[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas141194

Νεοφερμένος

Ο Kostas141194 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά η Βραδινή δεν έχει πιθανές βάσεις ούτε πίνακες με τις τάσεις των βάσεων όπως είχε πχ το "ΕΘΝΟΣ". Απλά έχει πίνακες με τις περσινές βάσεις και μετά αναφέρει γενικά αυτά που ήδη ξέρουμε για πτώση σε 2ο-4ο πεδίο, άνοδο στο 1ο και σταθερές βάσεις σε 3ο και 5ο (με πιθανή οριακή άνοδο) χωρίς να δίνει λεπτομέρειες για συγκεκριμένες σχολές. Επομένως δεν αξίζει να την αγοράσει κάποιος για να δει εκτιμήσεις αφού δεν θα μάθει κανένα καινούριο στοιχείο.
Με την ευκαιρία, υπάρχει κανένας εδώ που ενδιαφέρεται για ιατρική Λάρισας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά η Βραδινή δεν έχει πιθανές βάσεις ούτε πίνακες με τις τάσεις των βάσεων όπως είχε πχ το "ΕΘΝΟΣ". Απλά έχει πίνακες με τις περσινές βάσεις και μετά αναφέρει γενικά αυτά που ήδη ξέρουμε για πτώση σε 2ο-4ο πεδίο, άνοδο στο 1ο και σταθερές βάσεις σε 3ο και 5ο (με πιθανή οριακή άνοδο) χωρίς να δίνει λεπτομέρειες για συγκεκριμένες σχολές. Επομένως δεν αξίζει να την αγοράσει κάποιος για να δει εκτιμήσεις αφού δεν θα μάθει κανένα καινούριο στοιχείο.
Με την ευκαιρία, υπάρχει κανένας εδώ που ενδιαφέρεται για ιατρική Λάρισας;
Εγώ την έχω δηλώσει και μάλλον εκεί με βλέπω να περνάω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα μου φαίνεται ότι το θέμα κολλάει; Πατάω να με πάει στην τελευταία σελίδα και με πάει όπου να ναι..ξαναπατάω και πάλι το ίδιο :P
και σε μένα το κάνει τις τελευταίες μέρες... και νόμιζα πως εγώ έχω το πρόβλημα :redface:

Δεν έχει την Στατιστική ΟΠΑ :( ή δεν βλέπω καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά μόνο εμένα μου φαίνεται πάραλογο να ανέβουν οι βάσεις στις περιφερειακές ιατρικές????Κανονικά δεν θα έπρεπε να πέσουν γύρω στα 150 μόρια αφού δεν έγραψαν καλά σε 3 μάθηματα και είναι και περιφέρεια ανεξάρτητα από τηναύξηση των ατόμων που δώσαν στη Θετική:confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Υγεία πάνω απ'όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αποκλείεται να χάσεις την νομική....

Σημερινό.
Μου είπαν, θα τρίβω τα μάτια μου με τις βάσεις. Δύσκολο το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εμενα μ φανηκαν καπως αστοχες οι εκτιμησεις του..παει και λεει για μειωμενη ζητηση στους Πολιτικους Μηχ(π οντως ειναι) και τουσ ριχνει μονο 80 μορια.οπως και ολες τις σχολεσ του Εμπ καπυ εκει τις ριχνει... ελεος αυτες δν ειναι εκτιμησεις .λοτο ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σημερινό.
Μου είπαν, θα τρίβω τα μάτια μου με τις βάσεις. Δύσκολο το βλέπω.

Ποιοί σου το είπαν; Έχεις κονέ στο υπουργείο και δεν μας το έχεις πεί;! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
AggelikiAngy,

Ενδιαφερόμενοι που είναι στα πράγματα.
Όχι.
Δικά μου προγνωστικά: στο εύρος 18.1-18.8 και οι τρεις. Ειδικές κατηγορίες, στο περίπου, 200-400 κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
AggelikiAngy,

Ενδιαφερόμενοι που είναι στα πράγματα.
Όχι.
Δικά μου προγνωστικά: στο εύρος 18.1-18.8 και οι τρεις. Ειδικές κατηγορίες, στο περίπου, 200-400 κάτω.

Mάλιστα. Νομίζω πως η Γεωργία που ρώτησε έχει γράψει παραπάνω απο 18.800 άρα μέσα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Mάλιστα. Νομίζω πως η Γεωργία που ρώτησε έχει γράψει παραπάνω απο 18.800 άρα μέσα είναι.

you got it :D καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες. Μου είπαν για άνοδο. Τους αμφισβητώ. Και λέω πόσο υπολογίζω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top