Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
τα γραπτα απο καθε σχολειο διορθωνονται ολα μαζι για οσους δεν γνωριζουν...αντε να δουμε τι θα δουμε την δευτερα:worry:
για αποφυγή παρερμηνειών, τα γραπτά ενός σχολείου εννοείται ότι στέλνονται στο ίδιο βαθμολογικό κέντρο. Εκεί όμως μπορεί να ανακατευτούν με γραπτά άλλων σχολείων της ίδιας περιοχής ή ακόμα και άλλων περιοχών που έχουν σταλεί στο ίδιο κέντρο

antwwwnis, το σχόλιό σου είναι καλοοοό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ηταν ότι πιο έυκολο μπορούσε να μπει στα κείμενα και να γράψει και κάποιος με μέτριες γνώσεις...άλλο που έχει γίνει σφαγη στη βαθμολόγηση!
Οτι απαραιτητα... Η φιλολογος στο σχολειο μου που διορθωσε φετος λογοτεχνια μας ειπε οτι εβαλε 92, 94, 95, 96, 98, 100 (και πιο χαμηλα ακομα). Παντως εβαλε 100...

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το thread ''Αποτελέσματα Πανελληνίων online''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Οτι απαραιτητα... Η φιλολογος στο σχολειο μου που διορθωσε φετος λογοτεχνια μας ειπε οτι εβαλε 92, 94, 95, 96, 98, 100 (και πιο χαμηλα ακομα). Παντως εβαλε 100...
εμενα γενικα τους πετσοκοψε επειδη της ειπαμε εμεις να μη βαλει πανω απο 95 για να μας βοηθησει εμας.. οποτε εβαλε 12 95αρια σε συνολο 300 γραπτων που βαθμολογησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Οτι απαραιτητα... Η φιλολογος στο σχολειο μου που διορθωσε φετος λογοτεχνια μας ειπε οτι εβαλε 92, 94, 95, 96, 98, 100 (και πιο χαμηλα ακομα). Παντως εβαλε 100...

100; :eek: Ενα είναι σίγουρο..ότι δεν είναι το δικό μου...ΑΑΑ μήπως ήταν αυτό που χάθηκε; χαχαχα Εμας ο δικός μας μας είπε που διορθώνει στα Γιαννενα απο Αθήνα ότι έγινε σφαγή στη Λογοτεχνία!Πολύ χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
100 στη λογοτεχνία; :eek:
μακάρι να ήταν το δικό μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
100 στη λογοτεχνία; :eek:
μακάρι να ήταν το δικό μου... :P
νταξει το δικο μου δεν ηταν, μετα βεβαιοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τι να πουμε και μεις ρε παιδια που Φυσικη ο Μ.Ο. των γραπτων ηταν 7 με 8.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εμενα γενικα τους πετσοκοψε επειδη της ειπαμε εμεις να μη βαλει πανω απο 95 για να μας βοηθησει εμας.. οποτε εβαλε 12 95αρια σε συνολο 300 γραπτων που βαθμολογησε

Αν όντως έκανε κάτι τέτοιο η καθηγήτριά σου γι' αυτό το λογο, είναι το λιγότερο ΗΛΙΘΙΑ.
Και μετά σου λέει για αξιοκρατία, και για αντικειμενικές βαθμολογίες.
Πωπω, αν είχε ειπωθεί κάτι τέτοιο μπροστά μου από καθηγητή, θα είχε φάει γερό βρισίδι.

Αν δε γουστάρει να βαθμολογήσει αντικειμενικά, να πάει σπιτάκι της η κατεστραμμένη μαλάκω.
Άντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αν όντως έκανε κάτι τέτοιο η καθηγήτριά σου γι' αυτό το λογο, είναι το λιγότερο ΗΛΙΘΙΑ.
Και μετά σου λέει για αξιοκρατία, και για αντικειμενικές βαθμολογίες.
Πωπω, αν είχε ειπωθεί κάτι τέτοιο μπροστά μου από καθηγητή, θα είχε φάει γερό βρισίδι.

Αν δε γουστάρει να βαθμολογήσει αντικειμενικά, να πάει σπιτάκι της η κατεστραμμένη μαλάκω.
Άντε.
νταξει μωρε για να βοηθησει τους μαθητες της το εκανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
τι να βοηθησει τους μαθητες της; εχω σοκαριστει πραγματικα. Αν ο αλλος αξιζε 100αρη, γιατι να μην του το βαλει.. Καλα αν το εκανε αυτο η καθηγητρια, τοτε ας παρατησει το επαγγελμα καλυτερα.. πραγματικα με ενδιαφερει να γινω φιλολογος, αλλα κατι τετοια βλεπω και γενικοτερα ακουω και νιωθω αηδια για τετοιους φιλολογους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εμενα γενικα τους πετσοκοψε επειδη της ειπαμε εμεις να μη βαλει πανω απο 95 για να μας βοηθησει εμας.. οποτε εβαλε 12 95αρια σε συνολο 300 γραπτων που βαθμολογησε

δεν νομιζω να εκανε κατι τετοιο επειδη το ειπατε εσεις...δεν νομιζω να υπαρχουν τοσο ανευθυνοι και ανεγκεφαλοι διορθωτες..ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
εμενα γενικα τους πετσοκοψε επειδη της ειπαμε εμεις να μη βαλει πανω απο 95 για να μας βοηθησει εμας.. οποτε εβαλε 12 95αρια σε συνολο 300 γραπτων που βαθμολογησε
Απαραδεκτη απλα αν εκανε κατι τετοιο...

100; :eek: Ενα είναι σίγουρο..ότι δεν είναι το δικό μου...ΑΑΑ μήπως ήταν αυτό που χάθηκε; χαχαχα Εμας ο δικός μας μας είπε που διορθώνει στα Γιαννενα απο Αθήνα ότι έγινε σφαγή στη Λογοτεχνία!Πολύ χάλια!
Οχι καλε, δεν ειναι αυτο που χαθηκε... Δεν ξερω απο που ηταν το γραπτο...

100 στη λογοτεχνία; :eek:
μακάρι να ήταν το δικό μου... :P
Μακαρι φιλε μου!

νταξει μωρε για να βοηθησει τους μαθητες της το εκανε
Απαραδεκτη απο καθε αποψη!

δεν νομιζω να εκανε κατι τετοιο επειδη το ειπατε εσεις...δεν νομιζω να υπαρχουν τοσο ανευθυνοι και ανεγκεφαλοι διορθωτες..ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει!
Συμφωνω! Πολυ επιπολαια αυτη η πραξη αν οντως το εκανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
νταξει μωρε για να βοηθησει τους μαθητες της το εκανε

πας καλα?? βλεπεις τι γραφεις? δηλαδη εμας που κανενας καθηγητης μας δεν διορθωνει τι πρεπει να κανουμε?? ποιος θα μας βοηθησει??? και μετα σου λεει ''αδιαβλητο'' συστημα εξετασεων...! wtf!!??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω ποτε δεν θα ελεγα σε καποια φιλολογο του σχολειου μου να κανει κατι τετοιο... Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ας μην πιστευουμε οτι ακουγεται...
Δεν ξερουμε αν οντως το εκανε η καθηγητρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
και 95 καλο ειναι μωρε για λογοτεχνια

Αυτή τη στιγμή μου λες ότι η καθηγήτριά σου βάζει χαμηλότερους από τους αντικειμενικούς βαθμούς για να ευνοήσει εσάς.
Ξαναρωτάω:

Είσαι σοβαρός;

Ξέρεις τι λες;

Δε με νοιάζει αν το 95 είναι καλό. Αν αξίζω 95.5, αυτό πρέπει να πάρω, και δε θα μου το στερήσει κανένας ανεγκέφαλος, επειδή νομίζει ότι έτσι θα βοηθήσει τους "μαθητές" του.

Όπως προσπάθησες εσύ, έτσι προσπάθησα κι εγώ και άλλοι.
Όπως θέλεις εσύ να μη σε "χώσουν", έτσι κι εγώ και άλλοι.
Θα πάρω (κάθε) εγώ λιγότερα μόρια, επειδή η καθηγήτριά σου είναι ηλίθια;
Δεν είναι παιχνίδι οι πανελλήνιες, ούτε διαγώνισμα τετραμήνου.

Τέτοιοι μαλάκες, δυστυχώς, υπάρχουν και κάνουν ακόμη χειρότερη την κατάσταση.
Αν επικροτείς κάτι τέτοιο, πάντως... Δε θα μπω καν στον κόπο να σε χαρακτηρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
νταξει φανταζομαι για να εβαλε μεχρι 95 δε θα αξιζαν και παραπανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ας μην πιστευουμε οτι ακουγεται...
Δεν ξερουμε αν οντως το εκανε η καθηγητρια...

συμφωνω καλη μου οτι δεν το ξερουμε.. Αλλα σε διαβεβαιω πως δεν ειναι και απιθανο!!!! Οταν εχεις ορισμενους φιλολογους που απλα αντλουν την δυναμη τους απο την εξουσια που εχουν , δεν ειναι καθολου απιθανο να συμβει κατι τετοιο.. Και υπαρχουν τετοιο καθηγητες, οχι μονο φιλολογοι οπως στην συγκεκριμενη περιπτωση, αλλα και των αλλων κλαδων..

νταξει φανταζομαι για να εβαλε μεχρι 95 δε θα αξιζαν και παραπανω :)

μα ουσιαστικα οπως παρουσιαστηκε αυτο το περιστατικο, τα παιδια της ειπαν :''αν αξιζει καποιος πανω απο 95, μην το βαλετε κυρια''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top