Εξεταστική

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δεν μας βάζουν όλους τους εξεταζόμενους στην ίδια αίθουσα; :o

πώς να χωρέσουμε :P ?
σειρά παρά σειρά και θέση-κενό-θέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
πώς να χωρέσουμε :P ?
σειρά παρά σειρά και θέση-κενό-θέση!

Αχα κατάλαβα. Μάλιστα, μάλιστα. Αύριο το πρώτο μάθημα. Ήρθε η μέρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αχα κατάλαβα. Μάλιστα, μάλιστα. Αύριο το πρώτο μάθημα. Ήρθε η μέρα. :/:

άντε καλή τύχη :P τι ώρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ε μη το λέτε. Μέχρι την εξεταστική του Σεπτεμβρίου γράφαμε με δικές μας, επομένως καλού κακού πάρε μαζί σου κόλλες αναφοράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
άντε καλή τύχη :P τι ώρα ?

Στις 9 το πρωί. Αλλά είναι και το μπέρδεμα με τα λεωφορεία για την πανεπιστημιούπολη, δεν σταματούν στην μια στάση, καθυστερούν να έρθουν, όλα τέλεια δηλαδή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria67

Νεοφερμένος

Η maria67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!κανενας απο Βιολογικο Θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αύριο το πρωί ξεκιναω κι εγώ με "Διδακτική Μεθοδολογία III: Κατ´ οίκον εργασίες". Είναι εύκολο και τη διδακτική την έχω σκισει τόσα χρόνια, οπότε ελπίζω να το περάσω και με βαθμό.

Για τα υπόλοιπα... έχει ο Θεός:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αύριο το πρωί ξεκιναω κι εγώ με "Διδακτική Μεθοδολογία III: Κατ´ οίκον εργασίες". Είναι εύκολο και τη διδακτική την έχω σκισει τόσα χρόνια, οπότε ελπίζω να το περάσω και με βαθμό.

Για τα υπόλοιπα... έχει ο Θεός:P.
10αρι θέλω ε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Τη Δευτέρα 21/1 ξεκινάω με το μάθημα της Αρχαιολογίας (Α' εξαμήνου). Όποιος έχει περάσει από αυτή τη «δοκιμασία» ας με βοηθήσει... Ποιο είναι το ύφος των ερωτήσεων, πόσες ερωτήσεις βάζουν, πώς πρέπει να είναι το ύφος των απαντήσεων... γιατί φυσικά δεν μαθαίνεται απ' έξω ένα βιβλίο 800 σελίδων.
Επίσης δίνω και ένα μάθημα Ιστορίας προφορικά. Μπαίνει ένας - ένας μέσα στο γραφείο του καθηγητή; Πόση ώρα κρατάει αυτό το «μαρτύριο»; Γίνεται σε στυλ διαλόγου; Σε πόσα λεπτά μέσα πρέπει να απαντήσεις;
Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου είναι πολύ χρήσιμη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Τη Δευτέρα 21/1 ξεκινάω με το μάθημα της Αρχαιολογίας (Α' εξαμήνου). Όποιος έχει περάσει από αυτή τη «δοκιμασία» ας με βοηθήσει... Ποιο είναι το ύφος των ερωτήσεων, πόσες ερωτήσεις βάζουν, πώς πρέπει να είναι το ύφος των απαντήσεων... γιατί φυσικά δεν μαθαίνεται απ' έξω ένα βιβλίο 800 σελίδων.
Επίσης δίνω και ένα μάθημα Ιστορίας προφορικά. Μπαίνει ένας - ένας μέσα στο γραφείο του καθηγητή; Πόση ώρα κρατάει αυτό το «μαρτύριο»; Γίνεται σε στυλ διαλόγου; Σε πόσα λεπτά μέσα πρέπει να απαντήσεις;
Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου είναι πολύ χρήσιμη...;)

Σχετικα με το πρωτο σκελος της ερωτησης σου, θελω να σου πω οτι οι ερωτησεις στις οποιες πρεπει να απαντησουμε ειναι τις περισσοτερες φορες πολυ ξεκαθαρες. Δηλαδη αμα εχεις διαβασει δεν θα κουραστεις και πολυ για να σκεφτεις τι πρεπει να γραψεις. Συνηθως και υπο νορμαλ συνθηκες βαζουν 2 με 3. Βεβαια εγω ειχα πεσει και σε μια ηλιθια η οποια δεν θυμαμαι πρεπει να μας ειχε βαλει 5 τις οποιες επρεπε να απαντησουμε μεσα σε 2 ωρες. Μιλαμε για τρελα πραγματα. Εγω παντα οταν γραφω απο την αγωνια μου δεν προλαβαινω να κοιταξω πως τα γραφω. Το μονο που κανω ειναι τα χωριζω σε παραγραφους, μετα αμα μου μενει χρονος τα ξανα ριχνω αλλη μια ματια, να δω αν δεν μου "καθεται" κατι καλα στο ματι. Η προτεραιοτητα σου παντως πρεπει να ειναι να απαντησεις στις ερωτησεις και μετα αμα σου μεινει χρονος τα σουλουπωνεις και λιγο.
Τωρα οσον αφορα την προφορικη εξεταση εκει θα εχεις πιο πολυ αγχος, αλλα ολο το θεμα ειναι μεχρι να μπεις μεσα στο γραφειο του καθηγητη που θα σε εξετασει. Αμα και παλι εχεις διαβασει καλα, θα εχεις λιγο αγχος, αλλα καμια σχεση με το αγχος που ειχες πριν μπεις μεσα. Αμα κιολας απαντησεις σωστα στην πρωτη ερωτηση, η τουλαχιστον ικανοπιητικα τοτε θα σου φυγει τελειως. Συνηθως στα προφορικα κανουν 1 με 2 ερωτησεις, εξαρταται και απο τον καθηγητη. Αν ο καθηγητης βλεπει οτι εχει στρες και θελει να σε βοηθησει λιγο παραπανω, τοτε μπορει να σου κανει και καμμια ακομα. It's up to him. Οσες φορες εχω εξεταστει εγω σε προφορικα συνηθως βαζουν καπουν 4 με 5 ατομα, εχω τυχει ομως και με 6. Σπανια να μπαινει ενας-ενας.

Υ.Γ: πιστευω οτι θα σου αρεσουν πιο πολυ τα προφορικα απ'οτι τα γραπτα. Με εμενα ετσι εγινε παντως, ολα στο μυαλο ειναι αμα καταφερεις και το ελεγξεις, αποβαλλεις τα παντα..!!

Καλη επιτυχια...!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Πάει το 1 από τα 6. :)
Έτοιμος να πεθάνω στον ύπνο από την κούραση και την αϋπνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάει το 1 από τα 6. :)
Έτοιμος να πεθάνω στον ύπνο από την κούραση και την αϋπνία!
συμπάσχω :P
:) Πώς τα πήγες;

Πάει και το δεύτερο :D Μετά όμως έρχεται... βιολογία... :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
συμπάσχω :P
:) Πώς τα πήγες;

Πάει και το δεύτερο :D Μετά όμως έρχεται... βιολογία... :worry::worry::worry:

Είμαι ευχαριστημένος, αλλά κρατώ μικρό καλάθι, γιατί είναι η πρώτη μου εμπειρία.:)

Καλή ξεκούραση και σε εσένα, τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το γραπτό μου αξίζει για 10 και ούτε δέκατο λιγότερο. Εχω κάνει και μια εργασία που μου δίνει πριμ 2,5 μονάδων, οπότε με οτιδήποτε λιγότερο δε θα 'μαι ευχαριστημένος.

Μένουν αλλά 3 μαθήματα και 2 εργασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι πολυ στεναχωρημενος σημερα...!! δεν ξερω αν τα πηγα καλα...ειμαι πολυ μπερδεμενος.....!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι πολυ στεναχωρημενος σημερα...!! δεν ξερω αν τα πηγα καλα...ειμαι πολυ μπερδεμενος.....!!:(

Και τι κάθεσαι και σκας;;
Και η αποτυχία μέσα στο προγραμμα είναι. Οσο υπάρχει η εξεταστική του Σεπτέμβρη μη φοβάσαι τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πάει το πρώτο. Ποιός κάθεται να δώσει τα υπόλοιπα 5;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
διαβάζω με το ζόρι.
βαριέμαι.
:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Και τι κάθεσαι και σκας;;
Και η αποτυχία μέσα στο προγραμμα είναι. Οσο υπάρχει η εξεταστική του Σεπτέμβρη μη φοβάσαι τίποτα!
η εξεταστικη για σεμιναριο ηταν, γι'αυτο σκαω περισσοτερο...!! Εριξα τοση δουλεια για αυτο το σεμιναριο και μου φαινεται πως θα παει στα σκουπιδια....
σε ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top