[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αν θες στειλε μου σε ΠΜ ποιες ειναι? για να δω αν τις εχω βαλει κι εγω σε ποια θεση τις εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λόιπόν και εγώ έχω αξιόπιστες προβλέψεις για στρατιωτικές σχολες :
σμυ οπλα 14179
σμυ σωματα 15987
ευελπίδων οπλα 17.190
ευελπιδων σώματα 18.500
ικαρων ιπτάμενοι 19.999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λόιπόν και εγώ έχω αξιόπιστες προβλέψεις για στρατιωτικές σχολες :
ικαρων ιπτάμενοι 19.999

Αποκλείεται να είναι κάτω από 20.000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει. Όταν λένε ότι φέτος θα ανέβουν πολύ οι βάσεις στις Φιλολογίες, εννοούν και τα υπόλοιπα τμήματα της φιλοσοφικής, π.χ. τα Ιστορικά ή αναφέρονται μόνο στην κλασική φιλολογία;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει. Όταν λένε ότι φέτος θα ανέβουν πολύ οι βάσεις στις Φιλολογίες, εννοούν και τα υπόλοιπα τμήματα της φιλοσοφικής, π.χ. τα Ιστορικά ή αναφέρονται μόνο στην κλασική φιλολογία;:hmm:

σε ολα λογικα και στα ιστορικα και στα φπψ και στισ φιλολογιεσ τα κλασικα...αλλα γενικα οπωσ λενε οι εφημεριδεσ οι φιλοσοφικεσ δεν θα εχουν ανοδο πανω απο 200-300 μορια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Τα έχω δει όλα αυτά και γιαυτό έχω μπερδευτεί και αγχωθεί. Π.χ. στο Ιστορικό Καλαμάτας (που με ενδιαφέρει λόγω απόστασης από την μόνιμη κατοικία μου), την δίνουν πιο χαμηλά από πέρσι. (12.800 - 13.000 ΒΗΜΑ)(13.080 ΕΘΝΟΣ) (13.210 edu):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τα έχω δει όλα αυτά και γιαυτό έχω μπερδευτεί και αγχωθεί. Π.χ. στο Ιστορικό Καλαμάτας (που με ενδιαφέρει λόγω απόστασης από την μόνιμη κατοικία μου), την δίνουν πιο χαμηλά από πέρσι. (12.800 - 13.000 ΒΗΜΑ)(13.080 ΕΘΝΟΣ) (13.210 edu):worry:

Αυτές είναι οι πιο έγκυρες :P, υπομονή τώρα.
Τελείως μπακάλικα, η μέση τιμή των 3 εκτιμήσεων βγαίνει ένα 13.100 ακριβώς.Περνάς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αυτές είναι οι πιο έγκυρες :P, υπομονή τώρα.
Τελείως μπακάλικα, η μέση τιμή των 3 εκτιμήσεων βγαίνει ένα 13.100 ακριβώς.Περνάς;:)

Βάση αυτού του μέσου όρου, περνάω και πολύ άνετα μάλιστα. ΥΠΟΜΟΝΗ... μεγάλη λέξη!!! έχει αρχίσει να εξαντλείται...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πραγματικά έχω κουραστεί με αυτό το θέμα στο τέλος θα το ξεχάσω και δεν θα πάω να δω τα αποτελέσματα μια Βρεφονηπιοκόμια θέλω να περάσω και δεν ξέρω αν περνάω Θεσ/νικη ή Γιάννενα, άντε ρε guys πατήστε το μαγικό κουμπάκι! :mad::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
80.000 παιδιά μπαίνουν στην «Εβδομάδα των παθών»:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS777777777

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS777777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλημερα ρε παιδια ξερετε ποσο δινει το εθνος τη σμυ οπλα?και για τριτεκνους αν γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos93

Νεοφερμένος

Ο dimos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχει παρει κανεις τη βραδυνη και τη νικη που εχει εκτιμισεις βασεων?αν ναι ας μου πει ποσο δινουν το στατιστικης και ασφαλιστικης στο παπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
εχει παρει κανεις τη βραδυνη και τη νικη που εχει εκτιμισεις βασεων?αν ναι ας μου πει ποσο δινουν το στατιστικης και ασφαλιστικης στο παπει!

Γιατί έχουν βγάλει νέες εκτιμήσεις;;;;;;;; Όποιος τις έχει πάρει, ας μου γράψει και εμένα για 1) φιλολογικό Καλαμάτας 2) Ιστορικό - Αρχαιολογικό Καλαμάτας... please:closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
φιλολογια καλαματας ποσο λέτε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
φιλολογια καλαματας ποσο λέτε να παει?

14.952!Ετσι προβλεπει μια εφημεριδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα μου φαίνεται ότι το θέμα κολλάει; Πατάω να με πάει στην τελευταία σελίδα και με πάει όπου να ναι..ξαναπατάω και πάλι το ίδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα μου φαίνεται ότι το θέμα κολλάει; Πατάω να με πάει στην τελευταία σελίδα και με πάει όπου να ναι..ξαναπατάω και πάλι το ίδιο :P

και σε μενα το κανει μερικες φορες :P σπαστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias ntz.

Νεοφερμένος

Ο ilias ntz. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
φιλολογια καλαματας ποσο λέτε να παει?
η φιλολογια καλαματας γυρω στο 15100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top