Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ειναι δυσκολο ειδικα με του ecpe

εκει στο ακουστικο δυσκολευομαι στο ecpe να δω τι θα κανω το δεκεμβρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Η καθηγητρια μου με εγραψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αρα μαλλον για να μην μπορεις να δεις μονος σου τα αποτελεσματα σε εγραψε μεσω του φρο που ειναι
ή θα την παρεις τηλ να δει τα αποτελεσματα και να σου πει ή θα κανεις υπομονη μεχρι αυριο να τα δεις μονος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Την πηρα και εκει που ειναι δεν εχει internet.....ελπιζω αυριο να μπορω να τα δω γιατι αυτη μου ειπε για δευτερα.....τεσπα ευχαριστω για το ενδιαφερον....!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ειναι δυσκολο ειδικα με του ecpe
Δεν είχα αντιμετωπίσει κάποια δυσκολία εγώ:P

Οκ, τα segments (στο τελευταίο part) είναι λίιιιιιιιιγο δύσκολα. Όχι κάτι το ιδιαίτερο, όμως:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι να πω τοτε....
υπομονη και καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ευχαριστω....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
παντως θα συμφωνησω με τον jj
περυσι που εδωσα (νομιζω διναμε μαζι jj ε? :P ) στο ακουστικο τα ειχα παει καλυτερα απ'ολα τα υπολοιπα κομματια
αγγιξα το hp αλλα το εχασα για ενα bullet :P
γενικα παντως υποκειμενικα ειναι αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefvog

Νεοφερμένος

Ο elefvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξερει κανεις τι ωρα θα αναρτηθουν αυριο τα αποτελεσματα που ειναι για ολους τους υποψηφιους? αυριο στις 8 παω διακοπες και πρεπει να μαθω πρωτα πριν φυγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πιστεύω αυτούς που λένε ότι πήραν σε όλα HP και κόπηκαν στο Listening.

Είναι δικαιολογίες που κόπηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πιστεύω αυτούς που λένε ότι πήραν σε όλα HP και κόπηκαν στο Listening.

Είναι δικαιολογίες που κόπηκαν.

Εγώ τους πιστεύω δεν υπάρχει λόγω ένας ανώνυμα ουσιαστικά να πει ψέματα σε ένα forum. Αν έγραφαν σε ολα κακά απλά δε θα γράφανε ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εσύ πίστευε ότι θέλεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
(η άκυρη:P)
ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
Καλή επιτυχία σε όλους!


ps: Κι αν δεν περάσετε, don't worry. There is always next time! ;) (παθούσα.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
(η άκυρη:P)
ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
Καλή επιτυχία σε όλους!

Δεν είσαι ακυρη ολοι απο το πρωι τέτοια ποστ γράφουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πιστεύω αυτούς που λένε ότι πήραν σε όλα HP και κόπηκαν στο Listening.

Είναι δικαιολογίες που κόπηκαν.

Θα συμφωνήσω. Πολύ περίεργο να έχεις hp σε όλα και να παίρνεις fail στα ακουστικά. Για να πήρες hp σε όλα τα άλλα part της εξέτασης, σημαίνει πως έχεις διαβάσει παρά πολύ και άφησες έτσι στην τύχη του το ακουστικό?? Δεν συμβαδίζει. Ένα bf τουλάχιστον θα το έπαιρνες. Προσπαθούν να δικαιολογήσουν και να καθησυχάσουν τους εαυτούς τους. Τι να πω, μπορεί οι συγκεκριμένοι να ήταν απλά άτυχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εγώ το πήρα :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: συγχαρητήρια σε όσους είχαν παρόμοια τύχη με εμένα και ανταμείφθηκαν για τον κόπο τους , (Πόσοι από εσάς βγάλατε Lower σε 5 χρόνια και Proficiency σε 6 ? Με το τμήμα Super Course [πληροφοριακά]) . Το καλοκαίρι φεύγει σιγά σιγά και μάλιστα με τον καλύτερο τρόπο που θα μπορούσε για εμένα....Να 'στε καλά ! :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
ΟΚ, κι εγώ έβγαλα το ECPE σε 4 μήνες (Φεβρουάριο, Μάρτιο, Απρίλιο, Μάιο - ΧΩΡΙΣ να διαβάζω το Πάσχα). Τι πάει να πει αυτό δηλαδή; Αν δεν εξασκείς μία γλώσσσα συνέχεια, αναπόφευκτα θα την ξεχάσεις. Δεν παίζει ρόλο πόσο γρήγορα την έμαθες. Το σημαντικό είναι να έχεις συνέχεια επαφή μαζί της, και μάλιστα στο επίπεδο που έχεις κατακτήσει (Profiecency).

Γι' αυτό άλλωστε και όλα τα σοβαρά πτυχία (πχ. TOEFL), έχουν ημερομηνία λήξης (2 χρόνια στην περίπτωση του TOEFL). Γιατί δεν ωφελεί σε τίποτα να έχεις 40 πιστοποιητικά στα 15-17 σου, και στα 25 που θα σου χρειαστούν να μη θυμάσαι τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε συ ο άνθρωπος δίνει link για τους individuals candidates (αυτοί που έδιναν χωρίς φροντιστήριο) και μπορούν να δουν τα αποτελέσματα από σήμερα. Οι υπόλοιποι θα τα μάθουμε σήμερα από το φροντιστήριο και αύριο από τις 10 το πρωί μέσω του κωδικού μας. Έτσι μου είπαν από την Ελληνοαμερικανική πριν λίγο τουλάχιστον.
Αυτος εδινε ασχετο link και ελεγε οτι μπορουν να μπουν απο αυτο, ενω δεν ισχυε. Δες λιγο κατι post πιο πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marylise

Νεοφερμένος

Η Marylise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Guyyyyyyssss....Συγχαρητηρια σε οοοοσους το πηραν!!!!....Κι εγω το πηρα!Σε οσους δεν το πηραν δεν πειραζειιι καλο κουραγιο το Δεκεμβρη!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αυτος εδινε ασχετο link και ελεγε οτι μπορουν να μπουν απο αυτο, ενω δεν ισχυε. Δες λιγο κατι post πιο πριν.

Άσχετος είσαι και φαίνεσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top