Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ποτε ανεβανουν στο internet τα αποτελεσματα του proficiency...οι φροντιστιριουχοι τα μαθαινουν πιο γρηγορα?
Μηπως υπαρχει καποιο τηλεφωνο το οποιο μποροουμε να καλεσουμε για να μαθουμε τα αποτελεσματα πιο γρηγορα απο οτι ανεβουν στο hau???

please απαντηστε μου...:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Aνακοινώθηκαν οι ημερομηνίες εγγραφής και εξετάσεων καθώς και τα εξέταστρα για τις εξετάσεις του Michigan ECCE/ECPE περιόδου Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011.

Αναλυτικά είναι:


Πηγή: ΗAU

Aιτήσεις Συμμετοχής :

Αίτηση Συμμετοχής και Πληροφοριακό Έντυπο για τις Εξετάσεις ECPE - Νοέμβριος 2011

Αίτηση Συμμετοχής και Πληροφοριακό Έντυπο για τις Εξετάσεις ECCE - Δεκέμβριος 2011


Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχεια!!:)

Ειμαι ενας απο τους ατυχους ! (645/1000 gvr και 645/1000 list)
Μπορειτε να μου προτεινεται καποιο βιβλιο?Βεβαια θα κανω ιδιαιτερα αλλα θελω ενα ακομα βοηθειμα για σιγουρη επιτυχεια.. ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω δεν το ξαναδινω......να πανε να μαμηθουνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχεια!!:)

Ειμαι ενας απο τους ατυχους ! (645/1000 gvr και 645/1000 list)
Μπορειτε να μου προτεινεται καποιο βιβλιο?Βεβαια θα κανω ιδιαιτερα αλλα θελω ενα ακομα βοηθειμα για σιγουρη επιτυχεια.. ;);)
ποιο πτυχιο δινεις?ecpe η ecce?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν!
Για να δούμε και νέους υποψηφίους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ecce...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ναι.. Εχω κανει το companion και το αντιστοιχο πρακτισε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Ναι.. Εχω κανει το companion και το αντιστοιχο πρακτισε
χμμ...:hmm:ασε να το ψαξω λιγο και θα σου πω...εεε...μν αγχωνεσαι ομως!;)ολα καλα δν ειναι κατι το ecce!!;)θα σου στειλω μολις βρω κατι παντως μεινε ησυχος!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ωωω τώρα το είδα...
Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!!!
ECPE δίνωαγχοςαγχοςαγχοςαγχοςαγχος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Ωωω τώρα το είδα...
Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!!!
ECPE δίνωαγχοςαγχοςαγχοςαγχοςαγχος:P
καλη επιτυχιαααα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
καλη επιτυχιαααα!!!!:)

Ελα παιδιά!!!
Δεν θέλω άγχος!!και το λέω εγώ που δίνω ECPE για πρώτη φορά..που κανονικά θα έπρεπε να μου έχουν κοπεί τα ύπατα..

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Πώς πάει η προετοιμασία;;Εγώ ξεκινάω στις 16/9 τα μαθήματα με το φροντιστήριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Ελα παιδιά!!!
Δεν θέλω άγχος!!και το λέω εγώ που δίνω ECPE για πρώτη φορά..που κανονικά θα έπρεπε να μου έχουν κοπεί τα ύπατα..

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Πώς πάει η προετοιμασία;;Εγώ ξεκινάω στις 16/9 τα μαθήματα με το φροντιστήριο..
το χω περασει ανδρεα και ξερω πως ειναι...ολα καλα θα πανε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ελα παιδιά!!!
Δεν θέλω άγχος!!και το λέω εγώ που δίνω ECPE για πρώτη φορά..που κανονικά θα έπρεπε να μου έχουν κοπεί τα ύπατα..

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Πώς πάει η προετοιμασία;;Εγώ ξεκινάω στις 16/9 τα μαθήματα με το φροντιστήριο..

Και εγώ πρώτη φορά δίνω.
Φροντηστήριο ξεκινάμε δυναμικά 13/9:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και εγώ πρώτη φορά δίνω.
Φροντηστήριο ξεκινάμε δυναμικά 13/9:D

Καλή επιτυχία στους πρωτάρηδες του ECPE και όχι μόνο...
Τελικά και εγώ στις 13/9 ξεκινάω με το φροντιστήριο..Αλλαγές της τελευταίας στιγμής! -- μου έκοψαν 2 μέρες απο τις διακοπές μου :(:( --
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιδια ποια η διαφορα ecce με ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
παιδια ποια η διαφορα ecce με ecpe?

το ecce ειναι το lower του μισιγκαν ενω το ecpe το proficiency του μισιγκαν....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
και εγώ δίνω το Νοέμβριο για 3η φορά ecpe!Έλεος!!σμρ θα καταθέσω τα λεφτά στην τράπεζα,την εγγραφή μπορώ να την κάνω και online έτσι?είναι αξιόπιστη?ή καλύτερα να τα στείλω ταχυδρομικώς τα χαρτιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top