Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
δεν υπαρχει πιο ευκολο πτυχιο απο το ecpe...αρκει να εισαι καλος στο listening.ολα τα αλλα παλευονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
το ακουστικο ηταν δυσκολο αυτη την εξεταστικη
την επομενη μπορει να φανει δυσκολο αλλο κομματι
εναλλασαονται λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoman13

Νεοφερμένος

Ο yoman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Γράφω και εγώ τα δικά μου αναλυτικά αποτελέσματα:

listening: 720/1000 δηλαδή 36/50
και GCVR: 755/1000 δηλαδή 91/120
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angeliki1981

Νεοφερμένος

Η angeliki1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά, καλησπέρα!
Σας παρακολουθώ από πέρυσι που έδινα (ως μεμονωμένη το πρωί) και απέτυχα
μέχρι και σήμερα που πέτυχα στις εξετάσεις (ως μεμονωμένη, μεσημέρι έδινα) και ησύχασα.
Έχω πολλά να γράψω αλλά θα τονίσω 2 πράγματα:
1. Γενικά στη ζωή σας μη θυματοποιείστε, εκτός αν σας βολεύει και δε σας ενδιαφέρει η προσωπική σας εξέλιξη.
Αν είχα το ίδιο σκεπτικό (η χαζο-Ένωση που ήθελε να με σαμποτάρει και να μου πάρει τα λεφτά και δε μου έδωσε τα Pass μου, κλπ-κλπ να τελειώνω με την "υποχρέωση") δε θα βελτιωνόμουν, με συνέπεια να μην πετύχω ούτε τη 2η φορά!
Πάντα να βλέπετε τα δικά σας σφάλματα ώστε να πετυχαίνετε τους όποιους στόχους σας.
Άλλωστε, δεν έπεσε ποτέ κανείς από τα σύννεφα μαθαίνοντας τα αποτελέσματα ειδικά στο Listening,
εφόσον ευθύς εξ'αρχής ξέρει πως τα πήγε (ή ακούς και καταλαβαίνεις ή δεν ακούς, δεν έχει μέση οδό...)
ΚΑΙ
2. Σας παρακαλώ μην βρίζετε την Ένωση, το πιστοποιητικό μου και κατ'επέκταση την προσπάθειά μου...χα χα χα!
Αστειεύομαι, δεν το πήρα προσωπικά, απλά δεν μου αρέσει η ισοπέδωση των πάντων.
Αφήστε την εύκολη σκέψη και το βόλεμα αν είστε έξυπνα παιδιά.
Και μην τρελαίνεστε! Δε χάθηκε ο κόσμος αν το πάρετε με την 2η, με την 3η, κλπ φορά.

Αυτά, φιλικά, να μην παρεξηγηθώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
να και τα δικα μου αποτελεσματα (εστω και καθυστερημενα :P )
listening 830
gcvr 730
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulagara

Νεοφερμένος

Η roulagara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, θέλω να μου πείτε την γνώμη σας για το MSU αξίζει; Σκέφτομαι να δώσω αυτό και το ECPE πάλι....έχω βαρεθεί με τα αγγλικά πια...δε θα πάω φροντιστήριο θα διαβάζω μόνη μου έχετε να μου προτείνετε βιβλία κανένα καλό για listening εκεί κόπηκα...ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ας πω και γω τα δικα μου ,εδινα ecpe
Examination result: PASS
speaking: P
writing: LP
listening: HP 890/1000
GCVR: HP 875/1000
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eμενα γιατι δεν λεει ποσα επιασα?
Λεει τα LP κλπ αλλα δεν λεει ποσα στα 1000.Ζηλευω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τι θα γινει με τα αποτελεσματα.Εχουν περασει τρεις βδομαδες και δεν τα εχουν στειλει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καπου στα ΕΛΤΑ θα χαθηκαν μαλλον,διοτι δεν μπορει η ενωση να στειλε μονο τα μισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AL7

Νεοφερμένος

Ο AL7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πότε θα είναι διαθέσιμα τα επίσημα πιστοποιητικά?

Θα βγάλει ανακοίνωση η HAU για την παραλαβή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μεσα στον Οκτωβρη θα ναι διαθεσιμα,οπως καθε χρονο.Θα ενημερωσει βεβαια και τους αμεσα ενδιαφερομενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τι θα γινει με τα αποτελεσματα.Εχουν περασει τρεις βδομαδες και δεν τα εχουν στειλει ακομα
Μαλλον σε οσους περασαν τα στειλαν πρωτα..Εγω ομως θελω να ξερω το σκορ μου για να δω τι θα κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμείς πότε στέλνουμε την εξουσιοδότηση στα γραφεία τους για παραλαβή; Τώρα ή όταν μας ειδοποιήσουν;Καλέ πείτε, ξαναρώτησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το ιδιο κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, teol20 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanne96k

Νεοφερμένος

Η Joanne96k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μαλλον σε οσους περασαν τα στειλαν πρωτα..Εγω ομως θελω να ξερω το σκορ μου για να δω τι θα κανω..

δεν νομιζω...εγω δεν περασα και μου τα εστειλαν περιπου μια εβδομαδα μετα απο τη μερα που βγηκαν τα αποτελεσματα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AL7

Νεοφερμένος

Ο AL7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μεσα στον Οκτωβρη θα ναι διαθεσιμα,οπως καθε χρονο.Θα ενημερωσει βεβαια και τους αμεσα ενδιαφερομενους.

Thanks man!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_96

Νεοφερμένος

Ο giannis_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι έχει γίνει με αυτό το statement of results ; Ακόμα να μου το στείλουν!!! Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολας1987

Νεοφερμένος

Ο Νικολας1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Michigan-μια καλοστημένη απάτη!!!!!!!!!Είναι στημένα τα αποτελέσματα δίνετε πολύ καλύτερα city and guilds!Αναγνωρίζονται σχεδόν σε όλα τα Πανεπιστήμια τις Ευρώπης....όσο για το ECPE χεσμένο το εχουν πραγματικά!Μην πετάτε τα "λεφτουδάκια" σας στη hau,ειναι κρίμα!Φορέας που δεν δημοσιεύει τα θέματά του στο κοινό...καταλαβαίνετε!!!!!!!!!!!! Τ h i n k better before you p a y !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top