Εξεταστική

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Ε μα πες τα ρε Θάλεια!

natasoula...

Well-known member

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

Queen of Hearts

New member

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Well-known member

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.
εμεις ξεκιναμε 4 φεβρουαριου και τελειωνουμε 15 φεβρουαριου

Νηρηίς

New member

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

PieMaker

New member

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 372 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό σε εμάς είναι ότι ενώ τελειώνουμε 1 Φλεβάρη, το εαρινο εξάμηνο αρχίζει στις 11. 10 μέρες κενό δηλαδή, ενώ πέρυσι δε μας άφησαν ούτε 2!!

Βέβαια μέχρι τις 8 έχω μια εργασία που τρέχει, οπότε δεν είναι να χαίρομαι και πολύ.

Θεμιστοπόλος

New member

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό σε εμάς είναι ότι ενώ τελειώνουμε 1 Φλεβάρη, το εαρινο εξάμηνο αρχίζει στις 11. 10 μέρες κενό δηλαδή, ενώ πέρυσι δε μας άφησαν ούτε 2!!

Βέβαια μέχρι τις 8 έχω μια εργασία που τρέχει, οπότε δεν είναι να χαίρομαι και πολύ.
Στη σχολή σου μόνο αρχίζει το εαρινό στις 11 ή γενικά; Γιατί, αν ισχύει γενικά αυτό, τότε έχουμε μόνο ένα ΣΚ ελεύθερο μετά την εξεταστική.:confused:

GeoSrch

New member

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αυριο που γραφω πρεπει να εχω μαζι μου και την δηλωση των μαθηματων???

Black_Butterfly

New member

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.
αυριο που γραφω πρεπει να εχω μαζι μου και την δηλωση των μαθηματων???
Δες στις ανακοινώσεις της σχολής σου αν αναγράφεται πουθενά. Σε μία σχολή στα Γιάννενα ζήτησαν. Αν δεν αναγράφεται, το πάσο αρκεί.

SoZi

New member

Η Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.
Τι να μαγειρέψω για να μη διαβάσω;
Μμμ
Μουσακά!
Μα δεν ξέρω να φτιάχνω!
Ωωω ας βρω μια συνταγή.
Ας βρω την πιο καλή συνταγή που υπάρχει στο ίντερνετ.
Ω ας πάω σουπερμάρκετ.
Ω ξέχασα τη λίστα με τα υλικά.
Ω ας γυρίσω σπίτι.
Ω ας τα ψωνίσω.
Ω ας προσπαθήσω να τον φτιάξω.
Ω έτοιμος!
Πήγε 12 η ώρα!
Δεν είναι ώρα για μουσακά. Θα μου κάτσει βαρύς.
Ω νιώθω κουρασμένη. Ας πάω για ύπνο.
Ω δεν διάβασα...

Νάγια Τ.

New member

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.
Κι εμείς 15 τελειώνουμε. Ούτε μία Αγ. Βαλεντίνου δεν μπορείς να χαρείς. :down:
εμεις ξεκιναμε 4 φεβρουαριου και τελειωνουμε 15 φεβρουαριου

Εγω που τελειωνω 11/3 και χανω βαλεντινους ,καρναβαλια κτλ τι bonus έχω?:(

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
22 ξεκινάω, ω ρε κλάμα

lowbaper92

Well-known member

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.
Τι να μαγειρέψω για να μη διαβάσω;
Μμμ
Μουσακά!
Μα δεν ξέρω να φτιάχνω!
Ωωω ας βρω μια συνταγή.
Ας βρω την πιο καλή συνταγή που υπάρχει στο ίντερνετ.
Ω ας πάω σουπερμάρκετ.
Ω ξέχασα τη λίστα με τα υλικά.
Ω ας γυρίσω σπίτι.
Ω ας τα ψωνίσω.
Ω ας προσπαθήσω να τον φτιάξω.
Ω έτοιμος!
Πήγε 12 η ώρα!
Δεν είναι ώρα για μουσακά. Θα μου κάτσει βαρύς.
Ω νιώθω κουρασμένη. Ας πάω για ύπνο.
Ω δεν διάβασα...
...

Ωωω κοίτα μια χελώνα που έρχεται απ' το Τόκιο!

Ω τι είναι αυτό που κουβαλάει?

Ωωχ το πτυχίο μου...

SW-Estel

New member

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

New member

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.
σήμερα πρώτο μάθημα...sad sad sad...υπεραγχωμένη!!! Και όχι τίποτα άλλο αλλά ήταν το μοναδικό μάθημα που διάβαζα σ όλο το εξάμηνο, και τι κατάλαβα; έχασα ένα ολόκληρο θέμα τριών μονάδων και ποιος Θεός ξέρει τι άλλα λάθη έχω κάνει.....γαμωτο αυτό το παλιοάγχος μου πότε επιτέλους θα το αποβάλλω;;;;;;;;;;;;;;Ι feel so confused!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

thanosnt

New member

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 341 μηνύματα.
24/1 δινω το πρωτο μαθημα γενικη φυσικη κ αυτο που εχω διαβαει περισσοτερο αντε να δουμε να το περασω θελω απλως...δεν θελω βαθμους απο τωρα ας τα περναω κ βλεπουμε...τι ν κανουμε το φυσικο θελει υπομονη και επιμονη...

OoOkoβοldOoO

New member

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.
24/1 δινω το πρωτο μαθημα γενικη φυσικη κ αυτο που εχω διαβαει περισσοτερο αντε να δουμε να το περασω θελω απλως...δεν θελω βαθμους απο τωρα ας τα περναω κ βλεπουμε...τι ν κανουμε το φυσικο θελει υπομονη και επιμονη...
Μα πόσο δίκιο μπορεί να έχεις!!!Μόνο υπομονή και επιμονή; Και γερά νεύρα, και όχι άλλο άγχος και ηρεμία!! Κι εγώ σ αυτό το μάθημα που δίναμε σήμερα-εργαστηριακό υποτίθεται πως διάβαζα συνέχεια σ όλο το εξάμηνο και την έκανα την πατάτα μου από άγχος και μόνο. Δηλαδή στα υπόλοιπα τι; Θάλεια να ρωτήσω κάτι; Ξέρει πόσο πιάνει ο βαθμός του εφαρμοσμένου που έγραψα στατιστική, οι ασκήσεις που δίναμε και η θεωρία;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια