Εξεταστική

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν ξεκινήσατε πιο νωρίς απ' όλους.
14/1-15/2 η δική μου εξεταστική. :)

Κι εμείς 15 τελειώνουμε. Ούτε μία Αγ. Βαλεντίνου δεν μπορείς να χαρείς. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε μα πες τα ρε Θάλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εμείς 15 τελειώνουμε. Ούτε μία Αγ. Βαλεντίνου δεν μπορείς να χαρείς. :down:
Πολύ σωστό!!:(:mad: (εγώ βέβαια θα 'χω τελειώσει τότε,αλλά μόνο εγώ...Οπότε τι να το κάνεις...:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Το πιστεύω ότι ξεκινήσαμε πιο νωρίς απ' όλους...15/1 και τελειώνουμε 1η Φλεβάρη..

και εμείς ακριβώς το ίδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εμεις ξεκιναμε 4 φεβρουαριου και τελειωνουμε 15 φεβρουαριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πολύ σωστό!!:(:mad: (εγώ βέβαια θα 'χω τελειώσει τότε,αλλά μόνο εγώ...Οπότε τι να το κάνεις...:/:)
Εμείς θα γράφουμε, ενώ εσύ θα έχεις τελειώσει.:P Εμείς τελειώνουμε στις 8/2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό σε εμάς είναι ότι ενώ τελειώνουμε 1 Φλεβάρη, το εαρινο εξάμηνο αρχίζει στις 11. 10 μέρες κενό δηλαδή, ενώ πέρυσι δε μας άφησαν ούτε 2!!

Βέβαια μέχρι τις 8 έχω μια εργασία που τρέχει, οπότε δεν είναι να χαίρομαι και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Το συγκλονιστικό σε εμάς είναι ότι ενώ τελειώνουμε 1 Φλεβάρη, το εαρινο εξάμηνο αρχίζει στις 11. 10 μέρες κενό δηλαδή, ενώ πέρυσι δε μας άφησαν ούτε 2!!

Βέβαια μέχρι τις 8 έχω μια εργασία που τρέχει, οπότε δεν είναι να χαίρομαι και πολύ.
Στη σχολή σου μόνο αρχίζει το εαρινό στις 11 ή γενικά; Γιατί, αν ισχύει γενικά αυτό, τότε έχουμε μόνο ένα ΣΚ ελεύθερο μετά την εξεταστική.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αυριο που γραφω πρεπει να εχω μαζι μου και την δηλωση των μαθηματων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
αυριο που γραφω πρεπει να εχω μαζι μου και την δηλωση των μαθηματων???

Όχι, πάσο και ταυτότητα συνήθως ζητάνε μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
αυριο που γραφω πρεπει να εχω μαζι μου και την δηλωση των μαθηματων???

Δες στις ανακοινώσεις της σχολής σου αν αναγράφεται πουθενά. Σε μία σχολή στα Γιάννενα ζήτησαν. Αν δεν αναγράφεται, το πάσο αρκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι να μαγειρέψω για να μη διαβάσω;
Μμμ
Μουσακά!
Μα δεν ξέρω να φτιάχνω!
Ωωω ας βρω μια συνταγή.
Ας βρω την πιο καλή συνταγή που υπάρχει στο ίντερνετ.
Ω ας πάω σουπερμάρκετ.
Ω ξέχασα τη λίστα με τα υλικά.
Ω ας γυρίσω σπίτι.
Ω ας τα ψωνίσω.
Ω ας προσπαθήσω να τον φτιάξω.
Ω έτοιμος!
Πήγε 12 η ώρα!
Δεν είναι ώρα για μουσακά. Θα μου κάτσει βαρύς.
Ω νιώθω κουρασμένη. Ας πάω για ύπνο.
Ω δεν διάβασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κι εμείς 15 τελειώνουμε. Ούτε μία Αγ. Βαλεντίνου δεν μπορείς να χαρείς. :down:

εμεις ξεκιναμε 4 φεβρουαριου και τελειωνουμε 15 φεβρουαριου

Το συγκλονιστικό σε εμάς είναι ότι ενώ τελειώνουμε 1 Φλεβάρη, το εαρινο εξάμηνο αρχίζει στις 11. 10 μέρες κενό δηλαδή, ενώ πέρυσι δε μας άφησαν ούτε 2!!

Βέβαια μέχρι τις 8 έχω μια εργασία που τρέχει, οπότε δεν είναι να χαίρομαι και πολύ.

Εγω που τελειωνω 11/3 και χανω βαλεντινους ,καρναβαλια κτλ τι bonus έχω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
22 ξεκινάω, ω ρε κλάμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τι να μαγειρέψω για να μη διαβάσω;
Μμμ
Μουσακά!
Μα δεν ξέρω να φτιάχνω!
Ωωω ας βρω μια συνταγή.
Ας βρω την πιο καλή συνταγή που υπάρχει στο ίντερνετ.
Ω ας πάω σουπερμάρκετ.
Ω ξέχασα τη λίστα με τα υλικά.
Ω ας γυρίσω σπίτι.
Ω ας τα ψωνίσω.
Ω ας προσπαθήσω να τον φτιάξω.
Ω έτοιμος!
Πήγε 12 η ώρα!
Δεν είναι ώρα για μουσακά. Θα μου κάτσει βαρύς.
Ω νιώθω κουρασμένη. Ας πάω για ύπνο.
Ω δεν διάβασα...
...

Ωωω κοίτα μια χελώνα που έρχεται απ' το Τόκιο!

Ω τι είναι αυτό που κουβαλάει?

Ωωχ το πτυχίο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στη σχολή σου μόνο αρχίζει το εαρινό στις 11 ή γενικά; Γιατί, αν ισχύει γενικά αυτό, τότε έχουμε μόνο ένα ΣΚ ελεύθερο μετά την εξεταστική.:confused:
Κι εμείς τελειώνουμε στη 1 και ξεκινάμε στις 11...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
σήμερα πρώτο μάθημα...sad sad sad...υπεραγχωμένη!!! Και όχι τίποτα άλλο αλλά ήταν το μοναδικό μάθημα που διάβαζα σ όλο το εξάμηνο, και τι κατάλαβα; έχασα ένα ολόκληρο θέμα τριών μονάδων και ποιος Θεός ξέρει τι άλλα λάθη έχω κάνει.....γαμωτο αυτό το παλιοάγχος μου πότε επιτέλους θα το αποβάλλω;;;;;;;;;;;;;;Ι feel so confused!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
24/1 δινω το πρωτο μαθημα γενικη φυσικη κ αυτο που εχω διαβαει περισσοτερο αντε να δουμε να το περασω θελω απλως...δεν θελω βαθμους απο τωρα ας τα περναω κ βλεπουμε...τι ν κανουμε το φυσικο θελει υπομονη και επιμονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν η ύλη ήταν το 12 κεφάλαιο, θα ήταν φυσιολογική ύλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
24/1 δινω το πρωτο μαθημα γενικη φυσικη κ αυτο που εχω διαβαει περισσοτερο αντε να δουμε να το περασω θελω απλως...δεν θελω βαθμους απο τωρα ας τα περναω κ βλεπουμε...τι ν κανουμε το φυσικο θελει υπομονη και επιμονη...

Μα πόσο δίκιο μπορεί να έχεις!!!Μόνο υπομονή και επιμονή; Και γερά νεύρα, και όχι άλλο άγχος και ηρεμία!! Κι εγώ σ αυτό το μάθημα που δίναμε σήμερα-εργαστηριακό υποτίθεται πως διάβαζα συνέχεια σ όλο το εξάμηνο και την έκανα την πατάτα μου από άγχος και μόνο. Δηλαδή στα υπόλοιπα τι; Θάλεια να ρωτήσω κάτι; Ξέρει πόσο πιάνει ο βαθμός του εφαρμοσμένου που έγραψα στατιστική, οι ασκήσεις που δίναμε και η θεωρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top