Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Αλήθεια???:eek:
Έπαθα σοκ τώρα. Τόσο νωρίς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δηλάδη του ecce την πρώτη εβδομάδα του φλεβάρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Το πιθανότερο.Μου προκαλεί εντύπωση πάντως που βγαίνουν πρώτα τα αποτελέσματα του ECPE και μετά του ECCE.Στις εξετάσεις του Μαίου συνέβη το αντίθετο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiota@@@

Νεοφερμένος

Η panagiota@@@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οι μεμονωμενοι υποψηφιοι (οσοι δεν ειναι απο φροντιστηρια) θα μαθουν την Παρασκευη τα αποτελεσματα ή αυριο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα ECPE Νοεμβρίου 2011 του Πανεπιστημίου του Michigan θα είναι διαθέσιμα για τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών και τους μεμονωμένους υποψήφιους μέσω της πλατφόρμας Orfeas την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2012.
Πόσο πιο ξεκάθαρα να το πει ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joker19

Νεοφερμένος

Η Joker19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οχ Θεέ Μου!
Καλή επιτυχία παιδιά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Ψυχραιμία.Εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους παιδιά!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που το πήραν το πτυχίο!! :D Μπράβο σας!! :flowers::happy:
Και αυτοί που δεν το πήρατε δεν έγινε τίποτα!! Δικαιούστε μια προσπάθεια ακόμη!! :console::studying:
Ρίτα...συγχαρητήρια!! Μας έκανες όλους χαρούμενους σήμερα!! Το άξιζες!!:kissing::clapup: :worship: <--- αυτο γιατί με εξάμηνη προετοιμασία το πήρες!! ετσι ρε!! :D :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν το πήρα κόπηκα στο καταραμένο listening.:( Σκεφτομαί σοβαρά να ξαναδώσω τον Μάη, αλλά απο την μια είναι και οι Πανελλήνιες. Τεσπα καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μόλις με ενημέρωσαν από το φροντιστήριο οτι πήρα το ECPE!!!!!!!!!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ,ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΧΑ ΚΟΠΕΙ ΣΤΟ LISTENING.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Και εγώ το πήρα το ECPE....είχα κοπέι 2 φορές στο καταραμένο το listening αλλά τώρα επιτέλους δικαιώθηκα..... :DΣυγχαρητήρια σε όσους το πέρασαν και όσοι δεν το πέρασαν δεν πειράζει να ξαναπροσπαθήσουν.....ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΠΆΝΤΑ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ!!!;)ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Κι εγώ το πήρα:clapup:
ECPE μετά από πολύ άγχος.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους παιδιά και όσοι δεν το πήρατε δεν πειράζει, υπάρχουν κι άλλες εξετάσεις δε χάθηκε ο κόσμος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά θα τρελαθώ κάτι γνωστοί μου είπαν ότι βγήκε και το ecce ισχύει αυτό????Δεν λέει κάτι μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
βρε παιδια αν καποιος εχει borderline σε καπιο απο τα μέρη και μετα ένα lowpass και 2 pass με τι βαθμό βγαίνει στο πτυχιο γιατι μια φίλη μου έτσι τα έχει και δεν ξέρει θα έχει πτυχίο με pass ή με low pass?όποιος ξέρει ας απαντήσει..... ;)

Κι εγώ το πήρα:clapup:
ECPE μετά από πολύ άγχος.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους παιδιά και όσοι δεν το πήρατε δεν πειράζει, υπάρχουν κι άλλες εξετάσεις δε χάθηκε ο κόσμος;)


Συγχαρητήρια και εγώ μια απο τα ίδια είχα πεθάνει απο το άγχος.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Congragulations guys ! :D
Και σε όσους κόπηκαν μπράβο για την προσπάθειά τους.Και σκεφτείτε :δεν ήρθε το τέλος του κόσμου.Οι επόμενες εξετάσεις είναι κοντά. ;)

Παιδιά θα τρελαθώ κάτι γνωστοί μου είπαν ότι βγήκε και το ecce ισχύει αυτό????Δεν λέει κάτι μέσα
Όχι , δεν ισχύει.Μη στηρίζεστε σε αβάσιμες φήμες.
βρε παιδια αν καποιος εχει borderline σε καπιο απο τα μέρη και μετα ένα lowpass και 2 pass με τι βαθμό βγαίνει στο πτυχιο γιατι μια φίλη μου έτσι τα έχει και δεν ξέρει θα έχει πτυχίο με pass ή με low pass?όποιος ξέρει ας απαντήσει..... ;)
Εξαρτάται απ' το μέσο όρο που βγαίνει απ' όλα τα parts.Δηλαδή , μπορεί στο παράδειγμα που ανέφερες ο υποψήφιος να έχει 2 LP που είναι κοντά στο P , 1 P που να πλησιάζει βαθμολογικά το HP και ως εκ τούτου να πάρει γενικό P.Αν οι βαθμοί είναι οριακοί , μπορεί να βγει γενικό LP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Congragulations guys ! :D
Και σε όσους κόπηκαν μπράβο για την προσπάθειά τους.Και σκεφτείτε :δεν ήρθε το τέλος του κόσμου.Οι επόμενες εξετάσεις είναι κοντά. ;)


Όχι , δεν ισχύει.Μη στηρίζεστε σε αβάσιμες φήμες.

Εξαρτάται απ' το μέσο όρο που βγαίνει απ' όλα τα parts.Δηλαδή , μπορεί στο παράδειγμα που ανέφερες ο υποψήφιος να έχει 2 LP που είναι κοντά στο P , 1 P που να πλησιάζει βαθμολογικά το HP και ως εκ τούτου να πάρει γενικό P.Αν οι βαθμοί είναι οριακοί , μπορεί να βγει γενικό LP.



η φίλη μου έχει 2 pass 1 lowpass και 1 borderline αλλα δεν ξέρω κατα πόσο είναι στο όριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousikorama

Νεοφερμένος

Η mousikorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σε ευχαριστώ :) συγχαρητήρια σε όσους το πήραν και καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν,όσοι απέτυχαν δεν πειράζει όλα στη ζωή είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
η φίλη μου έχει 2 pass 1 lowpass και 1 borderline αλλα δεν ξέρω κατα πόσο είναι στο όριο...
Αυτό θα το δει αναλυτικά όταν λάβει το statement of results.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top