Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το c!!

σιγα μην μας πιασει αγχος ρε teol :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaede

Νεοφερμένος

Η kaede αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι ηταν ολιγον τραγικα..εκτος απο αυτο στο οποιο κολλησα, πραγμα που με κανει ακομα πιο τραγικη!
τα articles γενικα θελουν πολυ προσωπικη γλωσσα, σαν να απευθυνεσαι σε καποιον αλλον...have YOU ever thought κλπ κλπ...για να ειναι catchy. αν εσυ εγραψες γενικα ετσι και εκανες απλα λαθος προλογο..ισως να μη σου κοψουν τοσο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsis

Νεοφερμένος

Ο gsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ελα βρε τωρα μην ανταλάσσετε και ΟΛΕΣ τις απαντησεις!
Θα σας πιάσει το αγχος πριν την ωρα του...
Μεχρι τις 31/07 που θα βγουν τα Results έχετε χρόνο...:P

Είσαι σίγουρος για την ημερομηνία; Εμένα μου είπαν μετά τον δεκαπεντάυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eιμαι 100% σιγουρος για την ημερομηνια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
εγω στην εκθεση εγραψα αυτο με το kindness ομως μαλλον εκανα ενα τραγικο λαθος απο το αγχος μου. ενω ελεγε στο τελος write your article,εγω το εγραψα σε μορφη letter στο περιοδικο, δλδ αρχισα με dear sir/madam κ μετα διηγηθηκα το γεγονος οπως σε λιστα με γραμματα αναγνωστων...εγραψε κανεις το ιδιο θεμα για να μου πει πως το εκανε? υπαρχει περιπτωση να μου το πιασει ολο λαθος? :(
Όχι και όλο αλλά νομίζω πως 8α είναι κάτω απο 60. Δν ξέρω
. . .Ελπίζω να μην μετρήσει και πολύ.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κι εγω το εγραψα αλλα ως αρθρο...οπως έλεγε...σιγουρα θα μετρησει αλλα δε θα στην κοψουν κιολασ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Θα σου κοψουν αρκετα ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μετα τον δεκαπενταυγουστο??αποκλειεται!!ειναι παρα πολυ!οταν ειχα δωσει κρατικο στις...5-6/5/2006(:P)ειχαν βγει 20 ιουλιου!αρα αποκλειεται να βγει πιο μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ έδωσα CAE. Απ'ότι ξέρω αναγνωρίζεται κανονικά και το έδωσα σε περίπτωση που δε περάσω το CPE. Τα πήγα πολύ καλά σε όλα εκτός το speaking και στο Reading το 3ο part που ήταν για τον spiderman. Τελευταία κανείς δε δίνει Cambridge πτυχία. έπρεπε να ταξιδέψω στη ξάνθη για τα γραπτά και εκεί μόνο 10-15 άτομα το έδιναν απ'όλη την ανατολική μακεδονία και θράκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
πόσο σίγουρο είναι το set? γιατί το έβαλα!:D

Στο Reading (σ'εκείνο το Part που έπρεπε να βάλεις τις παραγράφους στη σωστή σειρά) αυτή ήταν η σειρά των απαντήσεων μου:
D
H
G
A
F
B
E
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστές βέβαια...
Τα τρια πρωτα ειναι ΟΚ αλλα τα αλλα δν τα θυμαμαι
-----------------------------------------
εγω polar bears εβαλα,οχι seabirds!
Ρε εσεις ειχατε διαφορετικη version στα ακουστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σε λιγοτερο απο 6ωρες το προφισιενσυ στο συνολο του θα ειναι παρελθον...18.20 (speaking) fingers crossed....

Imperial Rhodes Hotel in Ialysos.BRING IT ON...........:):):)

Εχω τρομερη ορεξη και θελω να τους κουφανω
-----------------------------------------
CANT WAIT
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλη επιτυχια!!!!εγω δινω στις 22/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α οκ τοτε :D και με τρομαξατε βλαμμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sub

Νεοφερμένος

Ο sub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
..κι εγω στις 22....Αντε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω το εχω παρει απο β γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω το proficiency του cambridge το πηρα χωρις ιχνος διαβασματος.
Δεν ηταν να το δωσω,το αποφασισα τελευταια στιγμη,για παρεα σε ενα αλλο παιδι που θα το εδινε.Τελικα αυτος δεν το πηρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
:):):):):):) παιδια προφισιενσυ τελος.... εξεταστες ενας αντρας και μια γυναικα ο ενας απο Portsmouth και η γυναικα απο Brighton!!! Απιστευτοι και οι 2...Τους ειπα οτι μισος ελληνας μισος αγγλος, και αυτη ηταν η αρχη του τελους....Ενα θα σας πω δεν μοθ εκαναν ουτε ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....το μονο που ειπαν ειναι we r going to have a pleasant conversation here....και αρχισαμε...μιλουσαμε για οτι μπορειτε να φανταστειτε μεχρι και αν βρισκω τις ελληνιδες η τις αγγλιδες πιο sexy...ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
για να ζηλεψετε,οταν ειχαμε δωσει εμεις ειχαμε ακουστικα ο καθενας και μας εβαλαν να ακουσουμε ενα τραγουδι για να ρυθμισουμε την ενταση οπως θελουμε!!:P:D
παντως ειναι παραξενο,γιατι παντα στα αγγλικα(περα απο τα κρατικα)μας ρωταγαν αν ειναι οκ ο ηχος...


και ενός φίλου μου στην Θεσ/νίκη έτσι!
*φορτώνει*

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ καθόμουν σχετικά κοντά στο κασετόφωνο και δεν είχα πρόβλημα.Άκουσα όμως τα παιδιά που καθόντουσαν στην ακριανή σειρά να λένε ότι δεν άκουγαν τίποτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaede

Νεοφερμένος

Η kaede αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:):):):):):) παιδια προφισιενσυ τελος.... εξεταστες ενας αντρας και μια γυναικα ο ενας απο Portsmouth και η γυναικα απο Brighton!!! Απιστευτοι και οι 2...Τους ειπα οτι μισος ελληνας μισος αγγλος, και αυτη ηταν η αρχη του τελους....Ενα θα σας πω δεν μοθ εκαναν ουτε ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....το μονο που ειπαν ειναι we r going to have a pleasant conversation here....και αρχισαμε...μιλουσαμε για οτι μπορειτε να φανταστειτε μεχρι και αν βρισκω τις ελληνιδες η τις αγγλιδες πιο sexy...ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!

συγχαρητηρια και ωραια ολα αυτα:P, αλλα υποτιθεται οτι υπαρχει υποχρεωτικο guideline για τους εξεταστες και απαγορευεται ρητα να ρωτησουν οτιδηποτε περα απο αυτο! για σενα ηταν μεγαλη τυχη, αλλα για ολους τους υπολοιπους θεωρω οτι ειναι μεγαλη αδικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top