[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Σιγά, υπαξιωματικός μόνο στο όνομα. Είναι θέμα prestige. Αν ήταν άσχημη σχολή, θα είχε λιγότερα μόρια από των Ευελπίδων που βγαίνεις και αξιωματικός αν δεν κάνω λάθος.

ναι εχει μια λογικη αυτο π λες... τεσπα καλα μας αποτελεσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Σιγά, υπαξιωματικός μόνο στο όνομα. Είναι θέμα prestige. Αν ήταν άσχημη σχολή, θα είχε λιγότερα μόρια από των Ευελπίδων που βγαίνεις και αξιωματικός αν δεν κάνω λάθος.
Δεν ισχύει σε καμιά περίπτωση αυτό που λες.
Η ΣΣΕ έχει τέτοια βάση γιατί παίρνει 250 άτομα και όχι 50 όπως η ΣΥΔ!
Και φυσικά ο υπαξιωματικός απ'τον αξιωματικό έχει μεγάλη διαφορά.Σε όλα.Ακόμα και στα χρήματα!
Δεν είναι μόνο θέμα prestige....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
έχω άγχος τι θα γίνει φέτος με ειδικές κατηγορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και εγω ρε παιδια με τις ειδικες κατηγοριες δεν ξερω καθολου τι γινεται δεν εχω δει πουθενα σχολια και εκτιμησεις! ειμαι στα κοινωνικα κριτηρια και εχω 12088 και θελω οικονομικων επιστημων στην τριπολη που στα κοινωνικα εχει βαση 11501.. εχω κανει πολλες φορες την ερωτηση αλλα ακομα δεν μπορω να ησυχασω.. πιστευετε θα ειμαι μεσα; φετος εχει 6 θεσεις για εισακτεους :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
και εγω ρε παιδια με τις ειδικες κατηγοριες δεν ξερω καθολου τι γινεται δεν εχω δει πουθενα σχολια και εκτιμησεις! ειμαι στα κοινωνικα κριτηρια και εχω 12088 και θελω οικονομικων επιστημων στην τριπολη που στα κοινωνικα εχει βαση 11501.. εχω κανει πολλες φορες την ερωτηση αλλα ακομα δεν μπορω να ησυχασω.. πιστευετε θα ειμαι μεσα; φετος εχει 6 θεσεις για εισακτεους :'(

Θέλω να πιστευω οτι εισαι μέσα. Μακάρι! Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδιά στο Fb ειδα απο μια φιλη να γραφει αυτο: μόλις διάβασα ότι από τις 7 η ώρα στην προσωπική ιστοσελίδα κάθε μαθητή θα γίνονται διαθέσιμα και στις 10 θα ανακοινωθούν στην τηλεόραση τα αρχεία με τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα των βάσεων σε όλες της κατηγοριες 90%,10% κ.τ.λ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nicop

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ο υπνος εχει χαθει τις τελευταιες μερες.Για αυτο με τις ειδικες κατηγοριες και εγω δεν εχω ιδεα τι μπορει να γινει.Εγω ειμαι στους τριτεκνους με 11750 μορια και στα ιωαννινα στην σχολη πληροφορικης περυσι οι θεσεις στους τριτεκνους ηταν 2 με βαση 12392,φετος οι θεσεις ειναι 6 οποτε δεν ξερω τι να περιμενω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ο υπνος εχει χαθει τις τελευταιες μερες.Για αυτο με τις ειδικες κατηγοριες και εγω δεν εχω ιδεα τι μπορει να γινει.Εγω ειμαι στους τριτεκνους με 11750 μορια και στα ιωαννινα στην σχολη πληροφορικης περυσι οι θεσεις στους τριτεκνους ηταν 2 με βαση 12392,φετος οι θεσεις ειναι 6 οποτε δεν ξερω τι να περιμενω.

ειμαστε ακριβως στην ιδια μοιρα μονο που εγω εχω 11127 και μαλλον δεν θα μπω γιαννενα αλλα κερκυρα στο πληροφορικης..τριτεκνη κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicop

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ειμαστε ακριβως στην ιδια μοιρα μονο που εγω εχω 11127 και μαλλον δεν θα μπω γιαννενα αλλα κερκυρα στο πληροφορικης..τριτεκνη κι εγω
εχω πολυ περιεργεια για να δω τι θα γινει..μακαρι να μπω γιαννενα παντως..καλα αποτελεσματα λοιπον να εχουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εχω πολυ περιεργεια για να δω τι θα γινει..μακαρι να μπω γιαννενα παντως..καλα αποτελεσματα λοιπον να εχουμε!:)

επισης.. παντως οχι μονο στην ειδικη αλλα και στην γενικη κατηγορια εχουν δωσει παραπανω θεσεισ..και βαλε οτι η περιφερια θα θα πεσει..βαλε και τα δυσκολα θεματα..αμα δω γιαννενα θα τρελαθω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ArmsControl

Νεοφερμένος

Ο ArmsControl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βίντεο με τις τελευταίες εκτιμήσεις βάσεων εισαγωγής από το κρατικό κανάλι της ΝΕΤ
Πανελλαδικές 2012 - Τελευταίες Εκτιμήσεις Βάσεων https://www.youtube.com/watch?v=IEUKN0eeuIc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
με 11062 λέτε να πιάσω νοσηλευτική? είμαι 143 μόρια κάτω από την Καβάλα και με την περσινή τριτεκνία περνάω Λάρισα(εκεί που θέλω) Καβάλα Κρήτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
με 11062 λέτε να πιάσω νοσηλευτική? είμαι 143 μόρια κάτω από την Καβάλα και με την περσινή τριτεκνία περνάω Λάρισα(εκεί που θέλω) Καβάλα Κρήτη

η καβαλα δεν εχει παραρτημα στο τμημα της νοσηλευτικης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νοσηλευτική Καβάλας=Διδυμότειχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
μόλις με ειδοποιησε η θεια μου απο τη δευτεροβαθμια, οτι περασα πολιτικων επιστημων κομοτηνη :D :D γιουπι
Θα ρωτησεις και για μας τιποτα αυτη τη θεια;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
GetOuttaMyWay, πόσα μόρια έχεις και πέρασες πολιτικές επιστήμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπούλες, για ό,τι μήνυμα σχετίζεται με "καλή επιτυχία" , "αχ πως θα περάσει η νύχτα", "η σελίδα δεν φορτώνει" (δηλαδή ό,τι δεν αφορά εκτιμήσεις) θα γράφετε στο θέμα Πανελλήνιες 2012.
Το παρόν θέμα θα κλειδωθεί σύντομα, αφού οι βάσεις θα γνωστοποιηθούν (γιές :P)
Από αύριο συζήτηση μπορείτε να κάνετε στα εξής θέματα:
[2012] Βάσεις Πανελληνίων ΑΕΙ και ΤΕΙ
[2012]Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;
Αύριο θα είναι ανοιχτά.
Ευχαριστώ και καλή μας επιτυχία chicos :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Οι φετινές βάσεις εισαγωγής θα ανακοινωθούν εντός ολίγου.
Για το σχολιασμό τους μεταβαίνετε εδώ.
Το παρόν θέμα κλειδώνεται οριστικά.
Καλά αποτελέσματα σε όλους σας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top