Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sub

Νεοφερμένος

Ο sub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω το proficiency του cambridge το πηρα χωρις ιχνος διαβασματος.
Δεν ηταν να το δωσω,το αποφασισα τελευταια στιγμη,για παρεα σε ενα αλλο παιδι που θα το εδινε.Τελικα αυτος δεν το πηρε:P

Heh.. Ο καθένας μας έχει την δικιά του ιστορία..
Πόσα χρόνια έχεις κάνει αγγλικά?
Εγώ 1 χρόνο όταν ήμουν 10 ετών! :jumpy: ...και πιστεύω οτι έχω ελπίδες να το πάρω το cpe :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω κλεινω ta 8 χρονια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ελα ντε,εδωσε κανενας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Εγώ κλείνω τα 6 χρόνια στο σχολείο και από αυτά τα 6 τα 2 σε φροντιστήριο. . .

:read::read::read:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
εγώ δίνω το Σάββατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsis

Νεοφερμένος

Ο gsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:):):):):):) παιδια προφισιενσυ τελος.... εξεταστες ενας αντρας και μια γυναικα ο ενας απο Portsmouth και η γυναικα απο Brighton!!! Απιστευτοι και οι 2...Τους ειπα οτι μισος ελληνας μισος αγγλος, και αυτη ηταν η αρχη του τελους....Ενα θα σας πω δεν μοθ εκαναν ουτε ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....το μονο που ειπαν ειναι we r going to have a pleasant conversation here....και αρχισαμε...μιλουσαμε για οτι μπορειτε να φανταστειτε μεχρι και αν βρισκω τις ελληνιδες η τις αγγλιδες πιο sexy...ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!
Και το παιδί που εξεταστηκε μαζί σου τί έκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaede

Νεοφερμένος

Η kaede αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και το παιδί που εξεταστηκε μαζί σου τί έκανε;

ελα μωρε τωρα.. σιγα μη του δωσαν σημασια :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
υπάρχουν κάπου κι οι λύσεις αραγε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και το παιδί που εξεταστηκε μαζί σου τί έκανε;

ποιο παιδι??? αφου ειχαν τελιωσει ολοι και ημουνα μονος μου. δεν ειχε κανενα αλλο μετα απο μενα.
-----------------------------------------

γιατι ρε τεολ ειπαμε να τα ξεχασουμε....:) πλακα κανω καλα εκανες και τα ανεβασες ισως εχει παιδια που τα χρειαζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λυσεις δεν υπαρχουν!
Μην ζηταμε και πολλα...:P(Πλακα κανω)

Τεσπα!Ελπίζω να σας βοήθησουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
οκ...συμβιβαζομαι!!!!thanks anyway!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αν θέλει καποιος μπορεί να τα λύσει και να συγκρίνουμε μετα τις απαντήσεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ισως κάποιος ενδιαφέρεται για τα θεματα του CAE:

CAE
PAPER 1 Reading (pdf)
PAPER 2 Writing (pdf)
PAPER 3 English in Use (pdf)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Το έλυσα(μαζί με την αδερφή μου καθώς θα εβαζα τις ιδιες απαντησεις) και αμα θέλετε το συζηταμε

υ.γ.Η αδερφή μου το είχε παρει με Α πριν καμια 5-6 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlit7

Νεοφερμένος

Ο johnlit7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
part 3 - use of english

1) show
2)stood
3)tone
4)fired
5)drawn
6)fair

παιδια αυτες ειναι 100% οι απαντησεις...δυστυχως για μενα στην εξεταση δεν βρηκα το tone...στο μυαλο μου ηρθαν sound,ring,bell να μου ερχοταν κ το ringtone και θα εβρισκα και το tone....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
me guys.............hahahaha:)

its surprisingly ridiculous!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε ναι,πες τι επεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos

Νεοφερμένος

Ο nikolaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λυσεις δεν υπαρχουν!
Μην ζηταμε και πολλα...:P(Πλακα κανω)

Τεσπα!Ελπίζω να σας βοήθησουν!:)
μηπως καποια στιγμη η καπου η καποιος μπορει να ανεβασει απαντησεις....???????σας παρακαλω....ειναι πολυ επειγον..........οποιος μπορει ας με βοηθησει.......................................:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sub

Νεοφερμένος

Ο sub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
..νασαι καλά teol20 !

..αν βρίσκαμε και το listening... (αυτό είναι που με καίει περισσότερο :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top