάω απλώς να δω τι βάζει γενικά, ε και αν τα ξέρω(αν το εχω διαβάσει) να γράψω κιόλας...
Πες λιγο μερικά πράγματα για το μάθημα, πως είναι η δομή περίπου κ.λ.π (μην βαριέσαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ο μαρκουλατους θα σας βαλει 4-5 ερωτησεις. ειτε μονο αντιγραφη ειτε μονο μεταγραφη ειτε μονο μεταφραση αντε να ρωτησει και τιποτα για θρεπτικα αλλα πιο σπανια.

ο μοσιαλους θα σας βαλει standar πολλαπλης επιλογης κυριως απο βακτηριακη γενετικη και απο τα κομματια με την φυλογενετικη αρχαιων και βακτηριων οπως και 2 ερωτησεις απο αυτα τα κομματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια να ρωτήσω κάτι; Ξέρει πόσο πιάνει ο βαθμός του εφαρμοσμένου που έγραψα στατιστική, οι ασκήσεις που δίναμε και η θεωρία;

Δεν σας έδωσε κάτι φυλλάδια ο κωλοΦούλιας που τα λέει αυτά;
Ισχύει:
Για το εφαρμοσμένο-εργαστηριακό μάθημα : Ε=(0.75*Χ)+(0.25*Υ)
Χ= το γραπτό του εργαστηριακού
Υ= ο ΜΟ των εργασιών

Τελικός Βαθμός Μαθήματος : Β=(0.75*Θ )+(0.25*Ε)
Θ= ο βαθμός του γραπτού του (και καλά) θεωρητικού μέρους

Να σου πω, έμαθα ότι εχθές και σήμερα ο Φούλιας έκανε κάτι ασκήσεις στην τάξη. Ισχύει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο μαρκουλατους θα σας βαλει 4-5 ερωτησεις. ειτε μονο αντιγραφη ειτε μονο μεταγραφη ειτε μονο μεταφραση αντε να ρωτησει και τιποτα για θρεπτικα αλλα πιο σπανια.

ο μοσιαλους θα σας βαλει standar πολλαπλης επιλογης κυριως απο βακτηριακη γενετικη και απο τα κομματια με την φυλογενετικη αρχαιων και βακτηριων οπως και 2 ερωτησεις απο αυτα τα κομματια
απο βακτηριακή γενετική εννοείς μετασχηματισμό-σύζευξη κ.λ.π ε? Καλά τα κεφάλαια 12-13 δεν υπάρχουν απλώς:P
Από αντιγραφή μεταγραφή, τι τύπο ερώτησης? περιγραφή διαδικασίας π.χ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
απο βακτηριακή γενετική εννοείς μετασχηματισμό-σύζευξη κ.λ.π ε? Καλά τα κεφάλαια 12-13 δεν υπάρχουν απλώς:P
Από αντιγραφή μεταγραφή, τι τύπο ερώτησης? περιγραφή διαδικασίας π.χ?

ναι αυτα εννοω.

περιγραφη κρισεως διαφορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
δύο λέξεις χαρακτηρίζουν τη σημερινή εξέταση βιολογίας:
κινέζικο
βασανιστήριο

Συλλυπητήρια...:console:
Ελπίζω να περνάς γιατί το καλοκαίρι το διάβασμα της Βιολογίας είναι απάλευτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ρε κάνε αυτό που σου είπα.Πήγαινε δώστο και αν δεις ότι το πας για 5 κόψτο.Εγώ αυτό θα κάνω μάλλον.

Το γαμίδι το εργαστήριο δεν θέλω να το αφήσω με τίποτα.Άμα δεν το περάσω θα την σφάξω στο γόνατο την άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε κάνε αυτό που σου είπα.Πήγαινε δώστο και αν δεις ότι το πας για 5 κόψτο.Εγώ αυτό θα κάνω μάλλον.

Το γαμίδι το εργαστήριο δεν θέλω να το αφήσω με τίποτα.Άμα δεν το περάσω θα την σφάξω στο γόνατο την άλλη.
Όπως είπες όμως, το εργαστήριο μπορεί να βοηθήσει στον βαθμό..οποτε δεν είναι τόσο κακό να το έχω για Σεπτέμβρη με περισσοτερο χρόνο(ελπίζω βασικά ). Ξέρουμε αν δέχονται ρήτρα γενικά αυτοί οι 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σε κάθε εξεταστική το ίδιο πράγμα...κανένα SOS ξέρουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ωχ! Ποιος παει παλι για διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
η φυσιολογια δε διαβαζεται με τιποτααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
90 σελίδες Stryer έμαθα σήμερα, πόσο ακόμα να το κάψω, πόσο? :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
90 σελίδες Stryer έμαθα σήμερα, πόσο ακόμα να το κάψω, πόσο? :cold:

άμα έχεις πονοκέφαλο πάρε κάτι που εμποδίζει το σχηματισμό προσταγλαδινών από το αραχιδονικό :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
άμα έχεις πονοκέφαλο πάρε κάτι που εμποδίζει το σχηματισμό προσταγλαδινών από το αραχιδονικό :P:P

:|
No thanks, I'm fine.

Φυσιολογία από Guyton διαβάζεις εσύ?

Γατάααακια:whistle:

Δεν μιλάω άλλο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:|
No thanks, I'm fine.

Φυσιολογία από Guyton διαβάζεις εσύ?



Δεν μιλάω άλλο:whistle:
Ένα μωβ βιβλίο δεν είναι αυτό? Φυσιολογία ανθρώπου?
χαχα εντάξει έχω ένα μάθημα να λεω:P για φυσιολογία δεν μιλάω εγώ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
:|
No thanks, I'm fine.

Φυσιολογία από Guyton διαβάζεις εσύ

Guyton κυρίως, Ganong που μας πρότεινε η έδρα και τον πήρα από τον eudoxus +, boron για ενδοκρινικό και vander για αναπαρωγικό (από βιβλιοθήκη οι 2 τελευταίοι)

Όπως καταλαβαίνεις η ύλη μας είναι Ο,ΤΙ ΝΑ' ΝΑΙ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ένα μωβ βιβλίο δεν είναι αυτό? Φυσιολογία ανθρώπου?
χαχα εντάξει έχω ένα μάθημα να λεω:P για φυσιολογία δεν μιλάω εγώ:whistle:

Ιατρική Φυσιολογία, Guyton. Ένα κόκκινο, και δεν είναι ΒΙΒΛΙΟ, συναγωνίζεται σε μέγεθος την Βίβλο.

Guyton κυρίως, Ganong που μας πρότεινε η έδρα και τον πήρα από τον eudoxus +, boron για ενδοκρινικό και vander για αναπαρωγικό (από βιβλιοθήκη οι 2 τελευταίοι)

Όπως καταλαβαίνεις η ύλη μας είναι Ο,ΤΙ ΝΑ' ΝΑΙ. :P

Dafuq:confused:
Καλά σε πόσα εξάμηνα κάνετε φυσιολογία και σας έπεσε τόσο βαριά τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ιατρική Φυσιολογία, Guyton. Ένα κόκκινο, και δεν είναι ΒΙΒΛΙΟ, συναγωνίζεται σε μέγεθος την Βίβλο.
έχω πάρει και εγώ ένα δικό του που λέει Φυσιολογία του Ανθρώπου..και αυτό δεν το λες μικρό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top