[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω πάει Λάρισα. Η Λάρισα είναι η μισή απο την Θεσσαλονίκη! Αλλα σου λέω δεν με νοιάζει όπου και να είμαι γιατί τα μόρια μου μου επιτρέπουν να μην αγχώνομαι!
Υπάρχουν και χειρότερα από τη Λάρισα πίστεψε με!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ποιες σχολες εβαλες?

olina μου εβαλα πρωτη επιλογη παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης αθηνας( παντα ηθελα να γινω δασκαλα) μετα το εκπαιδευσης και αγωγης στην προσχολικη ηλικια αθηνας( μπας κ ανοιξω ενα νηπιαγωγειο...ονειρο!- επισης νηπιαγωγους παιρνουν πολλους στο εξωτερικο- πχ γερμανια) και τριτο εργοθεραπεια τει αθηνας το οποιο εχει 100% επαγγελματικη αποκατασταση , αμεση απορροφηση και το μονο τει εργοθεραπειας στην ελλαδα! πολυ καλη επιλογη αλλα ασχολεισαι με ατομα καθε ηλικιας με κινητικα κυριως προβληματα. εχω γνωστους απο αυτο το τει και με εχουν ενημερωσει

απο αποψη επαγγελματικ αποκαταστ θα μαρεσε το τει αλλα απο αποψη σπουδων τα 2 παιδαγωγικα.

εχω βγαλει 16.737 πρωτο πεδιο οποτε ειμαι κοντα στο νηπιαγωγων , αν το χασω μπαινω σιγουρα στο τει. τριτο πεδιο εχω 15.800 και αυτο εχει 15.200. βεβαια ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνων οποτε ολα παιζονται...εσυ τι νομιζεις?? ε μετα εβαλα αλλες σχολες αλλα δεν νομιζω να παω πιο κατω...παιζω 2τερη-3 επιλογη κυριως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
olina μου εβαλα πρωτη επιλογη παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης αθηνας( παντα ηθελα να γινω δασκαλα) μετα το εκπαιδευσης και αγωγης στην προσχολικη ηλικια αθηνας( μπας κ ανοιξω ενα νηπιαγωγειο...ονειρο!- επισης νηπιαγωγους παιρνουν πολλους στο εξωτερικο- πχ γερμανια) και τριτο εργοθεραπεια τει αθηνας το οποιο εχει 100% επαγγελματικη αποκατασταση , αμεση απορροφηση και το μονο τει εργοθεραπειας στην ελλαδα! πολυ καλη επιλογη αλλα ασχολεισαι με ατομα καθε ηλικιας με κινητικα κυριως προβληματα. εχω γνωστους απο αυτο το τει και με εχουν ενημερωσει

απο αποψη επαγγελματικ αποκαταστ θα μαρεσε το τει αλλα απο αποψη σπουδων τα 2 παιδαγωγικα.

εχω βγαλει 16.737 πρωτο πεδιο οποτε ειμαι κοντα στο νηπιαγωγων , αν το χασω μπαινω σιγουρα στο τει. τριτο πεδιο εχω 15.800 και αυτο εχει 15.200. βεβαια ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνων οποτε ολα παιζονται...εσυ τι νομιζεις?? ε μετα εβαλα αλλες σχολες αλλα δεν νομιζω να παω πιο κατω...παιζω 2τερη-3 επιλογη κυριως..
Όχι τόσα μόρια για ΤΕΙ ρε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Όχι τόσα μόρια για ΤΕΙ ρε :(
Αμα είναι τα τει σαν τα εργοθεραπειας φυσιοθεραπειας και κάποια άλλα του τρίτου πεδίου που μπορείς να απασχοληθείς κάπου και έχουν ενδιαφέροντα μαθήματα καλά κάνει η κοπέλα. Εμένα μία φίλη μου πέρασε εργοθεραπείας αθήνας με 17.400 πέρυσι;). Γιατί εμείς στο αει θα έχουμε καλύτερη τύχη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
και ομως το τει αυτο ειναι χρυσαφι ...ετσι ξερω τουλαχιστον! 3 γνωστες μου αποκατασταθηκαν πληρως...θα δειξει...μπορει να μπω και αει.αν και δεν εχω το κολλημα αυτο.

καλα φιλολογιες-φπψ κτλ ουτε που τολμησα να βαλω...ξενερωσα με τα αρχαια...οποτε παιδαγωγικα ή τει και παπαλα αρχαια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Υπάρχουν και χειρότερα από τη Λάρισα πίστεψε με!!!!;)
Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Απλά αναφερθήκαμε στην -κατά τα άλλα ιδιαίτερα συμπαθητική για φοιτητές - Λάρισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μονο η φυσικοθεραπια μ αρεσει παααααααααρα πολυ !!εργοθεραπια ειναι για δυσλεξια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
μία εκτίμηση για τις φετινές βάσεις είναι και αυτή εδώ
(κάντε κλικ στην εικόνα για να δείτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
olina μου εβαλα πρωτη επιλογη παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης αθηνας( παντα ηθελα να γινω δασκαλα) μετα το εκπαιδευσης και αγωγης στην προσχολικη ηλικια αθηνας( μπας κ ανοιξω ενα νηπιαγωγειο...ονειρο!- επισης νηπιαγωγους παιρνουν πολλους στο εξωτερικο- πχ γερμανια) και τριτο εργοθεραπεια τει αθηνας το οποιο εχει 100% επαγγελματικη αποκατασταση , αμεση απορροφηση και το μονο τει εργοθεραπειας στην ελλαδα! πολυ καλη επιλογη αλλα ασχολεισαι με ατομα καθε ηλικιας με κινητικα κυριως προβληματα. εχω γνωστους απο αυτο το τει και με εχουν ενημερωσει

απο αποψη επαγγελματικ αποκαταστ θα μαρεσε το τει αλλα απο αποψη σπουδων τα 2 παιδαγωγικα.

εχω βγαλει 16.737 πρωτο πεδιο οποτε ειμαι κοντα στο νηπιαγωγων , αν το χασω μπαινω σιγουρα στο τει. τριτο πεδιο εχω 15.800 και αυτο εχει 15.200. βεβαια ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνων οποτε ολα παιζονται...εσυ τι νομιζεις?? ε μετα εβαλα αλλες σχολες αλλα δεν νομιζω να παω πιο κατω...παιζω 2τερη-3 επιλογη κυριως..
πιστευω την 2η επιλογη την εχεις....παντως πολυ καλες σχολες μπραβο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
σε ευχαριστω ολινα. πραγματικα οπου κ να μπω απο αυτες θα μαρεσει πιστευω. εσυ για που λες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
σε ευχαριστω ολινα. πραγματικα οπου κ να μπω απο αυτες θα μαρεσει πιστευω. εσυ για που λες;;

νομικη κομοτηνης αν ολα πανε κατ'ευχην :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaktos

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα guys,
υπάρχει κανένας σε αυτό το forum που να δήλωσε πληροφορική πειραιά ή ο μόνος τρελός εδώ εγώ είμαι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Με τετοια απορροφησιμοτητα που εχουν οι πληροφορικες σημερα,μαλλον μονο εσυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaktos

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ναι εχεις δικιο, ειναι απλα τρελα αφου να φανταστεις εμπαινα λογιστικης και χρηματοοικονομικης ασσοε και δεν την δηλωσα πρωτη για την πληροφορικη. Βεβαια η συνεπειες αυτης της επιλογης θα φανουν σε 5-6 χρονια αλλα οκ, ο καθενας κανει οτι του αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ναι εχεις δικιο, ειναι απλα τρελα αφου να φανταστεις εμπαινα λογιστικης και χρηματοοικονομικης ασσοε και δεν την δηλωσα πρωτη για την πληροφορικη. Βεβαια η συνεπειες αυτης της επιλογης θα φανουν σε 5-6 χρονια αλλα οκ, ο καθενας κανει οτι του αρεσει!

Ο καθενας διαλεγει αυτο που του αρεσει!
Ασχετα με τις αντιξοοτητες!Και εαν γινει καλος,θα τα καταφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/images/ektimiseis.jpg

Δείτε και αυτές τις βάσεις και γράψτες τις εντυπώσεις σας.
Εγώ τις είδα και τρελάθηκα. Ειδικά του 1ου πεδίου. :verymad::kill::kill::kill::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/images/ektimiseis.jpg
Δείτε και αυτές τις βάσεις και γράψτες τις εντυπώσεις σας.
Εγώ τις είδα και τρελάθηκα. Ειδικά του 1ου πεδίου. :verymad::kill::kill::kill::kill::kill:

ειδικα τα παιδαγωγικα τα εχουν παει στα υψη!! ελεος! που πας ρε καραμητρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ρε παιδια γιατι σας φαινονται τοσο περιεργες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top