Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα στο https://results.hau.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι όντως!!!! βγήκαν.... νωρίς νωρίς το θυμηθήκανε!!! :whistle:
το πέρασε και ο αδελφός μου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Άσχετος είσαι και φαίνεσαι!!!
μιλαμε οτι αυτη τη στιγμη νιωθω σαν τη Βιργινια, οταν μου ειπε η Αμαλια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex79

Νεοφερμένος

Ο alex79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
περασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
δεν το πιστευω.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
το πηρα και εγω!!!!!!!!!!δεν το περιμενα με τιποτα!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω. Πολύ περίεργο να έχεις hp σε όλα και να παίρνεις fail στα ακουστικά. Για να πήρες hp σε όλα τα άλλα part της εξέτασης, σημαίνει πως έχεις διαβάσει παρά πολύ και άφησες έτσι στην τύχη του το ακουστικό?? Δεν συμβαδίζει. Ένα bf τουλάχιστον θα το έπαιρνες. Προσπαθούν να δικαιολογήσουν και να καθησυχάσουν τους εαυτούς τους. Τι να πω, μπορεί οι συγκεκριμένοι να ήταν απλά άτυχοι.


εκτός αν χάνεις την μπάλα με τα κυκλάκια και μαυρίζεις αλλα απο αυτά που πρέπει...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Exam Results

Examination: ECPE MAY 2012
Final: P
ORAL: P
LST: P
LST Score: 770
GCRV: P
GCRV Score: 815
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

YES ! It's the end !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και εγω εγω το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.......:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Το πήρα κι εγώ,στο τσακ!!!!!!

Examination: ECPE MAY 2012
Final: P
ORAL: LP
LST: LP
LST Score: 665
GCRV: LP
GCRV Score: 685
WRI: BF
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν αλλά και σε όσους δεν το πήραν,αυτοί που δεν το πήραν είναι οι πραγματικοί μαχητές!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerp

Νεοφερμένος

Η katerp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Ο γιος μου απετυχε για μισό βαθμό στην ουσία διότι:
προφ.LP
GCVR LP
List 64,5 ***BF( Βαση 65) εδω λειπει μισος βαθμός
Writing BF
Να κάνει αναβαθμολόγηση λέτε΄?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Στο writing πάντως έκαψαν πολλούς!Εγώ είχα γράψει λίγη έκθεση αλλά γραμματικά και συντακτικά ήταν σωστή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Ο γιος μου απετυχε για μισό βαθμό στην ουσία διότι:
προφ.LP
GCVR LP
List 64,5 ***BF( Βαση 65) εδω λειπει μισος βαθμός
Writing BF
Να κάνει αναβαθμολόγηση λέτε΄?
Στο Listening δεν θα αλλάξει κάτι, γιατί είναι στάνταρ οι απαντήσεις, δεν μπαίνει ο υποκειμενικός παράγοντας. Στο Writing όμως ίσως να υπάρξει κάποια αλλαγή, να του βάλουν δηλαδή ίσως ένα LP...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία , όλα καλά και το πτυχίο το πήρα αλλά πως θα μάθω πως τα πήγα στο Speaking ? Γιατί στα αποτελέσματα δεν αναφέρει πουθενά το Speaking ή την βαθμολογία (P, LP , HP , BF κλπ) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία , όλα καλά και το πτυχίο το πήρα αλλά πως θα μάθω πως τα πήγα στο Speaking ? Γιατί στα αποτελέσματα δεν αναφέρει πουθενά το Speaking ή την βαθμολογία (P, LP , HP , BF κλπ) .

Στα δικά μου το αναφέρει για το Speaking,γράφει LP.Στο writing και στο speaking πάντως δεν υπάρχει βαθμολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
παντως θα συμφωνησω με τον jj
περυσι που εδωσα (νομιζω διναμε μαζι jj ε? :P ) στο ακουστικο τα ειχα παει καλυτερα απ'ολα τα υπολοιπα κομματια
αγγιξα το hp αλλα το εχασα για ενα bullet :P
γενικα παντως υποκειμενικα ειναι αυτα
Ναι, Γοργόνα, μαζί δίναμε;):P

Κι εγώ έχασα το HP για 3 ερωτήσεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω στενοχωρηθηκα για το writing. Ημουν τοσο περιφανος για την εκθεση μου και τελικα ειναι low-pass :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Το είπα είναι πολύ αυστηροί στην έκθεση!Και πολλοί γνωστοί μου πήραν LP!Ίσως φταίει το ότι δεν υπήρχε χρόνος και οι περισσότεροι έγραψαν 1,5 σελίδα το πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
TO ΠΗΡΑΑΑ!!! ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Λοιπον :)
gcvr HP
oral LP
writing LP -> o.O
listening P
Εκθεση ειχα γραψει για HP ααανετα....τωρα ειδα τι λετε για τις εκθεσεις και αρχιζω και καταλαβαινω αλλα εεελεος...ηταν το μονο που πιστευα θα ειχα καλο βαθμο. Εντωμεταξυ ολο τον καιρο φοβομουν οτι θα κοπω στο Gcvr και παρακαλουσα να ειχα τουλαχιστον BF και βλεπω HP...Τι να πει κανεις...Listening ειχα 835 με 840 ειναι HP γαμ@ :( Αλλα ολα αυτα δεν με νοιαζουν καθολου τωρα :) ΤΕΛΟΟΟΟΣΣΣ!! ΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ααααααα το πήρα και εγώ!! Λοιπόν:

ORAL: BF (Ο.ο)
LST: LP
GCRV: LP
WRI: LP

Στο ORAL δεν περίμενα με ΤΙΠΟΤΑ BF! Και στο Writing περίμενα HP, η έκθεσή μου ήταν καταπληκτική.. Τέλος πάντων αφού το πήρα δε με νοιάζει xD Μπράβο σε όσους το πήραν !! :D Και για όσους κόπηκαν δεν πειράζει, θυμηθείτε δεν είστε ούτε οι πρώτοι όυτε οι τελευταίοι που κόβεστε ! Υπομονή και δώστε τα όλα το Δεκέμβρη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
εκτός αν χάνεις την μπάλα με τα κυκλάκια και μαυρίζεις αλλα απο αυτά που πρέπει...:whistle:

Α αυτό το είχα πάθει εγώ στο ecce, αλλά ευτυχώς το διόρθωσα. Έλεγα να αφήσω ένα κενό στην γραμματική, επειδή δεν το ήξερα, αλλά ξέχασα να αφήσω και συνέχιζα να μαυρίζω τα κουτάκια. Στο τέλος, υπήρχε ένα κενό και αναρωτιόμουν τι έγινε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top