[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
AggelikiAngy,

Ενδιαφερόμενοι που είναι στα πράγματα.
Όχι.
Δικά μου προγνωστικά: στο εύρος 18.1-18.8 και οι τρεις. Ειδικές κατηγορίες, στο περίπου, 200-400 κάτω.
με 18.450 με κοινωνικα κριτηρια μπορω να ελπιζω για νομικη θεσνικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εμένα πάντως αρκετές εκτιμήσεις μου φαίνονται αρκετά άστοχες. Π.χ. η Νομική Θράκης δεν είναι δυνατόν να πάει στα 18250 όταν το 2008 που τα θέματα ήταν κατα πολύ γελειότερα από τα φετινά και δεν υπήρχε τόσο μεγάλη οικονομική κρίση ήταν στα 18230.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες. Μου είπαν για άνοδο. Τους αμφισβητώ. Και λέω πόσο υπολογίζω εγώ.

Συγγνώμη, δεν το κατάλαβα.

Εμένα πάντως αρκετές εκτιμήσεις μου φαίνονται αρκετά άστοχες. Π.χ. η Νομική Θράκης δεν είναι δυνατόν να πάει στα 18250 όταν το 2008 που τα θέματα ήταν κατα πολύ γελειότερα από τα φετινά και δεν υπήρχε τόσο μεγάλη οικονομική κρίση ήταν στα 18230.

Μάλλον λεφτά υπάρχουν και δεν το γνωρίζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οι βασεις δεν εξαρτονται 100% απο την δυσκολια των θεματων..ειναι και η ζητηση σημαντικος παραγοντας..τοτε οι περισσοτεροι αριστουχοι διαλεγαν παιδαγωγικα..τωρα ενας θεος ξερει οτι ναναι λενε ! εγω ξερω πως βαρεθηκα να διαβαζω εκτιμησεις.οτι ειναι να γινει θα γινει δεν αλλαζει κατι!! τσαμπα αγχωνομαστε ελεος δηλαδη με τον καθε μαλακα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Συγγνώμη, δεν το κατάλαβα.

Πάμε πάλι.
Όλοι λένε για εντυπωσιακή άνοδο ως απόρροια των επιδόσεων και της ζήτησης. Διαφωνώ με αυτή την άποψη και έδωσα τις εκτιμήσεις μου.
Κατανοητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πάμε πάλι.
Όλοι λένε για εντυπωσιακή άνοδο ως απόρροια των επιδόσεων και της ζήτησης. Διαφωνώ με αυτή την άποψη και έδωσα τις εκτιμήσεις μου.
Κατανοητό;

Πάμε πάλι.
Συγγνώμη. Δεν το κατάλαβα (εξ'αρχής πως διαφωνούσες με τις εκτιμήσεις). Δεν ήμουν σαφής στο προηγούμενο μήνυμα και γι'αυτό και η συγκεκριμένη παρανόηση. Ήταν ήδη κατανοητό απο το προηγούμενο μήνυμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πόσο να ανεβούν πια!!!!!!!!!!! Ίσως το λένε σε σχέση με πέρυσι που πάτωσαν οι βάσεις και συγκρίνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
με 18.450 με κοινωνικα κριτηρια μπορω να ελπιζω για νομικη θεσνικης?

:eek::eek::eek::eek:
Νομίζω πως θα γίνει μάχη.

Πόσα μόρια Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ έχεις;
Έχεις δηλώσει Αθήνα πρώτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek:
Νομίζω πως θα γίνει μάχη.

Πόσα μόρια Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ έχεις;
Έχεις δηλώσει Αθήνα πρώτα;

εχετε τα ιδια μορια?!Αν δεν ειναι αυτος απο το edu4u που ελεγες εισαι πολυ γκαντεμης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
με 18.450 με κοινωνικα κριτηρια μπορω να ελπιζω για νομικη θεσνικης?
Αν ήξερα, θα είχα λύσει το οικονομικό εφ' όρου ζωής. Εικασίες.
50-50. Υπομονή, η ουρά έμεινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εχετε τα ιδια μορια?!Αν δεν ειναι αυτος απο το edu4u που ελεγες εισαι πολυ γκαντεμης:P

Έχω 18.422, και, αν στρογγυλοποιεί κατά το δοκούν, εικάζω πως είναι αυτός.:|

Τρόμος.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ας πει κάποιος στην μάνα μου ότι η Ευελπίδων όπλα δεν θα ανεβεί 1600 μόρια για να σταματήσει να με πρίζει και να αγχνώνεται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το παιδί προφανώς ενδιαφέρεται για Θεσσαλονίκη και μάλλον Κομοτηνή. Δες τμκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ας πει κάποιος στην μάνα μου ότι η Ευελπίδων όπλα δεν θα ανεβεί 1600 μόρια για να σταματήσει να με πρίζει και να αγχνώνεται!!!!
Μάνα του Τιτη μην αγχώνεστε!!!! Δεν θα ανεβεί η Ευελπίδων 1600 μόρια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μάνα του Τιτη μην αγχώνεστε!!!! Δεν θα ανεβεί η Ευελπίδων 1600 μόρια!!!:clapup:
Πάω να της φέρω τα γυαλιά να το διαβάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ας πει κάποιος στην μάνα μου ότι η Ευελπίδων όπλα δεν θα ανεβεί 1600 μόρια για να σταματήσει να με πρίζει και να αγχνώνεται!!!!

:hehe:
ας πει καποιος και στη δικια μου οτι η σσασ θα ανεβει γιατι το εχει δει πολυ χαλαρα και με εκνευριζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
:hehe:
ας πει καποιος και στη δικια μου οτι η σσασ θα ανεβει γιατι το εχει δει πολυ χαλαρα και με εκνευριζει:P
Mάνα της catherine εσείς αγχωθείτε!!!! Θα ανεβεί η ΣΣΑΣ!!!!!SOS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ας πει κάποιος στην μάνα μου ότι η Ευελπίδων όπλα δεν θα ανεβεί 1600 μόρια για να σταματήσει να με πρίζει και να αγχνώνεται!!!!

Καλυτερα να αγχωνεσαι μη τυχεις σε κανεναν ψυχακια τεταρτοετη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Καλυτερα να αγχωνεσαι μη τυχεις σε κανεναν ψυχακια τεταρτοετη ;)
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Mάνα της catherine εσείς αγχωθείτε!!!! Θα ανεβεί η ΣΣΑΣ!!!!!SOS

γαμωτο ειμαι απο κινητο οποτε και τα γυαλια να βαλει σιγα μην δει:(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top