Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Καλά είναι της Viginia Evans. Είναι 3 βιβλία, από 10 practice tests το καθένα και πίσω έχει και το λεξιλόγιο. Οι λύσεις είναι σε ξεχωριστό βιβλιαράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Και εγω ξαναδίνω...κόπηκα στο κωλοlistening γαμω την ατυχία μου...να δω τώρα τι θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Και εγω ξαναδίνω...κόπηκα στο κωλοlistening γαμω την ατυχία μου...να δω τώρα τι θα κάνω...
και εγω κοπηκα στο λισενινκ με 58% αλλα δεν ακουοταν καλα η κασεττα και υπηρχαν και πανω απο το κεφαλι μου και κατι εκνευριστικα φωτα.....αποφασισα λοιπον να συχεχισω για προφισιεν καθως χρειαζεται και για την σχολη μου και να δωσω το λοουερ οποτε εγω θελησω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
και εγω κοπηκα στο λισενινκ με 58% αλλα δεν ακουοταν καλα η κασεττα και υπηρχαν και πανω απο το κεφαλι μου και κατι εκνευριστικα φωτα.....αποφασισα λοιπον να συχεχισω για προφισιεν καθως χρειαζεται και για την σχολη μου και να δωσω το λοουερ οποτε εγω θελησω:D




Δεν θα το σχολιάσω.....απορώ γιατι πετάγεσαι και λες βλακειες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Οι εξετάσεις τέλειωσαν , τα αποτελέσματα βγήκαν και το παρόν θέμα κλειδώνεται.
Για τις εξετάσεις Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 πατήστε εδώ: https://ischool.e-steki.gr/εξετάσεις/εξετάσεις-michigan-ecce-ecpe-νοέμβριος-δεκέμβριος-2011-a-86151/ .

:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top