Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ρε παιδιά, αφού λέει ότι τα κέντρα γλωσσών(=φροντιστήρια(?) ) και οι μεμονωμένοι υποψήφιοι τα μαθαίνουν από εδω: https://orfeas.hau.gr/
α) γιατί δεν έχει κάποιο πεδίο για individuals, αλλά μόνο για σχολεία?
β) ποιοι άλλοι μένουν που θα το μάθουν στις 27?
γ) εγώ μπαίνω εδώ https://results.hau.gr/? και μου λεει Results are not available yet\
τι παίζει?? ξέρει κανεις? από που μπορώ να μάθω τα αποτελεσματα μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kongel96

Νεοφερμένος

Ο kongel96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ TO ECPE.:):):):):):):):):) ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ρε παιδιά, αφού λέει ότι τα κέντρα γλωσσών(=φροντιστήρια(?) ) και οι μεμονωμένοι υποψήφιοι τα μαθαίνουν από εδω: https://orfeas.hau.gr/
α) γιατί δεν έχει κάποιο πεδίο για individuals, αλλά μόνο για σχολεία?
β) ποιοι άλλοι μένουν που θα το μάθουν στις 27?
γ) εγώ μπαίνω εδώ https://results.hau.gr/? και μου λεει Results are not available yet\
τι παίζει?? ξέρει κανεις? από που μπορώ να μάθω τα αποτελεσματα μου???
α.) Οι μεμονωμένοι μπαίνουν εδώ, για να μάθουν τα αποτελέσματά τους.
β.) Το σύνολο των υποψηφίων, είτε μεμονωμένοι, είτε μέσω φροντιστηρίου, θα έχουν πρόσβαση στα αποτελέσματά τους, μέσω του https://results.hau.gr.
γ.) Προφανώς, δεν είσαι μεμονωμένος υποψήφιος. Αν είσαι, μάλλον ο καθηγητής/η καθηγήτριά σου θα σε έβαλε σε "group" μαθητών. Οπότε, επικοινώνησε μαζί του/της για να μάθεις τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
σημερα με πηρε τηλεφωνο η καθηγητρια μου και μου ειπε οτι περασα :) συγχαρητηρια σε οσους περασαν, αλλα και οσοι απετυχαν δεν πειραζει! θελω να δω αναλυτικα τους βαθμους μου, αλλα μολις βαζω κωδικο και ημερομηνια γεννησης λεει Results are not available yet. ποτε προκειται να ειναι διαθεσιμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Την Παρασκευή(κι εγώ αυτό περιμένω).
Όσοι έχετε δει ήδη τους βαθμούς σας βάλτε τους, αν θέλετε, να δούμε πως τα πήγαμε στα διάφορα παρτς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bezbozny

Νεοφερμένος

Ο Bezbozny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πέρασα κι εγώ. Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και καλή επιτυχία σε όσους κόπηκαν για την επόμενη φορά.
Τα αποτελέσματα μου, όπως ζήτησε ο φίλος παραπάνω (ήμουν λίγο γκαντέμης στην έκθεση...):
Examination: ECPE NOVEMBER 2011
Final: P
ORAL: HP
LST: HP
LST Score: 955
GCRV: HP
GCRV Score: 1000
WRI: P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Η φίλη.:)

Είχες τρία HP και έχεις γενικόπ P? Δε θα πρεπε να έχεις HP?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bezbozny

Νεοφερμένος

Ο Bezbozny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Φαντάζομαι αν έχεις παντού ΗΡ παίρνεις και τελικό ΗΡ, διαφορετικά Ρ. Αλλά πραγματικά δε γνωρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
οκ συγχαρητήρια όπως και να χει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πέρασα και εγώ!!! :D :D :D

μίλησα στο τηλέφωνο με την καθηγήτρια μου, και συγκράτησα μόνο ότι πέρασα, αλλά αν θυμάμαι καλά μου είπε
high pass στο GVCR, pass σε listening και speaking kai low pass σε writing... αναλυτικά από παρασκευή!

αλλά μικρή σημασία έχει για μένα ο βαθμός, ήθελα να το πάρω να ξεμπερδεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
βρε παιδια αν καποιος εχει borderline σε καπιο απο τα μέρη και μετα ένα lowpass και 2 pass με τι βαθμό βγαίνει στο πτυχιο γιατι μια φίλη μου έτσι τα έχει και δεν ξέρει θα έχει πτυχίο με pass ή με low pass?όποιος ξέρει ας απαντήσει..... ;)




Συγχαρητήρια και εγώ μια απο τα ίδια είχα πεθάνει απο το άγχος.....:D
το πτυχιο του προφ του μισιγκαν δεν αναφερει πανω βαθμο και ποσοστα
μονο οτι περασες την εξεταση...
αρα αρκει να το περασει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Eπικοινώνησε μαζί μου η διευθύντρια του φροντιστηρίου και μου είπε οτι ΠΕΡΑΣΑ!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Δεν μου είπε αναλυτικά τιw βαθμολογίες αλλά μου είπε πως τα έχω πάει πάρα πολυ καλά.Θα δω την Παρασκευή τις αναλυτικές online και 8α τις αναφέρω..

Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και σε όσους δεν έκατσε ΜΗΝ ΣΚΑΤΕ!!!Την επόμενη φορά θα είναι δικό σας το πτυχίο!!!!

--Να δούμε τώρα τι κάναμε στο Cambridge---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ που ήμουν individual candidate,το πτυχίο μου (ecpe) από πού θα το παραλάβω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
απότι βλέπω δεν μένεις Αθήνα... που έδωσες? έχει κάποιο παράρτημα η ελληνοαμερικάνικη ένωση εκεί?
πάρει εδώ τηλ. να ρωτήσεις: 2103680900
ή επικοινώνησε από εδώ: https://www.hau.gr/?i=hau.el.contact
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
όχι δεν έχει κάποιο παράρτημα..δηλαδή δε θα μου το στείλουν το πτυχίο στο σπίτι μου?στη διεύθυνση που μου έστειλαν και το χαρτί-απόδειξη?πρέπει να τους πάρω τηλ να ρωτήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δυστυχως δεν ξερω..
πάρε ενα τηλ. δεν χανεις τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα βγήκαν οι βαθμοί στην ιστοσελίδα για όλους
Οι δικοί μου:
Examination: ECPE NOVEMBER 2011
Final: P
ORAL: P
LST: HP
LST Score: 1000:stunned:
GCRV: P
GCRV Score: 810
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα βγήκαν οι βαθμοί στην ιστοσελίδα για όλους
Οι δικοί μου:
Examination: ECPE NOVEMBER 2011
LST: HP :popcorn:
LST Score: 1000:stunned: :yahoo:
WRI: LP :spasiklas:
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations! :D:clapup:

So... :shifty: congrats :yes::smartass::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Αμαλία!!!!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top