Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εγω περιμεεεεενω ακομα το φροοοοντ.. -.- ! πωωωωωωωωωωωωωωωωω........! θα σκααασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δε γ@@@@ται!!ότι θέλει ας γίνει..δε μπορώ άλλο να αγωνιώ για το κ@@@ecpe.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navyseal_

Νεοφερμένος

Ο Navyseal_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας, ειμαι ενας απο τους πικραμενους-υποψηφιους που κοπηκαν στις εξετασεις μαιου... θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας παλαιοτερα εκανε αναβαθμολογηση κ επιασε δλδ πηρε μεγαλυτερο βαθμο κ περασε... σκεφτομαι να το κανω στην εκθεση γτ αν μ βαλουν εστω 1 low pass θα περασω.. αν κ η μανα μ μ λεει οτι αν βαλουν μεγαλυτερο βαθμο θα χασουν το κυρος τους κλπ... παρακαλω να μ απαντησει οποιος γνωριζει ή εχει κανει αναβαθμολογηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πολύ μικρό το ποσοστό επιτυχίας, φέτος:eek: Στο φροντιστήριό μου, μόνο 6/28 πέρασαν, μεταξύ αυτών κι εγώ:)

GCVR: Pass
Listening: Pass
Speaking: Pass
Writing: Pass

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valentina_p

Νεοφερμένος

Η valentina_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους σας!
Σε όσους πέρασαν και σε όσους όχι...είναι πολύ δύσκολο να μπαίνετε σε τέτοιες διαδικασίες από τόσο μικροί, οπότε και μόνο που τα βγάλατε πέρα, αξίζετε όλοι συγχαρητήρια!!!:)
Τουλάχιστον να φύγει αυτό το άγχος, να κάνετε όλοι μαζί ένα μεγάλο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΦ μπας κ φύγει κ το νέφος απ'την Αθήνα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα! Συγχαρητήρια για τους επιτυχόντες. Για τα παιδιά που δεν τα κατάφεραν ας ξαναπροσπαθήσουν με πείσμα και θετική ενέργεια. Κάποια στιγμή η ατυχία θα σταματήσει. Στατιστικά από τα δικά μου παιδιά 4 στους 6. Οι δύο που δεν το πήραν κόπηκαν με fail στο listening. Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι. Όσοι δεν τα έχετε μάθει να προσπαθήσετε να βρείτε τους καθηγητές σας. Είναι υποχρέωση τους να σας ενημερώσουν όσο το δυνατόν πιο σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μόλις με πηραν απο το φροντηστηριο... ΠΕΡΑΣΑ!!!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αν εχεις 2 BF και τ αλλα PASS κόβεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρήνη

Νεοφερμένος

Η Μαρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επιτέλους με πήραν και μένα από το φροντιστήριο μου, παρόλο που ένας συμμαθητής μου με είχε ενημερώσει πιο πριν (να είναι καλά!!!!!!!).
:DΤο πέρασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D
Συγχαρητήρια αξίζουν σε επιτυχόντες και μη!!!! Η προσπάθεια που απαιτεί αυτό το πτυχίο δεν είναι μικρό πράγμα! Μην ξεχνάμε οτι είναι Proficiency!
Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑΑΑ!!! :) Συγχαρητήρια και σε όλα τα παιδιά που το πέρασαν!!! Δεν έχω μάθει ακόμα λεπτομέριες και ποσοστά, μόλις μάθω θα σας πω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

tzakos

Νεοφερμένος

Ο tzakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια, καταρχας, ενα μεγαλο μπραβο σε επιτυχοντες και αποτυχωντες για την προσπαθεια...Εγω μαλλον (ετσι οπως το γραφω) δεν αξιζω τα συγχαρητηρια και αυτο γιατι η καθηγητρια μου λειπει διακοπες και εχει κλειστο το κινητο της. Τωρα τι γίνεται;; Ποτε θα μπορεσω να μαθω μονος μου το αποτελεσμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickbeam

Νεοφερμένος

Ο nickbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν εχεις 2 BF και τ αλλα PASS κόβεσαι?

Απ' όσο θυμάμε από τη καθηγήτρια μου, με ένα BF και τα υπόλοιπα ακόμη και LP περνάς το ECPE. Το ίδιο μου είχε συμβεί σε μένα προσωπικά όταν έδωσα πριν από 6 χρόνια το ΕCCE που είχα 1 BF και όλα τα υπόλοιπα με LP και P. Συνεπως με 2 BF κοβεσαι.

By the way, καλα αποτελέσματα σε όλους και συγχαρητήρια στους επιτυχόντες. Και σε όσους κόπηκαν, μη το βάζετε κάτω, δώστε μια ακόμη ευκαιρία στον εαυτό σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

l33tkostas

Νεοφερμένος

Ο l33tkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GCRV: P
WRI: LP

at last είμαι free :D

Συγχαρητήρια σε όσους το περάσαμε
Όσοι κόπηκαν καλή δύναμη για τη συνέχεια :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ισως δεν αξιζει να στενοχωριεσαι για ενα πτυχιο που το περνει καποιος χωρις να το αξιζει και καποιος που το αξιζει κοβεται.Εγω με τρια καθαρα pass κοπηκα στο listening και καποιος με τεσσερα lp το πηρε.Ασε που πλεον οταν το παιρνουν τοσοι πολλοι χανει την αξια του.Τελος για μενα τα αγγλικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
hurrey!!! το πήρα και αυτό :D

ORAL: Pass
LST: High Pass
GCVR: High Pass
WRI: Pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Είχε αναφερθεί κάποια στιγμή ότι θα μπορούμε να βλέπουμε ακριβές ποσοστό για το πώς τα πήγαμε? (Αν δεν κάνω λάθος σε listening και GCVR) Πώς το βλέπουμε αυτό?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickbeam

Νεοφερμένος

Ο nickbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ισως δεν αξιζει να στενοχωριεσαι για ενα πτυχιο που το περνει καποιος χωρις να το αξιζει και καποιος που το αξιζει κοβεται.Εγω με τρια καθαρα pass κοπηκα στο listening και καποιος με τεσσερα lp το πηρε.Ασε που πλεον οταν το παιρνουν τοσοι πολλοι χανει την αξια του.Τελος για μενα τα αγγλικα...

Φίλε μου θα συμφωνήσω, να υποθέσω ότι είχες προβλήματα με το ακουστικό κομμάτι και με την ηχητική της όλης διαδικασίας? Αν και έδωσα στο hyatt στη Θεσσαλονίκη με φοβερή ακουστική ο χώρος, τα άτομα της hau έκαναν αρκετά τεστάκια και μας ρωτούσαν εάν ακούγεται καλά ο ήχος. Αν και πληροφορήθηκα από το φροντιστήριο ότι το πέρασα το ECPE σήμερα, θα σου έλεγα να μην παρατήσεις τη προσπάθεια αν το χρειάζεσαι το πτυχίο αγγλικών για εργασία στην Ελλάδα. Προσωπικά πιστεύω ότι το ECPE είναι ένα "βολικό" πτυχίο λόγο της δομής και των σύντομων εξετάσεών του. Τώρα αν θέλουμε να "μετρήσουμε" το πόσο καλά ξέρει κάποιος αγγλικά τότε ας δούμε τα IELTS του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως υπαρχουν και πιο βατα τεστ απο το HAU απο αποψη φορματ.Οταν το ECPE εχει 65% ενω αλλα 50% ειναι προφανες τι ειναι πιο ευκολο.
Κατα τα αλλα και παλι συγχαρητηρια.Οι ECCEαδες που λαβατε τα statements of results για πειτε τι ποσοστο στα 1000 ειχατε;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
πέρασαααααααα!!!!!!!!!! τι ωραίααα!! χεχε! :clapup:συγχαρητήρια σε όσους το πήραν!! :thumbsup:
πάει κι αυτό το πήραμε!!!!!!!!!!! πάμε γι άλλα τώρα :) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top