[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas141194

Νεοφερμένος

Ο Kostas141194 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχεις βγάλει christosmp;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
εκτιμησεις και εκτιμήσεις ,κουράστηκα δεν θελω αλλες ...γινεται να βγουν οι βασεις να παω να βρω σπιτι ...Αντε !!! ΠΩ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΥΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ...ειχα ενθουσιαστει που λεγανε για 20 με 24 και τωρα λενε για 27 με 31 ...τι να πω? διαπιστωνω ξανα οτι βρισκομαι στην Ελλαδα οπου οι φήμες οργιάζουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσουν.:pfff:
:P
Άντε, λίγος καιρός έμεινεεε:D

χαχαχχαχα ουτε εμενα μ αρεσουν ....ασ μην ακουμε τιποτα πια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS777777777

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS777777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλημερα ρε παιδια ξερετε ποσο παιζει η σμυ οπλα?και για τριτεκνους αν γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
καλημερα ρε παιδια ξερετε ποσο παιζει η σμυ οπλα?και για τριτεκνους αν γινετε

Εδώ είπαμε ρε Κώστα.:)
Όσον αφορά τη τριτεκνία, δεν υπάρχουν ακριβείς εκτιμήσεις.Το μόνο που λέγεται είναι ότι η ψαλίδα μεταξύ γενικής σειράς και ειδικών κατηγοριών θα κλείσει αρκετά.Αλλά αυτό είναι θεωρία.Ανάλογα τις θέσεις που έχουν δώσει θα δούμε πως θα πάει σε κάθε σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
:hehe:
ας πει καποιος και στη δικια μου οτι η σσασ θα ανεβει γιατι το εχει δει πολυ χαλαρα και με εκνευριζει:P

Σε καταλαβαίνω και οι δικοί μου είναι υπεραισιόδοξοι και εγώ προσπαθώ σιγά σιγά να τους επαναφέρω στην πραγματικότητα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
πλησιαζει ο καιρος για τις βασεις...μεχρι τοτε εγω κανω τα μπανακια μου στην ομορφη Αλεξανδρουπολη εδω και 20 μερες!!! ειδα και το πανεπιστημιο εδω μια χαρα. αλλα δηλωσα μονο αθηνα ως αθηναια οποτε .....αναμενω για το ποια σχολη τωρα! πσντως καλη φαση εδω πανω...

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Νομιζω θα παει 18800+.
Σε ότι εκτίμηση έχω δει είμαι μέσα. Αλλά και να μην είμαι, εχώ βάλει Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης η οποία με ενδιαφέρει εξίσου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σε ότι εκτίμηση έχω δει είμαι μέσα. Αλλά και να μην είμαι, εχώ βάλει Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης η οποία με ενδιαφέρει εξίσου!

Πιο ενδιαφερουσα η οδοντ!

αλλα για λαρισα μου φαινεται λιγο το 18700.Ειναι η 4η κατα σειρα ιατρικη και μεγαλο αστικο κεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
πλησιαζει ο καιρος για τις βασεις...μεχρι τοτε εγω κανω τα μπανακια μου στην ομορφη Αλεξανδρουπολη εδω και 20 μερες!!! ειδα και το πανεπιστημιο εδω μια χαρα. αλλα δηλωσα μονο αθηνα ως αθηναια οποτε .....αναμενω για το ποια σχολη τωρα! πσντως καλη φαση εδω πανω...

:whistle:

ποιες σχολες εβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πιο ενδιαφερουσα η οδοντ!

αλλα για λαρισα μου φαινεται λιγο το 18700.Ειναι η 4η κατα σειρα ιατρικη και μεγαλο αστικο κεντρο.
Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω πάει Λάρισα. Η Λάρισα είναι η μισή απο την Θεσσαλονίκη! Αλλα σου λέω δεν με νοιάζει όπου και να είμαι γιατί τα μόρια μου μου επιτρέπουν να μην αγχώνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Και γω θεσσαλονικη μενω και σπουδαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ιατρικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top