Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
μα ουσιαστικα οπως παρουσιαστηκε αυτο το περιστατικο, τα παιδια της ειπαν :''αν αξιζει καποιος πανω απο 95, μην το βαλετε κυρια''...
ε ναι αλλα δεν ακουγεται λιγο απιθανο να το εκανε? ισως να ηταν λιγο αυστηρη αλλα για να εβαλε μεχρι 95 τοσο θα αξιζαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
μα ουσιαστικα οπως παρουσιαστηκε αυτο το περιστατικο, τα παιδια της ειπαν :''αν αξιζει καποιος πανω απο 95, μην το βαλετε κυρια''...

Ακριβώς, και μην πεις όχι nikosxdxd, γιατί το σχόλιό σου είναι μερικές σελίδες πίσω.
Ντροπή και αίσχος.
Από κακία μόνο εύχομαι να συνέβη αυτό στα δικά σας γραπτά, για να δείτε τη γλύκα.
Μακάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ακριβώς, και μην πεις όχι nikosxdxd, γιατί το σχόλιό σου είναι μερικές σελίδες πίσω.
Ντροπή και αίσχος.
Από κακία μόνο εύχομαι να συνέβη αυτό στα δικά σας γραπτά, για να δείτε τη γλύκα.
Μακάρι.
οχι τα δικα μας πηγαν λαρισα παλι καλα:Pγιατι και στην εκθεση μεχρι 86 εβαλε η καθηγητρια μας οποτε τυχεροι ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ε ναι αλλα δεν ακουγεται λιγο απιθανο να το εκανε? ισως να ηταν λιγο αυστηρη αλλα για να εβαλε μεχρι 95 τοσο θα αξιζαν!

τοτε γιατι τα παιδια δεν αφησαν την καθηγητρια να κρινει και επρεπε να της υποδειξουν το οριο του ανωτερου βαθμου... Ακομα και 95 να αξιζαν και οι δυο, δεν μπορει να μου αποκλεισει κανεις πως μπορει να επηρεαστηκε απο τα παιδια. Ακομα και αυτο να μην ευσταθει, ας ηταν σωστη καθηγητρια και να εβαζε τα παιδια της στην θεση τους, ωστε να μην υπαρχουν τετοιες υποψιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ε ναι αλλα δεν ακουγεται λιγο απιθανο να το εκανε? ισως να ηταν λιγο αυστηρη αλλα για να εβαλε μεχρι 95 τοσο θα αξιζαν!

το θεμα ειναι οτι εσυ και οι συμμαθητες εχετε αυτη τη νοοτροπια και λετε στην καθηγητρια να μην διορθωνει αξιοκρατικα επειδη εσεις δεν γραψατε τοσο. και εγω ξερω οτι 95 δεν εχω γραψει,εχω γραψει παρακατω..αλλα αυτος που εγραψε τοσο γιατι να μην παρει το βαθμο που του αξιζει?? επειδη εγω εγραψα λιγοτερο?? με τετοιες κουτοπονηριες δεν πας μπροστα στη ζωη σ! οχι εσυ μονο αλλα και γενικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
τοτε γιατι τα παιδια δεν αφησαν την καθηγητρια να κρινει και επρεπε να της υποδειξουν το οριο του ανωτερου βαθμου... Ακομα και 95 να αξιζαν και οι δυο, δεν μπορει να μου αποκλεισει κανεις πως μπορει να επηρεαστηκε απο τα παιδια. Ακομα και αυτο να μην ευσταθει, ας ηταν σωστη καθηγητρια και να εβαζε τα παιδια της στην θεση τους, ωστε να μην υπαρχουν τετοιες υποψιες..
νταξει μωρε πολυς χαμος για το τιποτα:clapup::clapup:

το θεμα ειναι οτι εσυ και οι συμμαθητες εχετε αυτη τη νοοτροπια και λετε στην καθηγητρια να μην διορθωνει αξιοκρατικα επειδη εσεις δεν γραψατε τοσο. και εγω ξερω οτι 95 δεν εχω γραψει,εχω γραψει παρακατω..αλλα αυτος που εγραψε τοσο γιατι να μην παρει το βαθμο που του αξιζει?? επειδη εγω εγραψα λιγοτερο?? με τετοιες κουτοπονηριες δεν πας μπροστα στη ζωη σ! οχι εσυ μονο αλλα και γενικα!
κοιτα στα πλαισια της πλακας ειπωθηκε, τυπου "χαντακωστε τους αλλους να περασουμε εμεις", ουτως η αλλως αυτη αυστηρα θα βαθμολογουσε, οποτε δεν τιθεται θεμα συζητησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Στα Γιαννενα που διορθωνε ο καθηγητής μου γραπτά Δυτικων Προαστίων μας είπε
Εκθεση : ο μεγαλύτερος το 80 ,σε περίληψη έβαλε και 5 και 7
Λατινικά: εβαλε 15 μηδενικα και γενικά πολύ πατος είπε
Ιστορία: στα 300 γραπτα 10 από 18-20 και τα αλλά από 14 και κάτω
Κείμενα: ή έγραψαν καλά ή πατος
Αρχαία : πολύ χάλια απ την αποψη οτι υπήρχαν παιδια που πάτωσαν στο γνωστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
κοιτα στα πλαισια της πλακας ειπωθηκε, τυπου "χαντακωστε τους αλλους να περασουμε εμεις", ουτως η αλλως αυτη αυστηρα θα βαθμολογουσε, οποτε δεν τιθεται θεμα συζητησης

αλλα ελεγες πριν...μη τα γυρνας τωρα επειδη ολοι επεσαν πανω σου! συγχηστηκα στα καλα καθουμενα με τις βλακειες σου! αιντε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω γενικα δεν ειμαι τοσο ανταγωνιστικος τυπος, αλλα ημουν σε μια ταξη με πολυ ανταγωνιστικα ατομα.. Κανενας ομως απο εμας δεν ειπε τιποτα τετοιο στην καθηγητρια που ειχαμε στο σχολειο και διορθωνει και αυτη λογοτεχνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Λατινικά: εβαλε 15 μηδενικα και γενικά πολύ πατος είπε

πως γινεται στα λατινικα να πατωσεις??? :P μιλαμε για πολυ τουβλα ομως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πως γινεται στα λατινικα να πατωσεις??? :P μιλαμε για πολυ τουβλα ομως! :P
οντως. αλλα και η δικια μου μεχρι 98 εβαλε και δε ξερω γιατι ενω ηταν ευκολα σχετικα τα θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
πως γινεται στα λατινικα να πατωσεις??? :P μιλαμε για πολυ τουβλα ομως! :P

Mην πιστεύεις ό,τι διαβάζεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Γίνεται, διαβάζεις τα "sos" και οχι αυτά τα ευκολούτσικα, αφου "τα ξέρεις".. όπως συνέβη και με τα ηθικά νικομάχεια για άλλους λόγους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δεν ξέρω...εγώ πάντως τσάκισα το συντακτικο του κειμένου...4/9 πρέπει να χω πιάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γίνεται, διαβάζεις τα "sos" και οχι αυτά τα ευκολούτσικα, αφου "τα ξέρεις".. όπως συνέβη και με τα ηθικά νικομάχεια για άλλους λόγους..
ναι αλλα πες στα αρχαια ειναι χαωδης η υλη και αφηνεις καποια απεξω, λατινικα ειναι 20 κειμενα δηλαδη δε γινεται να αφησεις κατι απεξω αν πας με αξιωσεις τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Mην πιστεύεις ό,τι διαβάζεις.;)

καλα ενταξει στα λατινικα ξερω οτι εγραψα καλα :P το αλλο δεν θελω να πιστεψω με την διεφθαρμενη βαθμολογητρια και τα 95αρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
καλα ενταξει στα λατινικα ξερω οτι εγραψα καλα :P το αλλο δεν θελω να πιστεψω με την διεφθαρμενη βαθμολογητρια και τα 95αρια :P

Πάντως, έλεος.
Όλοι εδώ μέσα έχουν εντρυφήσει στην καταστροφολογία.
Άκου εκεί 14 γραπτά με βαθμολογία 0. Μετά ή άριστα ή πάτος, και γνωστό σκατά, και ό,τι άλλο θες.
Ίσως, τότε, το σχολείο μου να έχει άριστους μαθητές και να μην αποτελούμε αντιπροσωπευτικό δείγμα, αφού αρκετοί θεωρούμε ότι γράψαμε καλά σε όλα σχεδόν τα μαθήματα.
Έχω βαρεθεί να διαβάζω μαλακίες εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και 95 καλο ειναι μωρε για λογοτεχνια

Ωρές παιδιά πάτε καλά!??

Αν δεν τρολλάρεις, ένα έχω να δηλώσω. Η καθηγήτριά σας αξίζει να της αφαιρεθεί η άδεια διδασκαλίας:mad:
Και δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια άδεια.

Ντροπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ωρές παιδιά πάτε καλά!??

Αν δεν τρολλάρεις, ένα έχω να δηλώσω. Η καθηγήτριά σας αξίζει να της αφαιρεθεί η άδεια διδασκαλίας:mad:
Και δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια άδεια.

Ντροπή.
οχι ειναι παρα πολυ καλη καθηγητρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
οχι ειναι παρα πολυ καλη καθηγητρια

Καλή ξε-καλή, διέπραξε έγκλημα.
Οι αδικίες προς τους άριστους (95+ που είπες) είναι οι χειρότερες.
Δεν ξέρεις τι θυσίες έχουν κάνει τα παιδιά και οι γονείς τους.
Αν δεν περάσουν εκεί που θέλουν, και αναγκαστούν να ξαναδώσουν;
Αν ήταν καλός άνθρωπος, κανονικά δε θα μπορούσε να κοιμηθεί τις νύχτες από τις τύψεις της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top